Danubius Hotel Annabella *** Superior

Vélemények, értékelések

Érkezés
15:00 órától
Távozás
10:00 óráig

Hotel értékelése

4.8
6212 értékelés alapján
Szolgáltatások 4.8
Tisztaság 4.8
Comfort 4.7
Elhelyezkedés 4.8
Személyzet 4.8
Ár és minőség aránya 4.8

Vendégvélemények

Kategória:
Anita (Egyéni utazó)
2019. ápr. 24.
5
Szolgáltatások 5
Tisztaság 5
Comfort 5
Elhelyezkedés 5
Személyzet 5
Ár és minőség aránya 5
"Nagyon szép tiszta a szálloda egész területe. A szobák kényelmesek, minden igényemet kielégítette. Gyönyörű a kilátás a szálloda teraszáról. Az ételek nagyon finomak és változatosak voltak, elismerésem a szakácsnak! Nagyon meg voltam elégedve , egy kellemes kikapcsolódásban volt részem.

Danubius Hotel Annabella
Kedves Anita! Nagyon fontos számunkra vendégeink véleménye. Szeretnénk megköszönni a kiváló minősítést és örülünk, hogy remekül érezte magát szállodánkban! Reméljük a későbbiekben is vendégül láthatjuk Önt és sok új élményyel gazdagodhatunk! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési vezető


Pál (Egyéni utazó)
2019. ápr. 24.
4.6
Good: Kiváló a konyhája, óriási választékkal. A part nagyon közel van.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Pál! Hálásak vagyunk a pozitív véleményéért. Örülünk annak, hogy jól érezte magát szállodánkban. Várjuk vissza Önt! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési vezető


Zoltán (Egyéni utazó)
2019. ápr. 24.
4.6
Good: Az ételek rendkívül finomak, bőséges választékkal. A személyzet kedves és segítőkész. Előszezonban voltunk, az ár-érték arány jó. Bad: Kicsit kopottas, ráférne egy felújítás a szobákra, különösen a fürdőszobára, bár nekünk ez nem volt zavaró.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Zoltán! Szállodánk folyamatosan újításokon megy keresztül, így idővel sort kerítünk ezen felújításokra is. Továbbá köszönjük az elismerő szavakat, nagyon sokat jelent számunkra vendékeink kényelme ls véleménye egyaránt! Remélem mihamarabb újra látjuk egymást. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési vezető


Takács Sándorné (Család nagykorú gyermekekkel)
2019. ápr. 23.
4.8
Szolgáltatások 5
Tisztaság 5
Comfort 5
Elhelyezkedés 4
Személyzet 5
Ár és minőség aránya 5
Nagyon jól éreztük magunkat, tísztaság kifogástalan ,személyzet udvarias volt. Csak szeretünk volna Balatonra néző szobát. Étterem felszolgálás szakszerű udvarias volt.

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon hálásak vagyunk a pozitív visszajelzésért! Nagyon fontos számunkra vendégeink véleménye. Örülök, hogy kellemes időt tölthettek nálunk. Sajnos a Balatonra néző szobáink gyorsan elkelnek. Reméljük, hogy mihamarabb újra viszont láthatjuk egymást! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési vezető


Anonim (Időskorú pár)
2019. ápr. 23.
4.55
Bad: Vacsora választéka.Nem vagyok vegetáriánus, szeretem a magyar ételeket.
Forrás: Szallas.hu

Anonym (Pár)
2019. ápr. 23.
4.9
Hotel Annabella csodás helyen van Balatonfüreden, tavasszal is érdemes ott lenni,jó konyha is mindig csábító a vendégeknek,nekünk is az volt.
Forrás: Utazzitthon.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagy örömmel tölt el minket a pozitív visszajelzése szállodánkról! Számunkra fontos a vendégeink véleménye. Örülnénk ha mihamarább újra vendégül láthatnánk Önöket! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési vezető


Piroska (Pár)
2019. ápr. 22.
4.7
Szolgáltatások 4
Tisztaság 5
Comfort 4
Elhelyezkedés 5
Személyzet 5
Ár és minőség aránya 5
Szép kilátás, kényelmes ágy, fantasztikus ételek! :)

Danubius Hotel Annabella
Kedves Piroska! Köszönjük a pozitív visszajelzést! Remélem a kéősbbiekben újra vendégül láthatjuk Önöket szállodánkban. Üdvözlettel, Parái Ádám üzemeltetési vezető


Anonim (Baráti társaság)
2019. ápr. 22.
4.65
Good: Kedves szemelyzet, remek konyha. Bad: A kád kicsi és magas. Vekony valaszfalak, minden athallatszik.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagy örömünkre szolgál, hogy remekül érezték magukat szállodánkban. Köszönjük javaslatát, melyet mindenképpen megfontolunk jövőbeni fejlesztéseink során, nagyon örülünk, hogy elégedett volt a szállodával és már nagyon várjuk, hogy ismét alkalmunk legyen Önöket szállodánkban üdvözölni. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési vezető


Bata Szilvia (Baráti társaság)
2019. ápr. 21.
4.8
Szolgáltatások 5
Tisztaság 5
Comfort 5
Elhelyezkedés 5
Személyzet 5
Ár és minőség aránya 4
Kellemes napokat töltöttünk itt, már sokadik alkalommal.Kellemes környezet,tisztaság, jó konyha bőséges választékkal, figyelmes személyzet jellemzi a szállodát.

Danubius Hotel Annabella
Kedves Szilvia! Borzasztóan örülünk annak, hogy visszatérő vendégeinkként továbbra is elégedettek velünk. Várjuk vissza mihamarább Önöket! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési vezető


Bamby (Család kis gyermekekkel)
2019. ápr. 21.
4.7
Szolgáltatások 5
Tisztaság 4
Comfort 5
Elhelyezkedés 5
Személyzet 5
Ár és minőség aránya 4
Szuper helyen van,a strandhoz külön bejárat a szálló vendégeinek!A szoba teljesen megfelelő, az ágy kényelmes! A reggeli bőséges, finom friss meleg zsemle! Egyedül a vacsora nem ízlett!

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük a pozitív visszajelzést. örömünkre szolgál, hogy vendégeink elégedettek szűllodánk minőségével. Várjuk vissza Önöket mihamarabb! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési vezető


Zoltán Ábrahám (Egyéni utazó)
2019. jan. 01.
5
Nagyon szép hely érdemes ide ellátogatni!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszöjük a kiváló minősítést. Reméljük vendégül láthatjuk a későbbiekben is!ú Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési vezető


Anonim (Időskorú pár)
2018. okt. 17.
4.55
Good: A személyzet nagyon kedves, szolgálatkész.
Forrás: Szallas.hu

Anonymous (Egyéni utazó)
2018. okt. 14.
4.8
Good: Személyzet közvetlensége.
Forrás: Booking.com

Szabó László (Időskorú pár)
2018. okt. 10.
5
Good: Nagyon barátságos, kellemes szálloda.
Forrás: Szallas.hu

Klára (Egyéni utazó)
2018. okt. 04.
4.6
Good: A reggeli, vacsora bőséges és ízletes volt, a személyzet kedves, segítőkész. Először voltunk a szállodában, de nagyon jól éreztük magunkat.
Forrás: Booking.com

Nagy Zoltán (Időskorú pár)
2018. okt. 02.
5
Good: Nekünk nagyon tetszett minden. A szoba, az étkezés és a személyzet.
Forrás: Szallas.hu

Benkes Judit (Időskorú pár)
2018. okt. 01.
4.7
Good: Udvarias, kedves kiszolgálás a recepciónál és az étteremben egyaránt!
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Baráti társaság)
2018. sze. 30.
4.8
Good: többször voltunk már, semmi különös
Forrás: Szallas.hu

Kőhalmi Zoltánné (Időskorú pár)
2018. sze. 30.
4.55
Good: Nagyon kedves a személyzet és mindenhez közel van a szálló!
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2018. sze. 30.
4.65
Good: Nagyon kedves a személyzet! Bad: A nyílászárók elavultak, nagyobb széllökéseknél zörög a szobaajtó.
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Időskorú pár)
2018. sze. 29.
4.55
Bad: Eléggé lelakottak a szobák, sok helyen látszik, hogy nem megfelelő a takarítás.
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Baráti társaság)
2018. sze. 28.
4.8
Good: Udvarias személyzet tisztaság rend.
Forrás: Szallas.hu

Bodó Attiláné (Baráti társaság)
2018. sze. 27.
4.85
Good: 2 éjszakát töltöttünk itt. Egyszerü, tiszta kellemes szoba, nagy erkéllyel, csodálatos kilátással Udvarias, kedves kiszolgáló személyzet. Étteremben bőséges a kinálat, finom ételek közül lehet választani. Bad: A kád használata egy átlagos magasságu hölgynek szinte kivitelezhetetlen. /extra magas/!! Kapaszkodó sincs ami segítség lehetne. :(
Forrás: Szallas.hu

Márta (Egyéni utazó)
2018. sze. 24.
4.6
Good: Szeptemberi 30 fokban voltunk itt 1 éjszakára és nagyon jó választás volt. Belvárosban, 1 percre a tótól. A szoba kicsit retro volt, de kényelmes és korrekt, a félpanzió finom és választékos. Kedveltük a benti medencét és a szálloda saját kertjét a medencével. Mi még tudtunk kint fürdeni, de téli időszakban lehet, hogy a benti medence zsufibb, mint ahogy mi tapasztaltuk. Nagyon jól éreztük magunkat. Bad: A bookingos adatbázisban részleges kilátás szerepelt a tóra, de csak a parkolót láttuk és a tó előtt lévő fákat. Ha ezt tudjuk lehet, hogy másik szobát választottunk volna.
Forrás: Booking.com

Anonim (Pár)
2018. sze. 24.
4.8
Good: Egy éjszakát töltöttük el. Tiszta szoba, nagyon finom ételek. Akadt némi problémánk a szomszéd szobában lakókkal. (kissé zajosak voltak). Nagyon gyorsan és nagyon kedvesen segítettek a recepciósok. ( kaptunk másik szobát)
Forrás: Szallas.hu

Beni (Egyéni utazó)
2018. sze. 24.
5
Good: Minden más Bad: Kivdit sok volt a nyugdijas
Forrás: Booking.com

Anonim (Időskorú pár)
2018. sze. 19.
4.85
Good: annak ellenére ,hogy 50 éves a szálló még állja a versenyt Bad: az idősebb korosztály nem tud belépni a kádba ! nagyon magas ! sajnos a WC és az ajtó 50 éves probléma !
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Pár)
2018. sze. 18.
5
Good: Kedves személyzet! Jó és bőséges ételek!
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2018. sze. 18.
5
Good: Minden nagyon jó volt! Sikerűlt zuhanyzós modern szobàt kapni. A kilâtàs pazar imàdom a Balatont!!!
Forrás: Szallas.hu

Barkojudit (Egyéni utazó)
2018. sze. 15.
5
Good: Bőséges a svédasztal mind reggel, mind este. Folyamatos a feltöltése. A szobák kényelmesek. Szerintem megüti a 4 csillagos színvonalat, pedig csak 3. A sétány a szállónál kezdődik. Semmi nincs messze. Bad: -
Forrás: Booking.com

Anonim (Időskorú pár)
2018. sze. 15.
4.7
Good: Értékelték a kérésem,hogy a szoba a tóra nézzen.
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Pár)
2018. sze. 15.
4.85
Good: Ezt vártam, nem csalódtam
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Baráti társaság)
2018. sze. 13.
5
Good: Az ételek kiválóak, a desszertek kimagaslóak. A tisztaság kifogástalan.
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Időskorú pár)
2018. sze. 13.
5
Good: Tökéletesen meg voltunk elégedve!
Forrás: Szallas.hu

Vadan (Egyéni utazó)
2018. sze. 12.
4.8
Good: Kiemelkedő a konyha/étkezés!
Forrás: Booking.com

Anonim (Család kis gyermekekkel)
2018. sze. 11.
5
Good: Rendkívül kedvesek és barátságosak.
Forrás: Szallas.hu

Edina Kovács (Egyéni utazó)
2018. sze. 11.
5
Retro utazás Mi egy hetet töltöttünk ott a párommal, összeségében meg voltunk elégedve a szállással. A szálloda már 50 éves és ezt tükrözik is a szobák, ezért senki ne várjon modern kinézetet. Minden kicsit régi, kicsit kopott, de a szállodát tisztán tartják, a személyzet kedves, az ételek finomak. Van saját medencéje és strandja, amit szintén tisztán tartanak. Szép helyen van, közvetlen a Tagore sétány mellett, és a halyó kikötő is közel van.
Forrás: Google

Anonim (Család kis gyermekekkel)
2018. sze. 10.
4.5
Good: Sok helyen jártam már, de itt ilyen segítőkész és figyelmes személyzettel nem találkoztam. Nem ez a legszebb, legmodernebb szálloda, nem itt lehet enni a legfinomabb inyencségeket, de itt van a legjobb személyzet. Nem csak a recepción, de konyhán és strandon, mindenhol, mindenki figyelmes, segítőkész és mosolygós. Bad: Erről nem a szálloda tehet feltétlenül, de a szombat este hangjai elég jól beszűrődtek.
Forrás: Szallas.hu

Zsoltné (Egyéni utazó)
2018. sze. 09.
4.8
Good: Bőséges reggeli és vacsora,kényelmes ágy,nagyon udvarias fiatal személyzet. Bad: Talán nagyobb méretű liftet is elbírna a szálloda
Forrás: Booking.com

Kálmán (Egyéni utazó)
2018. sze. 08.
5
Good: Remek, izletetes választékos ellátás Bad: Nem tudok negatívumot mondani
Forrás: Booking.com

Anonim (Időskorú pár)
2018. sze. 07.
4.95
Good: Kifogástalan konyha, sokféle étel, kedves személyzet. A szobák tiszták, élőzene a hallban néhány este, gyönyörű kert, pompás kilátás. Bad: Erről nem a szálloda tehet, de a német vendégek nem a kijelölt helyen dohányoznak, hanem a szobák erkélyén,így csak a csukott ablak zárta ki a szagukat😖
Forrás: Szallas.hu

Krisztina (Egyéni utazó)
2018. sze. 07.
4.6
Good: Nagyon tiszta. Az etelek valtozatosak es finomak. Bad: Kulon fizetni kell a parkolasert.
Forrás: Booking.com

Anonim (Egyéni utazó)
2018. sze. 03.
4.95
Good: ritka a konnektorok ilyen ésszerű elrendezése (ha valaki pl. laptopon dolgozni akar) jó kis erkély a takarítók udvariassága Bad: a fürdőszobai wc nagyon rossz helyen áll
Forrás: Szallas.hu

Kis Krisztina (Család nagykorú gyermekekkel)
2018. sze. 03.
4.95
Good: Minden korosztály igényeit kielégítik a szolgáltatások.
Forrás: Szallas.hu

utazó human (Egyéni utazó)
2018. sze. 02.
4.8
Good: Még nem volt alkalmunk az Annabellában járni,ezért,nagy várakozással tekintettünk a találkozásunk elé!Három éjszakát töltöttünk el itt.Nagyon kellemesen csalódtunk!Megérkezvén a recepciós,szakszerűen fogadott minket.Külön öröm volt számunkra hogy a déli érkezés ellenére,már megkaptuk a szobánkat!A recepción minden kérdésünkre kimerítő választ kaptunk.A szobánkba érve,egy szépen felújított szobában találtuk magunkat!A klíma is tökéletesen működött.Az erkélyről szép kilátás nyílt a tájra.Minden hibátlan volt,a takarító személyzet tökéletesen végezte a dolgát.Egyébként később a hotelben járva tapasztaltuk hogy a dolgozók(ez jellemző volt Mindenkire)Rendkívül udvarias volt,nem lehetett megelőzni Őket a köszönésben.Az ellátás kiválló volt,mind mennyiségben,mind minőségben!Jó volt a félpanziós ellátás.A zenés est is kiválló volt.A parti strand szép rendezett volt,volt elegendő napágy is.Ez jellemző volt a hotel területén található welnesz részlegre is.A személyzet profin tette a dolgát,minden pillanatban éreztük,azt hogy bizony itt a vendégért van minden.A kijelentkezés is gyorsan,lendületesen ment.Kiválló példája az Annabella hotel annak hogy egy 50 éves hotelt is lehet,a mai kor elvárásainak megfelelően üzemeltetni!Bizony meglátszik hogy,egy,Igazgató hölgy vezeti a hotelt!Így kell ezt csinálni!Az ár/érték arány megfelelő volt!Valószínüleg még visszatérünk! Bad: Tudom,ezt már sokan szóvá tették,de azért leírom!Ez pedig a lift,túlterhelt sokat kell rá várni.Kevés kapacitású.Sajnos ezt valamikor a hotel tervezője nem jól kalkulálta,kevés a két lift,az étkezési időszakban.Ezeken a lifteken bonyolódik a welnesz részlegbe való közlekedés is.Sajnos ezen a helyzeten nem tud változtatni a hotel,ha csak nem tudják gyorsabbra cserélni a régi lifteket..Még egy észrevételünk volt,a belső medencénél volt ballonos víz automata,de ez két nap után eltünt,nem tudni miért?
Forrás: Booking.com

Giedl Zoltánné (Család nagykorú gyermekekkel)
2018. sze. 01.
4.5
Bad: Tapasztalatom, mivel 3- an mentünk, 2 gyerek ( 10 és 13 éves) és 1 felnött a szoba kicsi volt. Az ágyak egymás mellé voltak tólva igy az ágyból való kiszállás kicsit körülményes volt!
Forrás: Szallas.hu

Judyna (Egyéni utazó)
2018. sze. 01.
5
Good: Már negyedszer voltunk a szálloda vendégei. Kedves, segítőkész és mosolygós alkalmazottak. A szálloda vendégeinek ingyenes strandbelépő jár. Balatonfüred központjában, kiváló helyen van a szálloda. Nagyon változatos és kielégítő ételeket kínáltak. Bad: Az étteremben a fogvájó hiányzott az asztalokröl. 😉
Forrás: Booking.com

Pum József (Időskorú pár)
2018. aug. 31.
4.5
Bad: A fürdőszoba nem méltó a hotelhez, korszerűtlen, modernizálásra, felújításra szorul.
Forrás: Szallas.hu

Ildikó (Egyéni utazó)
2018. aug. 30.
4.8
Good: Kedves barátságos személyzet és tisztaság
Forrás: Booking.com

Pozsgai Szilvia (Család kis gyermekekkel)
2018. aug. 29.
5
Good: Kedves személyzet, nagyon jó programok, csaladias
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Egyéni utazó)
2018. aug. 29.
4.5
Bad: A standard szobában nagyon magas a kád.
Forrás: Szallas.hu

Antal (Egyéni utazó)
2018. aug. 29.
4.8
Good: A Hotelhez tartozó külön strand közel van, és kiváló, a napozó ágyak kényelmesek. Csöndes szobák, külső zaj nem zavarta meg a pihenésünket. Mindenhol maximális tisztaság, kedves kiszolgálás. Az ételek változatosak és bőséges. Az étteremben nem kellett várakozni, pedig telt ház volt. A légkondinak köszönhetően, hűvös szobába érkeztünk. Hatalmas, zárt parkoló... Bad: Egy szobaszéf jó lett volna, BÁR MINDEN ÉRINTETLEN VOLT!!! A fürdőszobában a szellőző ventilátor, lehet nagyon halk volt, vagy nem működött. :) Nem tudok többet írni amin lehetne javítani.
Forrás: Booking.com

Árpád (Egyéni utazó)
2018. aug. 27.
5
Good: Kedves, segítökész szolgálat. Saját strand. Kényelmes szobák. Köszönet az igazgatónönek és Mezö Bélának. Bad: A vacsora egy kicsit diétás :-)
Forrás: Booking.com

Anonim (Pár)
2018. aug. 27.
4.85
Good: Párommal most először voltunk itt, de egyértelműen nem utoljára. Nagyon meg voltunk elégedve a szobák tisztaságával, a légkondi plussz pont volt nálunk. A személyzet precíz és nagyon segítőkész volt. Az ételek finomak voltak, bőséges svédasztalos reggeli és vacsora. A hotel saját szabad strandja is teljesen rendben volt. A felső teraszról a panoráma pedig elképesztő volt. Egy szóval mi kellemesen csalódtunk, és köszönünk mindent mégegyszer!
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Időskorú pár)
2018. aug. 27.
4.85
Good: Ahhoz képest, hogy a szálloda sok férőhellyel rendelkezik, soha nem volt zsúfoltság, fennakadás, tömeg. A szálloda jól szervezetten működik, a kedves személyzetnek köszönhetően.
Forrás: Szallas.hu

Jankovics László (Időskorú pár)
2018. aug. 24.
5
Good: 4.alkalommal nyaraltunk itt, mert mindig jól éreztük magunkat. Kiváló és egyre gazdagabb ízekben az éttermi kínálat, folyamatos a fejlődés a tóparti saját strand területén is. Kedves empatikus a recepciós kiszolgálás.
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Időskorú pár)
2018. aug. 24.
4.95
Good: Kiváló étterem, gazdag étel-választékkal, külön balatoni strand, udvarias személyzet. Bad: Ekkora embertömeghez kevés volt a négy lift.
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Időskorú pár)
2018. aug. 23.
4.95
Good: Nagyon kedves és segítőkész személyzet, finom ételek. A szálloda elhelyezkedése kiváló, a saját strand közelsége különösen előnyös.
Forrás: Szallas.hu

Armand Garamvölgyi (Egyéni utazó)
2018. aug. 22.
5
Csak ajánlani tudom a szállodát, mindennel meg voltunk elégedve. Kiváló elhelyezkedés, kitűnő ételek és kedves személyzet. Külön kiemelném a recepció munkáját ahol minden dolgozó barátságosan és segítőkészen állt a rendelkezésünkre.
Forrás: Google

Zsíros László (Egyéni utazó)
2018. aug. 22.
5
Most itt vagyunk, minden csodálatos.
Forrás: Google

benandr (Egyéni utazó)
2018. aug. 22.
4.6
Good: Jó elhelyezkedés, bőséges reggeli és vacsora. A kinti és benti medence nagyon jó, alkalmas mind úszásra, mind lazításra. Bad: Nekem puha az ágy. A fürdőszoba nem újult fel a szállodával együtt. A medence mellett is lehetne egy bár. :)
Forrás: Booking.com

Anikó (Egyéni utazó)
2018. aug. 22.
4.6
Good: Bőséges választékos reggeli és vacsora.Kényelmes ágy,tiszta szoba.Segítőkész,kedves személyzet.A kinti medence szuper volt.Az erkélyről pazar kilátás nyilt a balatonra,Tihanyra. Bad: A fürdőkád magas volt.Jobb lenne egy zuhanyfülke.A mosdó és a hozzátartozó csaptelep sem volt kényelmes megoldás.
Forrás: Booking.com

Emőke Máté (Család kis gyermekekkel)
2018. aug. 22.
4.5
Good: jó kaják, gyerekbarát, közel a balcsi.
Forrás: Szallas.hu

andreas611211 (Egyéni utazó)
2018. aug. 21.
5
Good: Azt hiszem nem kell sokat ömlengenem ha azt mondom, hogy évek óta ezt a szállást válasszuk nyárbúcsúztatónak. Tökéletes helyen tökeletes szállás finom ételek, mediterrán esti forgatag, programok és látmivalók sokasága. Bad: Nincs ilyen.
Forrás: Booking.com

Kelemen-Nagy Orsolya (Család kis gyermekekkel)
2018. aug. 21.
4.9
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk. Nagyon szeretjük az Annabellát! Tökéletes helyen van, az ellátás kiváló, a személyzet mindenben segít és nagyon kedvesek. Jó újítások voltak. A fürdőszoba kissé retro, de ez nem zavaró. A medencék és a saját part nagyon rendben vannak. Külön köszönet a szakácsnak, hogy az utolsó napra lebetegedett kisfiamnak vacsorára külön diétásat készített. Mindenki kedves és segítőkész volt amikor e külön kérésemmel előálltam. Nagyon szeretjük, jövőre is megyünk!
Forrás: Utazzitthon.hu

Anonim (Pár)
2018. aug. 21.
5
Good: Másodszor voltunk a hotel vendégei és ismét ugyanazt a minőséget, profizmust és kedvességet kaptuk, ami miatt visszatértünk ide. A szobából a Balatonra néző kilátás egyszerűen lenyűgöző volt, minden reggel egy élmény volt kinézni az erkélyen! A szoba felszereltsége és tisztasága is maximálisan rendben volt, nem hiányoltunk semmit. Az ételek ízletesek és változatosak, mindenki megtalálhatja a kedvére valót. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, nagyon szuper csapat dolgozik a hotelben, tényleg mindent megtesznek azért, hogy az ide érkező vendégek valóban csak pozitív élménnyel gazdagodva, kipihenten érkezzenek haza. Köszönjük szépen még egyszer és biztosan visszatérünk még!
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Időskorú pár)
2018. aug. 21.
4.7
Good: Jó az elhelyezkedése, kedves a személyzet. Nagy előny, hogy saját strandja van. A szobákhoz erkély tartozik. Az étterem nyitvatartási ideje megfelelően hosszú. Jól szervezett az étkezések lebonyolítása. Az étel kínálat gazdag.
Forrás: Szallas.hu

Mélypataki Gábor (Család kis gyermekekkel)
2018. aug. 21.
5
Good: Minden szempontból elégedettek voltunk a szálláshellyel. Kedves személyzet, kiváló ételek, tökéletes elhelyezkedés. Külön kiemelném a gyerekprogramokat, ahol kifejezetten lelkesek voltak az animátorok, nem sok helyen tapasztaltuk ezt eddig.
Forrás: Szallas.hu

Anonymous (Egyéni utazó)
2018. aug. 20.
4.6
Good: A szoba és a személyzet. Tiszta volt, kényelmes, és a személyzet rendkívül szolgálatkész és kedves. Bad: Az étkezés. A reggeli elfogadható volt, bár tapasztaltam már jobbat is. A vacsora azonban csak közepes volt. A választék, és az ételek minősége is hagy kívánnivalót maga után. Jobb szerettünk volna csak reggelis ellátást, akkor azt és ott eszünk, amit szeretnénk.
Forrás: Booking.com

Anonim (Család kis gyermekekkel)
2018. aug. 20.
5
Bad: Nem kényelmesek az ágyak,feledleges a fürdökád hiányzik a 2fenött 2gyerek szoba kevés a gyerek program
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Család kis gyermekekkel)
2018. aug. 19.
4.5
Bad: (Pótággyal kicsi volt a szoba,közlekedni nehézkes volt)
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Időskorú pár)
2018. aug. 19.
4.85
Good: Minden jó volt, de erre is számítottam.
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Egyéni utazó)
2018. aug. 18.
4.85
Good: A személyzet rendkivúli,segitőkész,udvarias,mosolygós
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Időskorú pár)
2018. aug. 18.
4.55
Good: Vízpart közeli, kényelmes.
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2018. aug. 17.
5
Good: rugalmas étkezés, saját strand Bad: kevés a lift ennyi vendégnek
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Időskorú pár)
2018. aug. 17.
4.85
Bad: Szivesen vinnem legkozelebb unokaimat is de ők szivesen pacsolnak kis melegvizes medencebe. Itt az sajna nincs.
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Baráti társaság)
2018. aug. 17.
5
Good: Kedves és segítőkész személyzet, finom ételek.
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Család kis gyermekekkel)
2018. aug. 16.
4.65
Good: Jól éreztük magunkat.
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Időskorú pár)
2018. aug. 16.
5
Good: MINDEN SZUPER!
Forrás: Szallas.hu

Arnaud et Aniko KASPARIAN (Egyéni utazó)
2018. aug. 15.
5
2018. július végén-aug. elején töltöttünk 1 hetet az Annabellában (már másodszorra, tavaly is ott üdültünk). Szuper elhelyezkedés, szuperek a medencék. Szeretném kiemelni, hogy a személyzet nagyon kedves, az étteremben például minden “különc” kívánságunkat szívesen teljesítették.
Forrás: Google

Jòzsef (Egyéni utazó)
2018. aug. 15.
4.8
Good: A szálloda régies hatású, nagyon sok, zömében külföldi megszálló vendéggel, ellenben kárpótol annak elhelyezkedése, tisztasága, a személyzet segítőkészsége, valamint a csodálatos kilátás. Bad: Ilyen nem volt...
Forrás: Booking.com

Anonim (Család kis gyermekekkel)
2018. aug. 13.
4.5
Good: Számunkra a szálloda elhelyezkedése volt a legpozitívabb. Kisgyerekkel pár perc alatt ki lehet sétálni a Tagore sétányra, a Hotel strandjára és a két fizetős strandra is. 4,5 éves kisfiamnak a Kisfaludy strandon található csúszdapark jelentette a legnagyobb élményt. Megfelelő volt a félpanziós ellátás, az étel kínálat megfelelően széles volt, mindenki talált az ízlésének megfelelő reggelit és vacsorát minden mennyiségben. Szuper a szálloda medencéje. Kisfiam erkélyről leesett LEGO-ját kérésünkre a személyzet megkereste, megtalálta. Köszönjük! Bad: Kisfiam nagyon csalódott volt, hogy szombat este nem jött el a gyerek discoba a beígért sárkány :(
Forrás: Szallas.hu

Marosfalvy József (Egyéni utazó)
2018. aug. 13.
4.65
Good: -a saját wellness centrum -a Balaton közelsége -a saját strand minősége -a szolgáltatások
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Pár)
2018. aug. 13.
5
Good: nagyon szuper a strandja
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Család kis gyermekekkel)
2018. aug. 13.
4.55
Good: 4 éves gyerekkel voltunk nyaralni a Hotelben, Superior szobában, az elvárásainkat nagyjából ez határozta meg. Mikor kiválasztottuk a Hotelt a nyaralásunkhoz, tisztában voltunk az erősségeivel és gyengeségeivel. Pozitívumként tudjuk megemlíteni, hogy a klíma jól működött és éjjel sem zavarta a hangjával a pihenésünket, mert csendes volt és megbízhatóan szabályozható. A víznyomás szuper volt a szobában, ami azért volt fontos, mert este kb. 2 perc alatt megtelt. Már önmagában az is plusz pont részünkről, hogy kád volt a fürdőszobában és nem zuhanyzó. A teraszajtó kulccsal záródott, amit szintén pozitívumként említenék meg, mivel pici gyermekkel voltunk, így mi határoztuk meg, mikor mehet ki, és nem pedig spontán ki-be mászkálás volt, ami mondjuk ki, egy plusz stresszforrás kicsi gyerekkel egy magasan fekvő szobában. A személyzet nagyon kedves volt, külön kiemelném az étterem fiatal pincéreit, akik kifejezetten barátságosan, szorgalmasan végezték a munkájukat. Az animátorok közül Laurát említeném meg, aki nagyon barátságos és kommunikatív volt a kisfiammal. Tetszett még minden másnap szóló az élőzene és a táncos lábú idős hölgyek és urak. :) A hotelnek szép belső udvara van, aranyos kis játszótérrel. A folyosókon és a recepció előtt mindenhol szőnyeg van, amelyen szívesen szaladt végig számtalanszor a kisfiúnk mezítláb. :) Nagyon jó ötletnek tartom, hogy mindig volt kihelyezve színezni való sárkány és színes ceruzák a reggeli és vacsora asztalok mellett, valamint az esti lufiosztás is megörvendeztette a gyerekeket. :)
Forrás: Szallas.hu

Gyula (Egyéni utazó)
2018. aug. 12.
4.6
Good: Az elhelyezkedés és hogy klimatizált volt a szoba. Külön nagyszerű hogy a szálloda saját stranddal rendelkezik teritesmentesen igénybe vehető napagyakkal. Bad: Nem volt
Forrás: Booking.com

Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2018. aug. 11.
5
Good: Szuper a medence nagyon finomak az ételek és nagyon jó volt hogy volt klíma a szobában Bad: Igen csak egyetlen negatív dolgot tapasztaltam hogy a párnák nagyon kicsik és kényelmetlenek voltak.
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2018. aug. 11.
5
Good: Kényelmes, tiszta, jól lehet pihenni. A központban van, minden könnyen elérhető. Az éttermi koszt változatos, bőséges, a pluszban rendelhető italoknak normál ára van. A part nagyon kellemes, de lehet választani a hotel medencéit is. Az alkalmazottak rendkívül kedvesek, segítőkészek.
Forrás: Szallas.hu

Vadász Károly (Család nagykorú gyermekekkel)
2018. aug. 11.
5
Good: Nagyon kedves személyzet, gyermek és családbarát, nagyon finom ételek, nagy választékkal, saját strand a balatonparton..... Reméljük hogy máskor is itt tölthetjük a nyaralásunkat...🙂
Forrás: Szallas.hu

Nemes László (Időskorú pár)
2018. aug. 11.
5
Good: Mindennel maximálisan elengedettek voltunk
Forrás: Szallas.hu

Mihály István (Pár)
2018. aug. 11.
4.8
Good: Kítűnő étterem kedves személyzet !
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2018. aug. 10.
4.7
Good: kedves személyzet , finom ételek , Bad: a velnesz részleg 8-tól működése nem minden esetben volt igaz, a kültéri medencébe 9-ig nem lehetett bejutni takarítása miatt, a kora reggeli órákban a kültéri medencébe vadkacsák fürdőztek.
Forrás: Szallas.hu

Merksz (Egyéni utazó)
2018. aug. 09.
5
Good: Kedves fiatal segítők, gyerek klub is kedves ötlet. Ételek változatosak és finomak. Mindenhol színező a gyerekeknek kitéve💖 Strand nagyon közel van👌🏻 Bad: A kávé a reggelinél 🤣 Gyerek medence nincs, a nagyban meg nem játszhatnak. Krétával rajzolt a Kislányunk és ránk szóltak, hogy a betonra nem lehet a gyerek klub mellett😂😅🤪
Forrás: Booking.com

Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2018. aug. 09.
5
Good: Étterem kiváló,mind az ételek minősége,választéka mind a kiszolgálás!Wellnes szép ,tiszta,rendezett!!
Forrás: Szallas.hu

László (Egyéni utazó)
2018. aug. 08.
5
Good: Bőséges reggeli és vacsora. Félpanziós vacsora lecserélhető ebédre is. Saját felszerelt strand 1p-re, saját medence, uszoda. 2p sétára a központtól és úgy álltalában mindentől. Kedves kiszolgálás. Nagy park sokféle sportolási lehetőséggel. Szinte új és csendes klímaberendezés :) Bad: Kicsi fürdőszoba, elszívó nélkül :( (vagy legalábbis nem működött) Parkolás fizetős és így is vadászni kell a helyeket. A szálloda méretéből adódóan néha nagy a tömeg.
Forrás: Booking.com

Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2018. aug. 08.
4.5
Good: finom volt az étel, jó helyen van, klassz a strandja (bár egy csúszda még jó lenne), jó kilátás az erkélyről Bad: kevés a lift ennyi emberre, sokat kellett rá várni, fürdőszoba nagyon retró
Forrás: Szallas.hu

Anonim (Család kis gyermekekkel)
2018. aug. 07.
5
Good: Kedves segítőkész személyzez
Forrás: Szallas.hu

Varga Krisztina (Egyéni utazó)
2018. aug. 06.
5
Nagyon kedves, udvarias és mosolygós személyzet. Szép tiszta szobák, a takarítás kifogástalan. A svédasztalos reggeli és vacsora bőséges, változatos és nagyon ízletes.Külön kiemelném a süteményeket és a frissen grillezett ételeket, magas színtű mínőség. Mindenki megtalálja amit szeret. Az elhelyezkedés *5,a part 1 perc séta. A wellness kinti része szép, nagyon klassz a medence, a benti rész lehetne egy kicsit nagyobb, hiányzik egy gőz és egy jakuzzi. Csak egy dolog volt zavaró, hogy az étkezéseknél az -egyébként kedves- fiatal felszolgálok szinte vadászák a tányérokat és egyéb étkészleteket...még a villámon az utolsó falat de a tányéromat elkapják az asztalról. Meg kellene várni amíg befejezi a vendég az étkezést és csak utána leszedni. Összeségében nagyon jól éreztük magunkat! Köszönjük a szállodának!
Forrás: Google

Bartha (Egyéni utazó)
2018. aug. 05.
5
Good: Minden tokeletesen megfelel a 3*nak,ar/minoseg es szolgaltatas realis, Bad: A furdoszoba,tiszta,felszerelt ,de kad es tus a kagylo csapra szerelve?egy picit omodi.
Forrás: Booking.com

Andrea (Egyéni utazó)
2018. aug. 05.
4.8
Good: A legnagyobb előnye, hogy nagyon jó helyen van a szálloda. Közel van a Tagore sétány, valamint saját strandja van, ami ugyan főszezonban kicsit zsúfolt de ennek ellenére mi minden nap találtunk napágyat, (ami ingyenes!) Az ételek finomak, változatosak. A szobában, erkélyen tisztaság volt. A személyzet kedves, segítőkész. Összességében mindennel elégedettek vagyunk, jövőre mindenképpen visszatérünk. Bad: A fürdőszobára ráférne egy alapos felújítás, a kád nagyon magasan van, így aki alacsonyabb, vagy idősebb annak nehézkes lehet a ki és beszállás. Kevés a lift van egy ekkora szállodához. Mi a másodikon laktunk így nem volt gond a lépcsőzéssel, de érkezéskor és távozáskor a csomagokkal hosszú percekig kellett várni a liftre.
Forrás: Booking.com

1 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 63