Danubius Hotel Marina *** Superior

Vélemények, értékelések

Érkezés
15:00 órától
Távozás
10:00 óráig

Hotel értékelése

4.9
7439 értékelés alapján
Szolgáltatások 4.9
Tisztaság 4.9
Comfort 4.8
Elhelyezkedés 4.9
Személyzet 4.9
Ár és minőség aránya 4.9

Vendégvélemények

Kategória:
GYOVAI ATTILA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Nagyszerűen éreztük magunkat,az ellátás a személyzet a szálloda ezért kapott maximális pontszámot.
Forrás: Revinate Surveys

Bettina Paksiné dr. Horváth (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Szuper nyaralás: az étel mind választékban, mind ízvilágban megfelelő. A gyerekmedence tökéletes. A szobák kialakítása praktikus.
Forrás: Google

Veronika (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: Nemám čo vytknúť , je to rodinný hotel . Lokalita je super , je blizko k centru. Strava bola vynikajúca . Nemám čo vyhnúť , každý z našej rodiny sa veľmi dobre najedol. Výborný je aj bufet na pláži. Neni čas, keby sa nejaké jedlo neponúkalo 🤣 mali sme jeden deň keď počasie nebolo veľmi priaznivé , ale maju vnútorný bazén , animátorov, bowling , herne (tieto sú ale za poplatok). Veľmi dobrý hotel aj keď počasie nevyjde podľa predstav. Bad: Všetko sa nám páčilo 🤣
Forrás: Booking.com

Andrea (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: Nice stuff, delicious food, very good location, private beach. Highly recommend with a toddler. Bad: -
Forrás: Booking.com

VERES TIBORNE (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Tlokeletesebb nem is lehetne az itt tartózkodás. Biztosan visszatérő vendégei leszünk. Már a családunk többi tagja is Önöknél töltenek 3 napot, annyira tetszett nekem és édesanyámnak a Marina.
Forrás: Revinate Surveys

MARKUSNE HUELL ANDREA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Csodàlatos minden A személyzet kuemelkedő.Az ételek isteni finomak.Alig vàrjuk a visszatérést.
Forrás: Revinate Surveys

PAL NELLI (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Szuper volt, visszatèrünk! Gratulálok az operatív munkatarsakhoz, profin dolgoznak! Üdv. Pál Nelli
Forrás: Revinate Surveys

MAKLEITNEBENEDEK DORA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
A Lido melletti hétfő reggel fél 8-as fűnyírásra ébredni azért rosszul esett. A reggeli lehetne változatosabb.
Forrás: Revinate Surveys

Andrea Hüll (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Csodàlatos minden.Visstatérő vendégek vagyunk és leszünk❤️
Forrás: Google

Pinezits Janosne (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Évek óta idejárunk. Nekünk nagyon tetszik minden. Szuper jó. Köszönöm szépen.
Forrás: Revinate Surveys

Erdos Veronika (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Egy változatlan probléma van: a WC tartály űrítése túl hangos.
Forrás: Revinate Surveys

BITTER DOBIS KINGA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Maximàlisam meg voltunk elégedve mindennel,kislànyunk nagyon élvezte a programokat,főleg az esti discót,és a találkozást a sárkányokkal,jövőre is visszatérünk😊
Forrás: Revinate Surveys

SZIRTES TIVADARNE (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Remek volt minden uúdv vaalneé
Forrás: Revinate Surveys

URBAN ANDREA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Nagyon pici szoba, a táskáink is csak a földön fértek el, szekrényben nem. Az étterem nagyon zsúfolt,szűkös volt bármely időpontban, vadászni kellett az asztalokat,még a terasz és a fenti rész megnyitásával is. Messze voltak a pultok, ital automaták,amik miatt még több időt tölt ott 1-1asztal. A szolgáltatások minősége és a személyzet kedvessége miatt azonban összességében meg voltunk elégedve.
Forrás: Revinate Surveys

Varga Gabor (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Szuper volt minden.
Forrás: Revinate Surveys

SZTANIKNE BALIND MONIKA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Már másodjára voltunk Önöknél és még biztosan menni fogunk. 2 dolgot hiányoltam csak. Az egyik egy nagyobb gyerekeknek is jó játszószoba. A mostani maximum 2-3 éves korig jó. A másik pedig a műanyag étkészlet gyerekek számára.
Forrás: Revinate Surveys

Musch Nikolett (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Alapvetően nagyon jól éreztük magunkat ismét, visszatérő vendégek vagyunk. Egyetlen negatív élményünk volt csak, hogy 20:00-kor már elkezdték elpakolni az ételeket a gyereksarok melletti részről, pedig 21:30-ig tart a vacsora, ettől egy kicsit úgy érzi magát a vendég, hogy Ő már menjen el onnan, el is hangzott, hogy "finished" és ráadásul olyan ételt pakoltak el, amiből máshonnan nem lehetett venni (krumplisalátát szerettünk volna a rántott húshoz). Idén lényegesen kevesebb volt a gyümölcs a nagy étteremben és a strandi létesítményben is, ezt sajnáltuk és hiányoltuk (barack, dinnye alig volt).
Forrás: Revinate Surveys

AGONAS GERGELY (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Külön kiemelném az animátorok és a recepciósok kedvességét és segítőkészségét!
Forrás: Revinate Surveys

BENCZENE KATONA ERZSEBET (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
A henger alaku párnák! Nyakficam A frissen sutott tŭkörtojás szuper. Miért 15 től lehet elfoglalni a szállæst, mashol, 14ora. Kijelenkezes 10ig ? Miěrt nem 11, ha 15kor lehet f3lmenni?
Forrás: Revinate Surveys

KARSAI ZSUZSA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Minden rendben volt ismét. A személyzet nagyon kedves, a szoba szuper volt, tiszta, rendezett. Az ételek minősége kifogástalan. Visszatérünk szeptemberben, köszönjük az áldozatos munkájukat!
Forrás: Revinate Surveys

Varga Istvanne (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Minden rendben volt mint mindig
Forrás: Revinate Surveys

JUHASZ SZABOLCS (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Összességében nagyon jól éreztük magunkat, még biztos visszatérünk. Kritika: a kávéautomata 7 óra előtt nem üzemelt és a bárban sem lehetett rendelni. Javaslat: korán kelők, kiköltözők számára jó lenne 6 órától kávégép vagy legalább fizetős kávé. Az étteremben a másik oldalon is italautomaták elhelyezése.
Forrás: Revinate Surveys

PAKSINE HORVATH BETTINA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Az alvá csak azért 4-és, mert otthon a legjobb aludni. A szoba méretét tekintve ideális: aludni kényelmesen elfértünk, a poggyásznak volt helye, a fürdőszoba praktikus. A szoba és a fürdőszoba is tiszta volt, az ágynemű és a törölköző egyaránt. Az ételek mennyisége, választéka, minősége kifogástalan. A gyerekmedence biztonságos és változatos élményeket nyújt. Az úszómedence megfelelő. A Balaton-parti rész tiszta, rendezett, pihenésre és feltöltődésre is tökéletes.
Forrás: Revinate Surveys

Hajni Keresztesi (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Gyerekes családoknak szuper hely. Minden van, ami kell, hogy szórakoztató legyen kicsiknek és nagyoknak. A kaja nagyon finom és változatos. Mindenki talál sz ízlésére valót. És csillagos 10es az ott dolgozóknak. Nagyon kedvesek voltak és türelmesek.
Forrás: Google

SZENDREI FERENC (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Az érték,mit takar? Az alvás minőségét a puha matrac rontotta,de amúgy csend volt,nyugalom.
Forrás: Revinate Surveys

Balaton Janosne (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Nagyon jól éreztük magunkat.Gondolom magàért beszél,hogy már legalább 10 x voltunk a Marinában.Tetszett,hogy most már külön tőrölközőket kaptunk az uszodában.Az ételek változatosak,finomak.Imádtuk a tekézést.Az uszodában tiszta,jó hőmérsékletű a víz.A kinti étkezés is szuper!Imádjuk,hogy itt nem kell harcolni a napágyakért,bőven van annyi,amennyi kell .
Forrás: Revinate Surveys

Loczi Attila (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
A szobák tisztasága lehetne jobb. Eléggé kellemetlen szagú volt a szoba már érkezéskor is.
Forrás: Revinate Surveys

KOVACS KOLOS (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Bundáskenyer és bacon gyakrabban lehetttett volna reggelinél
Forrás: Revinate Surveys

TOMONICSKA TAMAS (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Egyedül ami egy kicsit kifogásolható az az ágyak kényelmessége.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Marina
Kedves Tamás! Köszönjük szépen, hogy értékelte szállodánkat a legutóbbi tartózkodása után. Azonban sajnáljuk, hogy a szobában lévő ágyat nem találták kényelmesnek. Bízunk benne, hogy ennek ellenére sikerült kikapcsolódniuk és feltöltődniük nálunk. Reméljük, hogy hamarosan újra szállodánkban üdvözölhetjük Önöket! Üdvözlettel, B. Tímea Danubius Hotel Marina


NAGYNE HORVAT EVA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Az ágyak nem túl kényelmesek.
Forrás: Revinate Surveys

UTASI PESZLEN RITA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Tisztaság: sajnos a fürdőszoba nem volt a legtisztább, az elszívót érdemes lenne megnézni, rá volt ragadva a szösz a kosz Alvás: túl puha volt a matrac, de ez személyenként eltérő lehet
Forrás: Revinate Surveys

TOTH JANOS (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Én mindenre maximális pontot adok adtam de mire elküldtem,a skálán valamelyik értékelés mindig visszább állt . Javaslom a rendszer ellenőrzését.
Forrás: Revinate Surveys

Cápet (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Én a szüleimmel voltam itt és nagyon jó volt,édesapám kérte hogy ne legyen magasan a szoba és kaptunk is az első emeleten egy szobát,a szoba nem nagy de elfértünk nekem csak az volt a baj a szobával hogy nem volt erkély és a klíma hangos volt de ennek ellenére tudtam aludni,az ételek jók voltak de rengetegen voltak az étteremben de ez volt a legnagyobb bajom a helyjel,a part szép volt nagyon és, még délután is találtunk magunknak ágyat. Csak ajánlani tudom a helyet és szerintem a 4 csillagot simán megérdemelné!
Forrás: Google

BALAZS VAJNER NIKOLETT (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
A sok negatív értékelés ellenére nagyon jól éreztük magunkat, a kilátás a szobából gyönyörű, a szálloda is megfelelően felújított. A part szuper és a medencék is, az ételek váhltozatosságaval és minőségével is meg voltunk elégedve. A személyzet kedves és segítőkész. A beach bár nyitva tartásán változtatnék picit, hogy jobban ki lehessen használni, illetve a tisztaságra figyelnék jobban oda picit.
Forrás: Revinate Surveys

Mekler (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: Tetszett a hatalmas kert, a gyerek medencék, az ételek és italok minősége, választéka. Bad: A beltéri játékok zsetonnal működése. ☹️ A napon parkolás díja.
Forrás: Booking.com

Jaroslav (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: Výborná kvalita i nabídka Bad: Prakticky téměř chybělo ovoce.
Forrás: Booking.com

Alica (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: Všetko bolo super, už sme tu boli aj pred tým. Veľká spokojnosť. Bad: Troška malá izba pre troch.
Forrás: Booking.com

Kasia (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: Cudowne miejsce na wypoczynek z dziećmi. Polecamy 🙂. Wszędzie blisko, prywatna plaża, dużo atrakcji.
Forrás: Booking.com

chenyang (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: 儿童泳池很好,吃喝全包很满意 Bad: 房间卫生有待提升。
Forrás: Booking.com

Edit (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: Szuper strand, nagyon kedves animatorok es szuper programok voltak a gyerekeknek. Az ételek választékosak es finomak voltak.
Forrás: Booking.com

Tibor (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: Jó
Forrás: Booking.com

Nagy Klaudia (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Csodás első nyaralás volt! Talán a szoba picit lehetett volna nagyobb, de nem aludni mentünk.
Forrás: Google

NAGY KLAUDIA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Szép, rendezett hely. A szobalányok mindig akkor kerültek a mi szobánkhoz, mikor a kisfiam aludt. Ki is tettük a “ne zavarj “ táblát, nem is zavartak! Tökéletes volt számunkra!
Forrás: Revinate Surveys

Gabriele (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: Die lage des hotels sehr gut , nahe am strand und man konnte zu fuss den Ort balatonfüred erreichen Trotz der grossen hotelanlage kein Warten bei den Mahlzeiten Sehr empfehlenswert für Eine familie mit all inclusive Angebot Bad: Kleines manko Das an der Bar nur Longdrinks mit Alkohol angeboten wurde
Forrás: Booking.com

Beverly (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: Die vielen Möglichkeiten die das Hotel bietet, es ist vielfältig und für Kinder ein Paradies.
Forrás: Booking.com

Marosi Nandor (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Szuper volt minden
Forrás: Revinate Surveys

TOTH KRISZTINA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Fantasztikusan éreztük magunkat! Tökéletes kényelem, finom ételek, kedves kiszolgálás, csodás part! Köszönjük!
Forrás: Revinate Surveys

Pálffy Szilveszterné (Időskorú pár)
2025. feb. 03.
5
Good: Nagyon jó a fürdő , a Balaton közelsége, bőséges, étel ital kínálat fantasztikus! Csak ajánlani tudom Bad: Picit kicsi a fürdő! Nincs terasz a szobákból!
Forrás: Szallas.hu

TATRAI TAMAS (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Tavaly is nagyon meg voltunk elégedve és idén is! Már a Portánál is kedvesen fogadtak bennünket, hozzáteszem minden dolgozó nagyon kedves és figyelmes és türelmes volt! Állandó nyaralási helyszínként tekintünk ezentúl is rátok! Az ellátás mindenhol, úgy a parton, mint az étteremben és a bárban is magas színvonalat testesít meg! Köszönjük szépen!
Forrás: Revinate Surveys

Balázs L. (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: Minden rendben volt, elvárásnak megfelelő.
Forrás: Booking.com

BUDAI GULYAS ELEONORA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Az ital választék között szívesen látnék alkoholmentes sört, koktélt, sok olyan nő nyaral aki kismama vagy szoptat, valószínű lenne rá igény! A wifi nagyon gyenge volt!
Forrás: Revinate Surveys

Erika Tamás (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Fantasztikus egy hetet töltöttünk itt! Finom és bőséges volt a válszték az étteremben. A parti büfé nagyon jó ötlet volt! A part tiszta és gondozott, bőségesen jutott ingyenesen nyugágy mindenkinek! A szobák bár nem túl nagyok de szépen fel vannak újítva és amire kell pont elég a méretük, tisztaság volt mindenhol, és a személyzet is kedves volt. Jövő nyáron biztosan újra visszajövünk!
Forrás: Google

márta nemesi (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Nagyon kedvesek a kiszolgáló személyzet az étel kínálat Nagyon jól összeállított és finomak
Forrás: Google

HARDON CSABA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Mindennel meg voltunk elégedve, egy kicsi észre vétel, a nem dohányzó teraszrészen is dohányoztak és sajnos erre a személyzet nem nagyon reagált, tudom, hogy az emberek hozzá állásától is függ éppen ezért egy nagyobb nem dohányzó tábla kihelyezése lehet, hogy segítene a dolgon. Jövőre találkozunk megint!!!
Forrás: Revinate Surveys

CZIRAKY ZSIGMOND (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Kiemelném a szálloda saját árnyas fákkal teli, gondozott, tiszta közvetlen Balaton parti strandját, ahol a teltház ellenére nagyon kényelmesen elfértünk, és nem volt szükség nyugágy foglalásra sem, mindenkinek jutott. Az étteremben, a vízparti és a benti bárban is bőséges, ízletes volt a választék és mindenhol nagyon kedves, professzionális volt a személyzet. A szobáink is kényelmesek, tiszták voltak, jól esett ebben a nagy melegben, hogy hangtalanul működött a klíma. Biztos, hogy még máskor is fogunk jönni.
Forrás: Revinate Surveys

KISS PETER (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Tisztelt Danubius Hotel Marina ! Az időjárás remek volt így nem volt gond a napi programmal. Minden jó volt . A kajáknál volt némi gondom. Úgy gondolom ,erőteljesen befolyásolja a menüt a szálloda vendég köre. Sok a Német vendég . Két ételre emlékszem ,ami nálam kiverte a biztosítékot. Sertés sült hús paradicsom szószban. Harcsa pörkölt sima csusza tésztával. Nagyon jóléreztük magunkat ! üdvözlettel: Kiss Péter
Forrás: Revinate Surveys

NEMESI MARTA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Gyönyörű helyen helyezkedik el a kiszolgáló személyzet nagyon kedvesek :-)
Forrás: Revinate Surveys

Szedlak Antal (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Nagyon jo volT
Forrás: Revinate Surveys

MECSERI ISTVAN (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Sok a pazarlás!De mi nagyon jól éreztük magunkat! Már 7 vagy 8 éve önökhöz megyünk!
Forrás: Revinate Surveys

Máté Szabolcs (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Ár-érték arányban ez az egyik legjobb balatonzás most :)
Forrás: Google

CSILLAG FERENC (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Lido apartmantban gyenge volt a Legkondi, nagyobb teljesítmény kene ekkora helység hutesere. A lifteknel néha nagy sorok voltak ezen is lehetne javítani. A gyerek medencék zárása szerintem korán van meg 6 órakor.
Forrás: Revinate Surveys

PALFFY SZILVESZTERNE (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Nagyon pici a fürdőszoba, alig lehet elférni!
Forrás: Revinate Surveys

KIS DOROTTYA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Mindenki nagyon kedves és segítőkész volt, de kiemelném Boglárkát a recepción és a portás urakat kiváló munkájukért.
Forrás: Revinate Surveys

Papp Bela Krisztián (Család nagykorú gyermekekkel)
2025. feb. 03.
5
Good: Nagyon klassz, kellemes hely, a személyzet, az ellátás, a szoba, a szolgáltatások mind fantasztikusak voltak... Bad: Alig volt parkolóhely, mikor megérkeztünk, De mivel teltház miatt volt, ez sem negatív vélemény...szuper, és
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Család kis gyermekekkel)
2025. feb. 03.
5
Good: Kisgyermekes családoknak tökéletes választás. Az animációs programok nagyon aranyosak, egész nap foglalkoztatják a gyerekeket. A strand szuper, nagyon jók a játékok, a homokkal feltöltött partszakasz biztosítja a biztonságos fürdőzést a legkisebbeknek is. Az all inclusive ellátás különösen kedvezővé teszi a hotel ár/érték arányát. Ami nekünk a legjobban tetszett, hogy a strand büfé is része az all inclusive szolgáltatásnak, így tényleg bármikor lehet enni, inni, ami kisgyermekkel nagyon nagy segítség. Bad: A gyermek medencében lehetne kicsit melegebb a víz. Ugyanolyan hideg volt, mint a Balaton, így a mi gyermekünk csak egyszer próbálta ki, akkor is hamar kijött, mert hideg. Lehetne ugyanolyan meleg, mint a benti úszómedence.
Forrás: Szallas.hu

Xingli (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: 非常适合带孩子的家庭,推荐给大家。吃住玩一体,非常好,休闲度假很好
Forrás: Booking.com

CSABA LASZLO GYULANE (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
A pihenés kellemesen telt, minden megfelelő volt . Az étel, a kiszolgálás, a tisztaság , a környezet. Hiányzott a terasz, az ablakok kinyitása korlátozva volt, ami a felső emeleteken érthető is. Ezek adottságok. Ennek ellenére nagyon jól éreztem magam , már visszajáró vagyok és jövőre is szándékozom Önöket meglátogatni. Környezetemben másoknak is ajánlom, hogy töltsék a pihenésüket az Önök hoteljében.
Forrás: Revinate Surveys

Kovács József (Család kis gyermekekkel)
2025. feb. 03.
5
Good: Minden jó volt minden tetszett... Tv be műsorok ne jöttek be.. Lehetet volna gyerek műsorok.. De alapból nagyon jó volt 😀☺️🤗
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2025. feb. 03.
5
Good: Áll inclusive ellátással remek hely, viszont a televízióban lehetne több magyar csatorna
Forrás: Szallas.hu

ROZSANE KOVACS MAGDOLNA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Mindennel elégedettek voltunk.
Forrás: Revinate Surveys

Teodora (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: We loved the hotel with great garden and beach. Everything is so spacious. The food was marvelous. So many activities for kids, this is one od the beat hotel family oriented we visited so far! Bad: Only one dislike - pillow and mattress quality could be better
Forrás: Booking.com

Nikoletta (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: Minden úgy ahogy volt! Ételek bőségesen ,kiváló volt minden! Bad: Amit hiányoltunk egy kis zenés est 😍
Forrás: Booking.com

Erdei (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: Nagyon tetszett a part,hogy volt elég napozó ágy,sok fa van így aki akart árnyékban volt!Az ételek nagyon finomak! Bad: A szobák egy kicsit szűkösek!A liftre néha sokat kell várni!
Forrás: Booking.com

Csilla (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: Sehová nem kell menni, hogy minden meglegyen! Bad: A szoba nem volt túl nagy, de igazából nem nagyon voltunk a szobában. A bőröndnek nagyon kellett volna egy kis hely, illetve a nedves ruhának több szárítási lehetőség. De ezek csak nüanszok.
Forrás: Booking.com

Bartosz (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: Piękna okolica, bardzo dużo leżaków, piękne jezioro, jedzenie dobre Bad: mały pokój, mała ilość owoców, praktycznie cały czas jedno i to samo jedzenie, nie wspomne w restauracji obok plaży tam dzień w dzień to samo, duży minus za opłatę za parking 7euro za dzień
Forrás: Booking.com

GALOCZHI TOEMOESVARY ZSOLT (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
A párnák kényelmetlenek.
Forrás: Revinate Surveys

HORNYAKOVA VALERIA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Hetedik alkalommal voltunk a Marina szállodában, ez maga azt jelenti, hogy szeretjuk és kívanunk ujra visszamenni Egy amit kifogásolnánk/ahoz voltunk szokva/ a parton lévo bufében tavaly es iden is csak déli gyumolcsot kaptunk, pedig Mo dinnye szezon volt. Amugy nagy kifogásunk nem volt, koszonjuk szépen Vali, János es 2 unokánk
Forrás: Revinate Surveys

Csilla Tóth (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Végetelen időt el lehet itt tölteni! A kinti gyerekmedence egyszerűen fantasztikus, imádta a lányunk! Az ételek finomak, hatalmas a választék! A játékgépek veszélyesek. A világ pénzét is elköltené a gyermek rajtuk 😀
Forrás: Google

SANDOR DR PETER (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Hosszú évek óta visszatérő törzsvendégek vagyunk Önöknél, már otthon érezzük magunkat a Marinában és örülünk amikor ismerős arcok fogadnak bennünket. Ameddig nyugdíjasként tudjuk, visszatérünk a jövőben is!
Forrás: Revinate Surveys

BODRI IREN (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
3 éjszakát töltöttünk Önöknél. Nagyon jól éreztük magunkat, szeretnénk még visszatérni. Köszönjük szíves vendéglátásukat!
Forrás: Revinate Surveys

RUDINE RIZ MARTA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Nagyon jol éreztem magam szuper mind és hibátlan jövöre ujra ott leszek köszönöm szépe és ja legközelebb luxus szobát fogok kérni mert előtte S92 szoba kaptam ami nem szàmitottam de elfogadható!❤️
Forrás: Revinate Surveys

MANDICS ANIKO (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Idén csodálatos minőségű a fagylalt !!! Pálma beach kolbász- hurka- hal minősége is kíváló. A palacsinta viszont idén és tavaly is vastag, gumiszerű. Váltani javasolt beszállítót. A terasz dohányzó/ nem dohányzó résznél az asztalok törlése és aljzat tisztítása a nagy igénybevétel miatt sűrűbb lehetne. A gyermek élmény nyitvatartása főszezonban: mindenki örömére későbbi zárás pl.19 órára változhatna. Ismét köszönjük a remek nyaralást a szálloda dolgozóinak! Kedvesek, szolgálatkészek. Igazán öröm a Marinában tölteni a szabadidőt !
Forrás: Revinate Surveys

BAKUCZNE TOTH CSILLA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Egy kicsit több ruhaszárítási lehetőség elkelne
Forrás: Revinate Surveys

Tomas Fiala (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Výborně pro děti krásný bazény pro děti u hotelu skvěle vyziti
Forrás: Google

HABONY MONIKA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Nagyon jól érezte magát az egész családunk. Két hét múlva visszatérünk. :)
Forrás: Revinate Surveys

OSZI GABOR (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Alapvetően mindennel nagyon elégedettek voltunk, jól éreztük magunkat Önöknél. Két apró észrevételem lenne. 1. A klíma a szobánkban nagyon hangos volt (bugyborékolt) (Lidó 37/4-es szoba). 2. Nekem a franciaágy matraca nagyon puha volt, de persze ez egyénenként változó, nem lehet mindenkinek megfelelni. Ezek apróságok, ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat és mindennel elégedettek voltunk. :)
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Marina
Kedves Gábor! Köszönettel megkaptuk szállodánkkal kapcsolatos visszajelzését. Nagy örömmel olvassuk, hogy pozitív tapasztalatokat szerzett nálunk. Ugyanakkor sajnáljuk, hogy nem voltak megelégedve a matrac puhaságával. Időközönként egész szállodánkban cseréljük a matracokat, igyekszünk maximális kényelmet biztosítani. A klímával kapcsolatos észrevételeit köszönjük, feljegyeztük. Várjuk Önöket legközelebb is szeretettel! Üdvözlettel, B. Szonja Danubius Hotel Marina


SZALKANE NAGY MARIA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Az egész szálloda a strand tiszta, rendezett, kedves személyzet. Az ételek izletesek voltak, megfelelő választékkal. Negatívum a matracok minősége (számukra kényelmetlen volt). Összeségében jól éreztük magunkat ,szeretnénk jövő nyáron is itt eltölteni egy pár napot!
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Marina
Kedves Maria! Köszönjük, hogy szállodánkat választotta! Örömmel olvassuk, hogy remekül érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak a szolgáltatásainkkal. Ugyanakkor sajnáljuk, hogy nem voltak megelégedve a matrac puhaságával. Időközönként egész szállodánkban cseréljük a matracokat, igyekszünk maximális kényelmet biztosítani. Reméljük, hogy újra vendégünkként üdvözölhetjük! Üdvözlettel, B. Szonja Danubius Hotel Marina


SANTA EDINA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Minden jó volt. Egyedül a takarítás hiányát éreztem gondnak. Első nap a gyerek összevizezte teljesen a törölközőt, reggeli előtt gondoltam ledobom a földre őket és kicserélik. Délig vártam, addig nem jött a takarítónő és a szinten sem találtam, hogy szóljak neki Ebéd előtt a recepción szóltam végül, hogy cseréljék már ki, mert már kellett volna a délelőtt folyamán is a törölkköző, a földről meg már nem venném fel, meg fektetném a gyereket aludni akkor nekem ne jöjjön takarítani. De ebéd után, hogy szóltam jött is egyből a takarítónő kicserélte megjegyzések közepette, de utána 2 napig nem is láttam (persze mikor délben aludt a gyerek kint volt a ne zavart tábla arra az időre), de így nyaralásunk végére a szemét felpúpozva a kukán a szobába, de megtanultam a törölközőt már nem dobtam le a földre. Meg azt az igénytelen szobakukát lecserélhetnék, ami egy nagy hamutálra hasonlít. Sokat dobna a szoba kinézetén. De amúgy tényleg mindennel szuperül meg voltunk elégedve, gyönyörű a kilátás, nagyon jó a saját strand, finomak voltak az ételek, sütemények mennyeiek. A strandbüfé is nagyon jó volt meg még egy csomó jó dolgot láttunk amit idő hiányában nem is próbáltunk ki. pl játszótér, teke, kinti medence stb.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Marina
Kedves Edina! Köszönjük szépen visszajelzését, örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk töltött idő! Sajnáljuk a takarításból illetve törölköző cseréből eredő kellemetlenségeket. Bár szállodánkban napi takarítást biztosítunk, mindig hálásak vagyunk vendégeinknek, ha rávilágítanak a tapasztalt hiányosságokra. Reméljük, hogy hamarosan újra vendégül láthatjuk! Üdvözlettel, B. Szonja Danubius Hotel Marina


BALOGH ANNAMARIA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Köszönjük az odaadó munkájukat. Az étrendben számomra túlsok paradicsomos és lecsos étel voltak. Sajnos a gyomrom nembirja . Az ételek fiomak ízletesek. A személyzet munkájával teljesen elegedett vagyok. Megegyszer köszönöm önöknek a vendéglátást. Üdv további szép napot kívánok
Forrás: Revinate Surveys

SZOLLOSI PASZTOR ZSUZSANNA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Nagyon jól éreztük magunkat, szuper hely!
Forrás: Revinate Surveys

Michaela (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: Das Hotel ist zwar alt aber sehr sauber. Das Personal ist super nett. Das Essen sehr gut. Deutliche Weiterempfehlung.
Forrás: Booking.com

CSONNO KATALIN (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Jó napot kívánok! Köszönöm a megkeresést! Először volt szerencsém önöknél pihenni, és minden kitünő volt, 5*! Igaz én ajánlás után mentem önökhöz, tehát biztosra mentem.🙂 Gyerekes család vagyunk, és önök ilyen téren is kiemelkednek! Két megjegyzést, ha szabadna... -A kültéri trampulinok állapota.(Az egyiket nem lehet használni sajnos) - A másik inkább tényleg csak... Hatalmas az ételválasztékuk, és a Chef nagy autentikus, és jó szájízzel főz! Viszont, ez a kis gyerekeket sokszor, nem érdekli. Ilyenkor egy kiút marad, a rántott hús... Csirke falat, comb filé stb...csak rántott legyen. Tehát valamilyen panírozott húsféle, ha lehet, mindennap legyen a gyerekeknek. Én viszont megkóstólnám a Chef töltött káposztáját. Igaz, nem egy nyári étel, de jó!🥹 Köszönöm, hogy önöknél lehettünk, az egész családom nevében, és szerintem a mi kapcsolatunk, tartós lesz!🙂 Kellemes napot kívánok!
Forrás: Revinate Surveys

GOSZTONYI MIKLOS (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Még ha csak 1 éjszakát is tölthettünk el ezúttal a szállóban, újra és újra csak a legjobbakat tudjuk írni a Hotel Marináról! Rendkívül jól éreztük magunkat, s ami igazán klasszá tette az ottlétünket, az az, hogy éltünk a Danubius-kártyánk adta lehetőséggel, a korai érkezéssel. (Persze ezzel "fizettük" a parkolást is...) Így már fél 10-től élvezhettük az Önök vendégszeretetét. Különben bármelyik szállodában is jártunk-járunk, mindig meg kell állapítanunk: Marina a csúcs! Végezetül: nagyon várjuk a következő nyári szünetet, hogy a három unokánkkal újra a Marinában tölthessünk el hat napot, annyira szuper ez a szálloda. Köszönettel és a viszontlátásra!
Forrás: Revinate Surveys

GARAI ERZSEBET (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Nagyon-nagyon jól éreztük magunkat :D Jövőre is megyünk :D
Forrás: Revinate Surveys

Kuba (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Good: Problém WiFi nedosáhl do pater nad pět Bad: Žádný problém problém wifiz
Forrás: Booking.com

KOVACS ANGYALKA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Maximálisan meg vagyok elégedve, valószínű hamarosan igénybe veszem a szolgáltatást. Üdvözlettel, Kovács Angyalka
Forrás: Revinate Surveys

Dr Vida József (Időskorú pár)
2025. feb. 03.
5
Good: MÁskor is jövök ide, korábban is voltam itt
Forrás: Szallas.hu

CSONTOS ILONA (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
2x voltuk és biztos,hogy nem utoljára 😀 Tökéletes választás,családbarát szálloda. Szerettük,finom es bőséges ételek a strandon a Pálma házban is,igazi strand élményt es kényelmet kaptunk
Forrás: Revinate Surveys

Ildikó Jani (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Minden nagyon szuper. Maximálisan gyerekbarát hely.
Forrás: Google

Michael Hahn (Egyéni utazó)
2025. feb. 03.
5
Köszönöm szépen Patrik a kiváló kiszolgálást a vacsorán és ezt a gyönyörű tortát 👍
Forrás: Google

1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 75