toggle menu

Sportágak


Asztalitenisz
női-férfi egyéni

Időpont: szombat 9:00-18:00, vasárnap 9:00-11:00
Sportágfelelős: Kovácsovics Judit
Helyszín: Marina bár előtt
Fallabda
női-férfi egyéni

Időpont: szombat 14:00-18:00
Sportágfelelős: Miszkiewicz Katalin
Helyszín: Balaton Szabadidő és Konferencia Központ
Futás
5 fős csapatok, 5*3,5 km
váltófutás

Időpont: szombat 14:30
Sportágfelelős: Mahr Eszter
Helyszín: Marina – MOL kút – kemping – Füredi út
Íjászat
női-férfi egyéni

Időpont: szombat 14:00
Sportágfelelős: Tóth Zoltán
Helyszín: Marina kert
Kerékpár
női (19 km), férfi (31 km) egyéni

Időpont: szombat 9:00
Sportágfelelős: Schrenk Gábor
Helyszín: Balatonfüred – Tihany kerékpárút
    



  
Kispályás foci
6 fős csapatok

Időpont: szombat 10:00-18:00, vasárnap 10.00-11:00
Sportágfelelős: Mező Béla
Helyszín: Marina strand

Kötélhúzás
6 fős vegyes csapatok

Időpont: szombat 13:30
Sportágfelelős:
Lovasi Tibor
Helyszín: Marina kert
Lábtenisz
női-férfi egyéni, páros

Időpont: szombat 12:00-18:00
Sportágfelelős: Csombó Szabolcs
Helyszín: Marina kert
Sakk   
női-férfi egyéni,
1 party 10 perc/fő

Időpont: szombat 9:00-18:00, vasárnap 9:00-11:00
Sportágfelelős: Benedek Géza
Helyszín: Marina Kelén terem
Strandröplabda
5 fős csapatok

Időpont: szombat 9:00-18:00, vasárnap 9:00-11:00
Sportágfelelős: Parádi Ádám
Helyszín: Marina strand
           



Streetball
3 fős csapatok

Időpont: szombat 9:30-18:00, vasárnap 9:30-11:00
Sportágfelelős: Makoviczky Gábor
Helyszín: Marina buszparkoló
Teke
női-férfi egyéni, 3 fős csapat

Időpont: szombat 9:00-18:00, vasárnap 9:00-11:00
Sportágfelelős: Nagy Csaba
Helyszín: Marina tekepálya
Tenisz
női-férfi egyéni

Időpont: szombat 9:00-18:00, vasárnap 9:00-11:00
Sportágfelelős: Csapó Béla
Helyszín: Clubhotel Füred teniszpálya
Tollaslabda
női-férfi egyéni

Időpont: szombat 9:00-18:00
Sportágfelelős: Mohácsi Réka
Helyszín: Radnóti Miklós
Általános Iskola
Úszás
női-férfi 100 m mell/hát/gyors

Időpont: szombat  9.00-11.00
Sportágfelelős: Faluhelyi Judit
Helyszín: Marina uszoda









Vízilabda
5 fős csapatok, kiskapu

Időpont: szombat 14:00-18:00
Sportágfelelős: Mahler Gergely
Helyszín: Marina uszoda




 
 

JELENTKEZZ KÖZVETLENÜL A SZÁLLODAI KAPCSOLATTARTÓDNÁL:

KI A KAPCSOLATTARTÓM?


Jelentkezési határidő: 2018. szeptember 19.

 

Kérjük a résztvevőket, hogy vegyék figyelembe a versenykiírást és csak akkor jelentkezzenek több sportágra, ha azok nem ütköznek egymással!