Danubius Hotel Annabella *** Superior

Vélemények, értékelések

Érkezés
15:00 órától
Távozás
10:00 óráig

Hotel értékelése

4.8
6212 értékelés alapján
Szolgáltatások 4.8
Tisztaság 4.8
Comfort 4.7
Elhelyezkedés 4.8
Személyzet 4.8
Ár és minőség aránya 4.8

Vendégvélemények

Kategória:
Zsuzsanna Nagyné Barka (Egyéni utazó)
2020. nov. 05.
5
Jól éreztük magunkat, kedves volt a személyzet, finomak voltak az ételek és a gluténmentes étkezés sem jelentett gondot. Köszönjük!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Hálásan köszönjük, amiért a drága idejét nem sajnálva megosztotta velünk a kedves visszajelzését a mi szeretett Danubius Hotel Annabella hotelünkkel kapcsolatosan. Szavakkal el sem mondható mennyire boldogok vagyunk a csodás értékelés és az elismerő szavak láttán. Köszönjük, hogy kiemelte a kedves személyzetünket, valamint a finom ételeinket. Reméljük, hogy minél hamarabb viszontláthatjuk hotelünkben! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Agnes Smidne Honi (Egyéni utazó)
2020. nov. 03.
5
Szuper jól éreztük magunkat a férjemmel. Nagyon udvarias és segítőkész a személyzet. A szállóda ragyog a tisztaságtól.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Mindenekelőtt szeretnénk köszönetet mondani a csodálatos értékelésért és a kedves szavakért, amit megosztott a mi csodás Danubius Hotel Annabella szállodánkról. Külön köszönjük, hogy kiemelte a szállodánk tisztaságát és a kedves személyzetet. Még egyszer köszönjük szépen a maximum pontos visszajelzését, alig várjuk, hogy ismét köszönthessük és elszállásolhassuk a hotelünkben. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Nagy Zsolt (Időskorú pár)
2020. nov. 02.
5
Good: Kedves, segítőkész személyzet, nagyon- nagyon tiszta minden, csodafinom ételek!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy véleményét megosztotta velünk az Annabella Hotel-ről. Boldogok vagyunk, hogy a személyzetünkkel, illetve a tisztasággal is meg volt elégedve. Külön öröm, hogy megemlítette a finom és gondosan elkészített ételeinket. Szeretettel visszavárjuk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Vajda - Fazekas Csilla (Egyéni utazó)
2020. nov. 02.
4.55
Good: Better Vivien animátor nagyon kedves, és segítőkész volt. Aki szívből végzi a munkáját. Látszik rajta, hogy nagyon szereti. Farkas Viktor az étteremben nagyon figyelmes, és segítőkész volt. Látszik rajta, hogy szereti a munkáját, és a gyerekeket is. Bad: Hideg volt a benti medence úszóvize. Kicsi a wellnesrészlege. Hiányzott a gyermekmedence.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Először is szeretnénk megköszönni, hogy idejét nem sajnálva értékelte az Annabella Hotel-t. Nagyon örülünk, hogy szállodánkban jól érezték magukat, és hogy elégedettek voltak nálunk tartózkodásuk alatt. Köszönjük javaslatait. Szeretettel visszavárjuk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Család kis gyermekekkel)
2020. nov. 02.
5
Good: Finom, bőséges ételek. Barátságos, kedves személyzet.Tisztaság. Vivit, az animátort imádták a gyerekek.Szuper gyerekprogramok. Vissza fogunk menni:)
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét az Annabella Hotel-ről. Magas pontszáma rendkívül ösztönzőleg hat az egész csapat munkájára. Köszönjük szépen. Illetve, fantasztikus érzés olvasni, hogy ételeinket finomnak és bőségesnek találta, valamint, hogy a tisztaságot is kiemelte. Reméljük, mihamarabb visszatér szállodánkba. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. nov. 01.
4.85
Good: Sok helyen jártunk de ilyen profi, előzékeny személyzettel még nem találkoztunk. Remélem értékelik is a munkájukat.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Először is szeretnénk megköszönni, hogy értékelte az Annabella Hotel-t. Büszkék vagyunk, hogy a személyzetet előzékenynek és profinak találta. Valóban kiváló munkát végeznek. Reméljük, a jövőben is minket választ. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Baracskay (Egyéni utazó)
2020. okt. 30.
4.5
Good: Nagyon kellemesen éreztük magunkat. A személyzet a szoba kellemes volt. Az ellátás az elvártnak maximálisan megfelelő volt. Barátaimnak is ajánlom jó szívvel.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük szépen, hogy a mi szeretett Danubius Hotel Annabella szállodánkat választották balatonfüredi üdülésük alkalmával. Szavakkal el sem mondható mennyire örülünk annak, hogy nagyon kellemesen érezték magukat nálunk. Továbbá külön köszönet azért, hogy kiemelték a kellemes szobáinkat és a kedves személyzetünket. Hálásak vagyunk azért is, hogy jó szívvel ajánl bennünket a barátainak is. Még egyszer köszönjük a kedves visszajelzést, reméljük, legközelebb is ránk esik majd a választásuk! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Erika Szigeti (Család nagykorú gyermekekkel)
2020. okt. 28.
4.85
Good: Bőséges ételek,és szép kilátás. :)
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét az Annabella Hotel-ről. Fantasztikus érzés olvasni, hogy a szállodánk szolgáltatásaival meg volt elégedve, és hogy az ételeket bőségesnek találta. Továbbá, köszönjük, hogy megemlítette a szép kilátást a szállodánkból. Reméljük, mihamarabb visszatér hozzánk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Család kis gyermekekkel)
2020. okt. 26.
4.95
Good: Finom bőséges ételek
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat és azt, hogy időt szánt arra, hogy véleményét megossza velünk. Nagyon jó érzés olvasni, hogy az Annabella Hotel-ben ennyire jól érezték magukat, és hogy az ételeket finomnak és bőségesnek találták. Szeretettel visszavárjuk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Katalin (Egyéni utazó)
2020. okt. 24.
4.5
Good: Felújított, tiszta, praktikus szoba. Reggeli, vacsora bőséges. Kedves, segítőkész személyzet. Jól éreztük magunkat. Bad: A hangszigetelés nem túl jó. Minden áthallatszott a szomszédból. A vendégek egy része nem hordott maszkot hiába volt kitéve és hiába kérték őket az étteremben. Ez nem a szálloda hibája.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Katalin, Elsőként szeretnénk köszönetet mondani a kedves visszajelzéséért a Danubius Hotel Annabella szállodánkkal kapcsolatban. Nagyon örülünk, hogy tisztának és szépnek találta a szobát, valamint bőségesnek a reggeli- és vacsorakínálatunkat. Továbbá köszönjük, hogy kiemelte a kedves és segítőkész személyzetünket. Hálásak vagyunk az építő jellegű kritikáért, hiszen a vendégeink soraiból tanulhatunk a legtöbbet. Bízunk benne, hogy legközelebb is minket választanak, és hamarosan ismét üdvözölhetjük Önöket szállodánkban. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. okt. 24.
5
Good: Végre egy hotel, ahol ehettem főzeléket,isteni volt!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni, hogy értékelte az Annabella Hotel-.t Maximális pontszáma rendkívül sokat jelent számunkra, és ösztönzőleg hat az egész csapatra. Jó érzéssel tölt el bennünket, hogy a felszolgált ételekkel elégedett volt, és finomnak találta. Reméljük, mihamarabb visszatér hozzánk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. okt. 20.
5
Good: Nagyon kedves személyzet, finom ételek...
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Először is szeretnénk megköszönni, hogy értékelte az Annabella Hotel-t. Büszkék vagyunk, hogy a személyzetet kedvesnek és udvariasnak találta. Valóban profi munkát végeznek. Reméljük, a jövőben is minket választ. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Zoltán Kovács (Egyéni utazó)
2020. okt. 20.
5
Párommal tartózkodtunk itt egy hosszú hétvége során. A hely nagyszerű, elhelyezkedésre tökéletes (Balatontól nem messze helyezkedik el) a kiszolgálás kifogásolhatatlan, az ételek finomak bőségesek és nagyon finomak voltak. Bátran ajánlom bárki számára, aki párjával vagy családjával közösen szeretne minőségi időt eltölteni a Balaton Északi partján!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Kérjük, engedje meg, hogy kifejezzük hálánkat elsősorban azért, hogy a mi Danubius Hotel Annabella szállodánkat választotta balatoni kirándulása során, illetve azért is, hogy idejét nem sajnálva megosztott csodás értékelését rólunk. Nagyszerű érzés olvasni, hogy az elhelyezkedésünk, a kiszolgálásunk és a finom ételeink is elnyerték a tetszésüket. Igazán hálásak vagyunk az ajánlásért, nagyon szépen köszönjük. Mihamarabb várjuk vissza sok szeretettel! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Szollosi Peter (Egyéni utazó)
2020. okt. 19.
5
Nagyon jól éreztük magunkat!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy véleményét megosztotta velünk az Annabella Hotel-ről. Büszkeséggel tölt el bennünket, hogy nagyon jól érezték magukat nálunk. Szeretettel visszavárjuk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Szűcs Gábor (Pár)
2020. okt. 19.
4.5
Good: A félpanzióval ellátás nagyon jó volt. Bad: A szobában hiába állítottuk a hőfokot 24-ről (ami körülbelül 17-8 volt) 28-ra, az érzet akkor is 20°C alatti volt, este nagyon takarózzatok be ha mentek.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Először is szeretnénk megköszönni, hogy értékelte az Annabella Hotel-t. Büszkék vagyunk, hogy az ellátással teljes mértékben elégedett volt. Reméljük, a jövőben is minket választ. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. okt. 18.
4.95
Bad: A fürdőszoba kicsit retro, de tisztaságra nincs panaszom. Teljesen rendben volt.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Szeretnénk megköszönni, hogy értékelését megosztotta velünk az Annabella Hotel-ről. Rendkívüli érzéssel tölt el bennünket, hogy nálunk tartózkodása alatt mindennel elégedett volt, és hogy kiemelte a makulátlan tisztaságot. Szeretettel visszavárjuk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. okt. 18.
4.5
Good: A személyzet kedves és segítőkész. Nagyon közel van a sétány, fantasztikus volt a kilátás. Az étterem élvonalbeli: változatos, remek ízekkel.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy az Annabella Hotel-t választotta, és hogy megosztotta velünk élményeit. Fantasztikus érzés olvasni, hogy személyzetünket kedvesnek és segítőkésznek találta. Továbbá, büszkék vagyunk, hogy az éttermünket élvonalbelinek titulálta. Szeretettel visszavárjuk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. okt. 18.
4.95
Good: Nem az első alkalom volt, hogy itt szálltunk meg. Gyönyörű kilátás a Balatonra, kellemes, udvarias személyzet. Biztos jövünk még ide.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Fantasztikus érzéssel tölt el bennünket, hogy már nem először járt nálunk. Jó érzéssel tölt el bennünket, hogy elvárásainak meg tudtunk felelni. Köszönjük, hogy kiemelte a gyönyörű kilátást a Balatonra. Szeretettel visszavárjuk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Laszlo Rozek (Egyéni utazó)
2020. okt. 16.
5
Tökéletes elhelyezkedés, finom kaja, nagyon tiszta helyiségek. A pandémiás viszonyok között is jó hangulat. A személyzet nagyon figyelmes.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy leírta véleményét az Annabella Hotel-ről. Boldogok vagyunk, hogy a szállodánk kiváló elhelyezkedést kiemelte, és hogy tökéletes volt az Ön számára. Köszönjük, hogy kiemelte a finom ételeket és a tisztaságot. Szeretettel visszavárjuk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonymous (Egyéni utazó)
2020. okt. 14.
4.5
Good: Bőséges, finom reggeli, kedves személyzet.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Szeretnénk megköszönni Önnek, hogy idejét nem sajnálva értékelte a Danubius Hotel Annabellát. Nagyon örülünk, hogy mindennel elégedett volt, reméljük, hogy csodálatos élményekkel gazdagodott. Külön köszönet azért, hogy kiemelte a bőséges, finom reggeli kínálatunkat, valamint a kedves és figyelmes személyzetünket. Reméljük, legközelebb is ránk esik a választása, ha Balatonfüreden járnak! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2020. okt. 13.
5
Good: Kedves, segítőkész személyzet, tisztaság.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon hálásak vagyunk a fantasztikus visszajelzésért. Boldogok vagyunk, hogy elégedett volt kollégáink munkájával, és a tisztasággal. Reméljük, hogy sikerült kipihenniük magukat nálunk. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket egy újabb csodás pihenésre! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Kocsis Aniko (Időskorú pár)
2020. okt. 12.
4.85
Good: Kedves szemelyzet!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon örülünk, hogy az Aquarell Hotel-t választotta, és hogy véleményét megosztotta velünk. Magas pontszáma rendkívül sokat jelent számunkra, boldogok vagyunk, hogy mindennel teljes mértékben meg volt elégedve. Továbbá, köszönjük, hogy kiemelte a kedves és professzionális személyzetet, valóban megérdemlik az elismerést. Szeretettel visszavárjuk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Csókás Andrea (Időskorú pár)
2020. okt. 12.
4.55
Good: Kedves személyzet. Bad: Az étkezési idő intervallumok vége előtt 30 perccel már nem töltötték fel a kínálatot és már alig volt valami. Kérésre előállítottak bármit, de sajnos kérni kellett.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Először is szeretnénk megköszönni, hogy idejét nem sajnálva értékelte az Annabella Hotel-t. Nagyon örülünk, hogy szállodánkat választották. Reméljük az említett probléma ellenére minden rendben volt, és hogy elégedett volt nálunk tartózkodása alatt. Szeretettel visszavárjuk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Nyiri Ilona (Baráti társaság)
2020. okt. 12.
5
Good: Tiszta szobák,az ételek nagyon finomak,a személyzet nagyon kedves,szolgálatkész😊Az étteremben volt egy kifejezetten kedves fiú😗
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy véleményét megosztotta velünk az Annabella Hotel-ről. Köszönjük, hogy kiemelte a szobák tisztaságát, a felszolgált ételek ízét és a személyzetünk kedvességét. Jóleső érzés, hogy elégedett volt velünk. Szeretettel visszavárjuk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Pár)
2020. okt. 12.
4.55
Good: Az erkélyünkről a kilátás a Tihanyi apátságra lenyűgöző volt. Az ágy nagyon kényelmetlen hiába szuperior, alig tudtunk aludni rajta. A vacsora és reggeli kiváló, széles választékkal. Bad: Az ágy nagyon kényelmetlen! A szobában hideg volt.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Először is szeretnénk megköszönni, hogy idejét nem sajnálva értékelte az Annabella Hotel-t. Köszönjük, hogy kiemelte a csodálatos kilátást, és büszkék vagyunk, hogy a reggelit és a vacsorát is finomnak találta. Sajnáljuk, hogy nem mindennel volt maximálisan elégedett. Reméljük ennek ellenére is minket választ a jövőben. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Judit (Egyéni utazó)
2020. okt. 11.
4.5
Good: Szépek a szobák, a kilátás a szobából. Előzékeny a személyzet. Szép a szálloda saját strandja. Bad: Furcsa, hogy a szálloda saját parkolójáért díjat kérnek, miért nem építik bele az árába inkább. A személyzet nagyon kedves volt, de az étteremben az, hogy állandóan az asztalok között sétálnak, kissé kellemetlen. Még a falat az ember szájában van, de már nyúlnak az üres tányérért. Úgy gondolom, higy míg a vendég nem teszi félre a tányérjár, addig ez illetlenség.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni, hogy véleményét megosztotta velünk az Annabella Hotel-ről. Sokat jelent számunkra, hogy megemlítette a szép szobákat és a kilátást. Továbbá, örülünk, hogy a személyzettel teljes mértékben meg volt elégedve, csakúgy, mint a szálloda saját strandjával. Reméljük az említett probléma ellenére is felejthetetlen emlékekkel tért haza tőlünk és hogy legközelebb is minket választ. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Zoltán Köles (Egyéni utazó)
2020. okt. 09.
5
Rendkívül segítőkész személyzet!! Nagyon-nagyon kedvesek!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Szeretnénk megköszönni kedves visszajelzését a Danubius Hotel Annabella szállodánkról! Örömmel olvastuk, hogy meg volt elégedve szállodánk kedves és segítőkész személyzetével, valóban megérdemlik a dicséretet. Rendkívül boldogok lennénk, ha ismét viszontláthatnánk Önöket a jövőben! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anikó Méry (Időskorú pár)
2020. okt. 09.
4.55
Good: Nagyon-nagyon kedves a személyzet. A konyha kiváló!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat és azt, hogy időt szánt arra, hogy véleményét megossza velünk. Nagyon jó érzés olvasni, hogy az Annabella Hotel-ben ennyire jól érezték magukat, és hogy kedves személyzetünkkel is meg voltak elégedve. Szeretettel visszavárjuk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Tamás Belényesi (Egyéni utazó)
2020. okt. 09.
5
Mi októberben négy napot töltöttünk a szállodában. Az ötödik emeleti szobából nagyon szép kilátás volt a Balatonra és Tihanyra. A szoba tiszta volt és otthonos. Amit kiemelném, hogy az ablakon volt szúnyogháló, ez más szálláshelyeken nem megszokott. Az óvintézkedések a vírus miatt teljesen rendben volt. Több helyen kézfertőtlenítő készülékek vannak kihelyezve, és a szálloda területén mindenkinek maszkot kell hordania ami teljesen jogos. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A reggeli és a vacsora bőséges és nagyon finom. Ráadásul glutén és laktózmentes étkezésre is van lehetőség. A kis sütemények a vacsoránál felejthetetlenek. Köszönjük ezt a pár napot nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. U.i: Rossz időben kellemes időtöltést volt a pingpong, de mivel nem teljesen fedett helyen van az asztal esőben és szélben nem lehet sajnos használni.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Tamás Belényesi, Szeretnénk megköszönni, hogy megosztotta velünk a nagyszerű élményeit és tapasztalatait a Danubius Hotel Annabella hotelunkról. Köszönjük szépen, hogy kiemelte a szálloda szép szobáit, valamint a tisztaságát. Továbbá hálásak vagyunk, hogy megemlítette a kedves és segítőkész személyzetünket és a fenséges ételkínálatunkat. Reméljük, hogy a jövőben ismét lesz alkalmunk Önöket vendégül látni, mindent meg fogunk tenni, hogy biztosítjuk a teljes kényelmüket. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Zsuzsanna (Egyéni utazó)
2020. okt. 08.
5
Good: Pazar kilátás a Balatonra, rendezett, tiszta szobák. Kifejezett rugalmasság az érkezést-távozást és étkezéseket illetően (a konyhazárás utáni érkezés miatt bőséges hidegtálat készítettek nekünk a szobába vacsorára, a hajnali indulások miatt reggeli helyett bőséges csomagokat kaptunk, ami gyakorlatilag egész nap kitartott; illetve a második kihagyott vacsora helyett elfogyaszthattunk a távozás napján ebédet az étteremben.) Az éjszaka közepén is mosolygós recepciós. Frissítő wellness. Meseszép környezet, amit a futóverseny miatt most nem tudtunk kihasználni, de áprilisban visszatérünk konferenciára és akkor azt is kiélvezzük. :-) Bad: A welness részleget kiegészíthetnék jacuzzival (akár a szolárium helyett).
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy véleményét megosztotta velünk az Annabella Hotel-ről. Fantasztikus érzés olvasni, hogy ennyire elégedett volt a szállodánk szolgáltatásaival. Számunkra ez hatalmas nagy öröm. Büszkék vagyunk, hogy a wellness részlegünket kiválónak találta, és reméljük, hogy kellemes időt töltött el ott. Szeretettel visszavárjuk áprilisban. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. okt. 06.
5
Good: Kedves mosolygós személyzet!!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Először is engedje meg, hogy megköszönjük, hogy a Danubius Hotel Annabella szállodánkat választották, valamint nagyon örülünk, hogy teljes pontszámmal értékelt bennünket. Nagy örömünkre szolgálna, ha legközelebb is a mi szeretett hotelünkre esne a választásuk a balatonfüredi kikapcsolódásuk alkalmával. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Laci (Egyéni utazó)
2020. okt. 05.
4.5
Good: A legkiválóbb elhelyezkedés, nagyszerű ár-érték arány, az elektromos autó töltési lehetőség. Bad: A stáb rugalmassága és segítő készsége nagyszerű volt. Érdemes lenne további felújításokat tervezni! Alapvetően mindennel elégedettek voltunk.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Hálásak vagyunk, hogy minket választott és, hogy szánt időt megosztani velünk fantasztikus véleményét rólunk. Boldogok vagyunk, hogy elégedett volt a szálloda elhelyezkedésével, árainkkal és kollégáink kedvességével. Külön örülünk neki, hogy az elektromos autót tudta tölteni nálunk a parkolóban. Köszönjük még egyszer a kedves szavait, sok szeretettel várjuk vissza Önt! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Klara Papp (Egyéni utazó)
2020. okt. 05.
5
Az UB-ra mentünk, tökéletes választás volt! Úgy tűnt, hogy szinte tele van a szálloda, de semmilyen fennakadást nem okozott a szinte egyidőben sok érkező vendég. Rugalmasan kezelték a többször módosított foglalást, kedves figyelmesség volt a korai futóknak kínált reggeli-csomag. A “ retro feeling” kétségtelen, de az ágy új és kényelmes, és minden kifogástalanul tiszta volt. Az ételek finomak, a kínálat változatos. Végül, ami a legfontosabb: a személyzet profizmusa, kedvessége, vendégszeretete 10/10. Főleg az ott dolgozók miatt szerethető hotel.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk az igazán pozitív és részletes visszajelzését a mi szeretett Danubius Hotel Annabella szállodánkkal kapcsolatban. Nem is lehetnénk boldogabbak olvasva, hogy tökéletes választásnak találta a szállodánkat. Külön köszönet azért, hogy kiemelte a kedves és figyelmes személyzetünket, valamint a szállodánk kényelmét és tisztaságát. Örülünk, hogy a finom és változatos ételkínálatunk is elnyerte a tetszését. Reméljük, lesz még alkalmunk vendégül látni Önöket, addig is minden jót kívánunk! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Baráti társaság)
2020. okt. 05.
4.55
Good: A járvány ideje alatt, teljesen korrekt volt a személyzet. Fegyelmezettek voltak, nem voltak tolakodók!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni Önnek, hogy időt szánt rá és megosztotta velünk a tapasztalatait és kedves véleményét a szállodánkkal kapcsolatban. Nagyon örülünk, hogy korrektnek és profinak találta a személyzetünket. Még egyszer nagyon szépen köszönjük a visszajelzést. Sok szeretettel várjuk vissza Önt a Danubius Hotel Annabellába. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Pár)
2020. okt. 05.
4.65
Good: Segítőkész személyzet.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Először is, köszönjük, hogy időt szánt a Danubius Hotel Annabella értékelésére. Örömmel látjuk, hogy sikerült megfelelnünk elvárásainak. Köszönjük, hogy kiemelte a segítőkész személyzetünket, valóban megérdemlik a dicséretet. Reméljük, hogy lesz alkalmunk viszontlátni Önöket! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Szegő (Egyéni utazó)
2020. okt. 04.
4.5
Good: Az ételek nagyon finomak és bőségessek voltak, nagy választékkal! A szobák szép tiszták, a kilátás is nagyszerű! Bad: Hideg volt a medencék vize, az alkalmazottak stílusán van mit javítani!
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük a fantasztikus értékelést, igazán jól eső érzés tudni, hogy kellemesen érezte magát az Annabella Hotel-ben legutóbb. Nagyon jó érzés olvasni, hogy az ételeket finomnak és bőségesnek találta. Továbbá, köszönjük, hogy megemlítette a makulátlan tisztaságot. Azonban sajnáljuk, hogy nem mindennel volt teljes mértékben megelégedve, személyzetünk mindig tisztelettudó és segítőkész, ezért a lehető leghamarabb kivizsgáljuk az ügyet. Szeretettel visszavárjuk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


György (Egyéni utazó)
2020. okt. 03.
4.5
Good: Bőséges,választékos reggeli és vacsora.Kedves ,udvarias személyzet.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Micsoda fantasztikus értékelés! Nagyon szépen köszönjük a magas pontszámot, amellyel az Annabella Hotel szolgáltatásait értékelte. A mi elsődleges célunk a vendégek boldogsága és elégedettsége, köszönjük, hogy megtisztelt minket látogatásukkal. Büszkeséggel tölt el bennünket, hogy a reggelit és a vacsorát is finomnak és bőségesnek találta. Reméljük, mihamarabb újra vendégeink között köszönthetjük majd. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. okt. 02.
4.85
Bad: A fürdőkád nagyon magas. Nehezen lehet be és kiszállni belőle.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a kedves értékelését. Számunkra a megtiszteltetés, hogy minket választottak. Szeretnénk elnézést kérni a kellemetlenségek miatt, mindent meg fogunk tenni a jövőben, hogy kijavítsuk a hibát. Reméljük, hogy hamarosan újra a vendégeink közt köszönthetjük Önöket! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Anonim (Pár)
2020. okt. 01.
4.95
Good: Nagyon kedves, segítőkész és udvarias személyzet. Bőséges reggeli és vacsora választék, melyek finomak is voltak. Nyilván a Hotel szempontjából nem jó ez a járványhelyzet, de én kifejezetten élveztem, hogy kevesen voltunk a szállodában ott tartózkodásunk ideje alatt, és így sem az étteremben, sem az uszoda részen nem volt zsúfoltság. Igazán pihentető és nyugodt ott tartózkodás volt ez így.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Hálásak vagyunk, hogy minket választottak pihenésükhöz. Boldogok vagyunk, hogy kollégáink kedvessége és segítőkészsége megfelelt az Önök elvárásainak. Köszönjük szépen, hogy kiemelte a bőséges reggeli és vacsora kínálatunkat. Még egyszer köszönjük a fantasztikus visszajelzést! Reméljük, hogy minél hamarabb visszatérnek hozzánk! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Kovács Albertné (Pár)
2020. sze. 30.
5
Good: Kiemelkedően kedves, segítőkész személyzet. Ízletes, széles választékú svédasztalos reggeli és vacsora. Csodálatos kilátás. Pihenésre kiváló. Nagyon odafigyelnek a tisztaságra és higiéniára. 100%-ban pozitív véleménnyel jöttünk haza. Köszönünk szépen mindent☺️ 10/10 Az elégedettségünk
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon hálásak vagyunk a fantasztikus visszajelzésért. Boldogok vagyunk, hogy elégedett volt kollégáink munkájával, bőséges reggeli és ebéd kínálatunkkal. Örömmel olvassuk, hogy sikerült kipihenniük magukat nálunk. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket egy újabb csodás pihenésre! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Gábor Deák (Egyéni utazó)
2020. sze. 29.
5
Nagyon jó szállás. Kitűnő étterem.Kedves segítőkész személyzet.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét az Annabella Hotel-ről. Fantasztikus érzés olvasni, hogy a szállodánk szolgáltatásaival meg volt elégedve, és hogy a személyzetünket kedvesnek találta. Továbbá, köszönjük, hogy megemlítette a szép kilátást a szállodánkból. Reméljük, mihamarabb visszatér hozzánk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Pál-Szabó Gabriella (Egyéni utazó)
2020. sze. 28.
5
Nagyon kellemes, rugalmas, jó kiszolgálás, sok friss zöldség, finom ételek, tisztaság, a járványügyi intézkedések betartása...stb Jövőre is náluk pihenünk és kártyázunk! Reméljük, hogy újra többen lehetünk majd!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni, hogy idejét nem sajnálva értékelte az Annabella Hotel-t. Fantasztikus érzés olvasni, hogy nagyon kellemesen töltötte el nálunk az időt. Köszönjük, hogy megemlítette a mindig friss zöldséget, illetve, a tisztaságot is. Büszkék vagyunk, hogy jövőre is visszatér hozzánk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Lajos Németh (Egyéni utazó)
2020. sze. 28.
5
Nagyon jól éreztük magunkat!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét a Hotel Annabella-val kapcsolatban. Csodás, hogy mindennel meg volt elégedve. Vissza várjuk Önöket! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Jellinek János (Időskorú pár)
2020. sze. 28.
4.85
Bad: Fürdőköpeny 2500 forintért? Nem kaució jelleggel!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy értékelte szállodánkat, reméljük, hogy elégedett volt a szolgáltatásainkkal, ételeinkkel és a szálloda elhelyezkedésével. Szeretnénk elnézést kérni, ha bármi kellemetlenségek okoztunk Önnek. Sok szeretettel várjuk vissza Öntöket! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Anonim (Család kis gyermekekkel)
2020. sze. 28.
4.7
Good: Hatalmas ès îzletes ètelválasztèk,kedves ès segîtőkèsz szemèlyzet. A szoba felettèbb kènyelmes, gyönyörű kilátással. Bad: Gyermekprogram szinte semmi nem volt már ( csak főszezonban van).
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Örömmel olvassuk, hogy elégedett volt ételeinkkel, és kollégáink kedvességével és kényelmes szobáinkkal. Elnézést kérünk a kellemetlenségekért, nyáron nagyon sok gyerekprogrammal készülünk, sajnos ilyenkor tényleg kevesebb van. Mindent meg fogunk tenni az ügy érdekében, hogy több legyen szeptemberben is. Reméljük, hogy hamarosan visszatérnek hozzánk! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Kovacs Judith (Család nagykorú gyermekekkel)
2020. sze. 28.
4.5
Good: Tágas és nagyon kellemes. Ahhoz mérten. Hogy 3 csillagos igen bőséges reggeli és ebéd van benne.A sétány mellett van.✅
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Hálásak vagyunk, hogy értékelte a szállodánkat! Örömmel olvassuk, hogy elégedettek voltak a szobáinkkal, elhelyezkedésünkkel és ételeinkkel. Reméljük, hogy pihenéssel teltek a napjai nálunk. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Anonim (Baráti társaság)
2020. sze. 28.
4.55
Good: A ételek kiválóak voltak.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni, hogy megosztotta velünk a csodálatos véleményét és nagyszerű értékelését a mi szeretett Danubius Hotel Marina szállodánkról. Nem is lehetnénk boldogabbak, olvasva, hogy kiválónak találta az ételkínálatunkat. Reméljük, mihamarabb újra vendégeink között köszönthetjük majd. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. sze. 28.
4.85
Good: Nagyon tiszta minden helység, bő a választék az étkezések alkalmával és minden nagyon finom (főleg a desszertek), kedvesek a takarítónők és az éttermi személyzet. Bad: Az egyik recepciós úgy bűzlött a cigarettától, hogy még a maszkon és a plexin is átcsapott! Hátra kellett lépnem egy lépést becsekkoláskor...
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük szépen a kedves visszajelzést a Danubius Hotel Marina szállodánkat illetően! Boldogok vagyunk, hogy elégedett volt a szálloda tisztaságával, a bő és ízletes ételválasztékunkkal, továbbá a kedves személyzetünkkel. Nagyon örülünk, hogy összességében jól érezték magukat nálunk. Reméljük, hogy hamarosan újra találkozunk, addig is minden jót kívánunk! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Simon Enikő (Pár)
2020. sze. 27.
4.85
Good: Meglepően sok kaja választék
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük, hogy kikapcsolódásához a Danubius Hotel Marinát választotta és idejét nem sajnálva leírta a kedves véleményét rólunk. Nagy öröm számunkra olvasni, hogy a széles és finom ételválaszték elnyerte tetszését. Bízunk benne, hogy hamarosan lehetőségünk nyílik majd újra vendégünkként köszönteni. Üdvözlettel, Danubius Hotel Marina Management


Szóhr János (Egyéni utazó)
2020. sze. 24.
4.85
Good: Nagyon jó az elhelyezkedése a sétány mellett.Figyelmes korrekt személyzet.Remek konyha.Jó fürdő.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Szeretnénk megköszönni kedves visszajelzését a Danubius Hotel Annabelláról. Örülünk, hogy szállodánk elnyerte tetszését.Hálásak vagyunk, hogy kiemelte csodás személyzetünket, remek fürdőnket és konyhánkat is. Reméljük, hogy összességében nem bánta meg, hogy minket választott. Bízunk benne, hogy lesz még alkalmunk viszontlátni Önt! Üdvözlettel, Hotel Management


Jánosné (Egyéni utazó)
2020. sze. 23.
5
Good: A szálloda elhelyezkedése tökéletes, környezete igényes, a parti strandja gondozott, remek. A személyzet udvarias, kedves, mosolygós. Az ételek változatosak, bőséges a kínálat és nagyon finom. A tisztaság megfelelő, fertőtlenítenek, a maszkot megkövetelik, udvariasan figyelmeztetnek. Remek az uszoda és a szauna. Az ágy matraca kényelmes. A fürdőkád kicsit magasan van, nehéz belejutni, de minden tiszta. A szőnyegeket lehetne cserélni már , de ezen kívül mindennel meg voltunk elégedve. Visszamegyünk még. Bad: Nincs ilyen.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Először is szeretnénk megköszönni, hogy minket választottak! Boldogok vagyunk, hogy elégedettek voltak a szálloda elhelyezkedésével, kollégáink munkájával és a tisztasággal. Mindig nagy figyelmet fordítunk a tisztaságra, és ebben a helyzetben próbálunk minden intézkedést betartani a vendégeinkkel. Örömmel olvassuk, hogy kényelmesnek találta a szobáinkat. Továbbá köszönjük szépen az építő jellegű kritikákat, visszajelzését továbbítottuk az illetékes kollégáknak és mindent megteszünk, hogy jobbak legyünk a jövőben. Nagyon szépen köszönjük még egyszer a csodálatos visszajelzését! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Makai Ildikó (Baráti társaság)
2020. sze. 23.
5
Good: Nagyon kedves, udvarias és segítőkész személyzet.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük, hogy a Hotel Annabellában töltötte kikapcsolódását, és időt fordított rá, hogy értékelje szállodánkat. Személyzetünk minden tagja nevében hálásak vagyunk az elismerő véleményéért, hiszen azért dolgozunk, hogy mindig a maximumot nyújtsuk. Reméljük, hamarosan ismét vendégünkként köszönthetjük Önt, szeretettel várjuk legközelebb is. Üdvözlettel, Hotel Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. sze. 22.
5
Good: Figyelmes, segítőkész személyzet, nagyon finom ételek, bőséges választék. Tisztaság, az előírt szabályokat maximalisan betartják.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Szeretném megköszönni Önnek, hogy megosztotta velünk véleményét és tapasztalatait a Hotel Annabellaról. Mindig nagy öröm számunkra, ha ilyen kedves értékelést olvashatunk egy elégedett vendégtől. Alig várjuk, hogy a jövőben ismét elszállásolhassuk, reméljük, mihamarabb visszatér hozzánk, mindig szívesen látjuk. Üdvözlettel, Hotel Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. sze. 22.
4.95
Good: Maximálisan udvarias és segítőkész személyzet, finom és bőséges ételválaszték, nagyszerű kilátás. Külön kiemelném az esti élőzenét, mely nagyon kellemes szórakozást biztosított.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Engedje meg, hogy kifejezzem hálámat, amiért megosztotta velünk elismerő szavait szállodánkról, külön kiemelve a bőséges ételválasztékot, illetve csodás személyzetünket. Csodás, hogy remek időtöltésben volt része a Danubius Hotel Annabellaban! A legnagyobb örömünkre szolgálna, ha legközelebb is a mi szállodánkat venné igénybe, ha ebben a körzetben tartózkodik! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Tunde Borbely (Egyéni utazó)
2020. sze. 21.
5
Három csillagos szállodához képest szerintem értékarányos, kényelmes. Aki utolsó pillanatban ért le az étterembe, az is meg tudott reggelizni, vacsorázni. Kicsit retro, de nem zavaróan. Szóval nekünk bejött!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy véleményét megosztotta velünk az Annabella Hotel-ről. Boldogok vagyunk, hogy kényelmesnek találta a szállodánkat, és hogy ár-érték arányban is meg volt elégedve velünk. Reméljük legközelebb is minket választ. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. sze. 21.
5
Good: Nagyon kedves, segítő kész személyzet, tisztaság van mindenhol! Nagyon jó az étterem és bőséges! Mindenkinek szívélyesen ajánlom!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Engedje meg, hogy megköszönjem, hogy megosztotta velünk kedves szavait a Danubius Hotel Annabellaban szerzett tapasztalatairól. Igazán nagy örömmel tölt el, hogy mindennel elégedett volt, ittléte során, és hogy külön kiemelte nemcsak kiváló konyhánkat, de kedves személyzetünket is! Reméljük sok boldog pillanatot töltött el nálunk, várjuk vissza sok szeretettel! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Zseni László (Időskorú pár)
2020. sze. 21.
5
Good: Nagyon szuper.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Nagyon köszönjük a nagylelkű értékelését, és kedves szavait. Borzasztóan örülünk, hogy mindennel meg volt elégedve a nálunk töltött idő alatt. Reméljük rengeteg csodálatos élményekkel gazdagodottak a Hotel Annabellaban. Várjuk vissza sok szeretettel! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Böszörményi Ágnes (Egyéni utazó)
2020. sze. 21.
5
Good: Kedves szemelyzet, mindenben segitokeszek voltak. ( pl.: extra keresek pl. etelerzekenyseg - /paleo eteleket is elkeszitettek keresre / ) csak ajanlani tudom.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Engedje meg, hogy megköszönjem kedves visszajelzését a Danubius Hotel Annabellaban töltött idejéről! Csodás, hogy a hotelünk színvonalát minden szempontból kielegítőnek ítélte, és maximális ponttal értékelte szállodánkat. Nagyon reméljük, hogy legközelebb is ránk esik választása, ha ezen a vidéken jár! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. sze. 18.
5
Good: Segítőkész és kedves személyzet.Tisztaság,finom változatos ételek. A szálloda 5 perc sétára van a központtól.Külön kéréseinket is maximálisan figyelembe vették.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni, hogy az Danubius Hotel Annabella-t választották. Kedves szavai sokat jelentenek számunkra. Nagyon örülünk, hogy csodásan érezték magukat szállodánkban, s hogy megannyi varázslatos élményben gazdagodtak vakációjuk során. Boldogok vagyunk, hogy ennyire meg volt elégedve a kedves személyzetünkkel valamint a tisztasággal és a finom ételekkel is. Reméljük, legközelebb is minket választanak – mindig szívesen látjuk Önöket szállodánkban! Szívélyes üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Dániel Mórocz (Egyéni utazó)
2020. sze. 17.
5
Ár/érték arányban kiváló Hotel. A személyzet maximálisan odafigyel a tisztaságra, illetve a vendégek igényeire. A félpanzió nagyon jó, mert svédasztalos és hatalmas a választék az ételekből, illetve az innivalókból is. A Hotelből fantasztikus a kilátás a Tagore sétányra, és a Balatonra is.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük magas értékelését és visszajelzését a Hotel Annabellaval is kapcsolatban. Nagy örömmel tölt el minket, hogy megfeleltünk az Ön elvárásainak. Köszönjük, hogy kiemelte a nagyszerű kilátást, és kiváló személyzetünket. Csodás érzés számunkra, hogy ilyen fantasztikusan teltek a napjai nálunk. Reméljük, még lesz lehetőségünk újra vendégül látni Önt szállodánkban! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Ági (Egyéni utazó)
2020. sze. 17.
5
Good: Gyönyörű volt a kilátás a vízre és Tihanyra. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek kiválóak, mindenki talál kedvére valót. Bad: Meg voltam elégedve.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Szeretnénk megköszönni a csodálatos értékelését! Boldogok vagyunk, hogy elégedett volt a kilátással, ételeinkkel és kollégáink kedvességével. Örömmel olvassuk, hogy milyen szerencséje volt az idővel és tudták élvezni a szép időt a Balatonon. Reméljük, hogy hamarosan visszatérek hozzánk! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. sze. 17.
4.95
Good: Személyzet kedves barátságos. Az ételek finomak és izletesek. Szobánkból a panoráma gyönyörű volt.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni, hogy a mi szállodánkat választotta, örömmel olvassuk kedves, dicsérő szavait szállodánkról. Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni, hogy az Danubius Hotel Annabella-t választotta, örömmel olvassuk kedves, dicsérő szavait személyzetünket. Nagyon örülünk, hogy remekül érezte magát az, s őszintén reméljük, hogy a jövőben is megajándékoz bennünket bizalmával és ellátogat szállodánkba – várjuk sok szeretettel. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. sze. 17.
5
Good: Mindenki kedves és segítőkész a recepción dolgozóktól a felszolgálókig, a tisztaság is kiváló.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Mindenekelőtt szeretnénk köszönetet mondani Önnek, hogy megosztotta csodás gondolatait az Danubius Hotel Annabella-ban töltött vakációjáról. Nagyon örülünk, hogy megannyi varázslatos élményben gazdagodtak szeretett szállodánkban. Köszönjük, hogy kiemelte a kedves és segítőkész személyzetünket valamint a kiváló tisztaságot is. Reméljük, legközelebb is minket választanak, és újra együtt szurkolhatunk Önökkel tehetséges sportolóinknak! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Tibor (Egyéni utazó)
2020. sze. 16.
5
Jó árérték arányú szálloda. Az elhelyezkedése majdnem a lehető legjobb Füreden. Az ágymatrac nekem kicsit puha volt, de ízlések és pofonok... A személyzet udvarias és kedves. Étkeztetést profin megoldották.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük, hogy megosztotta őszinte véleményét a Hotel Annabelláról! Remek, hogy mindennel meg volt elégedve és remeknek tartja hotelünk ár-érték arányát. Köszönjük továbbá kedves szavait és reméljük, hogy legközelebb is minket választ majd a jövőben. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonymous (Egyéni utazó)
2020. sze. 15.
5
Good: Nagyon jó helyen van a szálloda, minden könnyedén elérhető. Az ételek nagyon finomak voltak, mindenki megtalálhatja a kedvencét. Külön tetszett a saját strand, melyen kényelmesen, nyugodtan lehetett pihenni.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy értékelte az Annabella Hotel-t. Fantasztikus érzés olvasni, hogy ételeinkkel maximálisan meg volt elégedve. Továbbá, nagyon büszkék vagyunk, hogy kiemelte a szállodánk saját strandját. Reméljük csodálatos élményekkel távozott a szállodánkból, és hogy hamarosan visszatér hozzánk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Tibor Földesi (Egyéni utazó)
2020. sze. 15.
5
Hibátlan reggeli és vacsora,tiszta szobák.Bátran ajánlom. Tibi 2020 09
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Engedje meg, hogy megköszönjük csodálatos értékelését, nagyon örülünk, hogy remekül telt a Danubius Hotel Annabellában töltött vakációja. Először is szeretnénk köszönetet mondani, amiért hotelünkre esett a választása. Nagy öröm számunkra, hogy szállodánk minden tekintetben elnyerte a tetszését, és különösen hálásak vagyunk az elismerő szavakért a reggeliről, a vacsoráról, valamint a tisztaságról. Személyzetünk minden tagja nevében hálásak vagyunk az elismerésért, igazán jól esik. Boldogok vagyunk, hogy varázslatosan telt a nálunk töltött kikapcsolódás és reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk. Kérjük, értékelje szállodánkat a TripAdvisor-on is, köszönjük! https://www.tripadvisor.co.hu/UserReviewEdit-g274884-d279437-Danubius_Hotel_Annabella-Balatonfured_Veszprem_County_Central_Transdanubia.html Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Wagner (Egyéni utazó)
2020. sze. 14.
5
Good: A kedvesssèg a recepción! Legprofibb recepciós bejelentkezès, mindenre nyitottak, segìtőkèszek. Bad: Lobby Bár nem elèg felszerelt- ètel ügyileg. Szobaszerviz hiánya
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük a fantasztikus értékelést és a kedves szavakat, hálásak vagyunk, hogy az Annabella Hotel-t választotta. Engedje meg, hogy a teljes személyzet nevében megköszönjük a kedves szavakat, amiket megosztott velünk itt. Valóban nagyon profi a személyzetünk. Reméljük az említett probléma ellenére is visszatér majd hozzánk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Ferenc (Egyéni utazó)
2020. sze. 14.
5
Bad: Nagyon gyenge internet .
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen az értékelését az Annabella Hotel-ről. Nagyon büszkék vagyunk, hogy minket választott, és összességében elégedett volt szolgáltatásainkkal. Büszkék vagyunk, hogy a tisztaságra maximális pontszámot adott. Sajnáljuk, hogy az internettel problémája adódott, köszönjük, hogy informált minket. A lehető leghamarabb orvosoljuk a problémát. Szeretettel visszavárjuk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Managements


Anonymous (Egyéni utazó)
2020. sze. 14.
5
Good: Nagyon kedves személyzet! Nagyon finomakat ettünk! :) Csak ajánlani tudjuk!
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Engedje meg, hogy kifejezzük hálánkat amiért megosztotta kedves szavait a Danubius Hotel Annabella-ról! Örömmel olvastuk, hogy szállodánk minden aspektusban elnyerte tetszését, csak úgy mint a felszolgált ételek, valamint a kedves személyzet tekintetében is. Nagyon szépen köszönjük, hogy másoknak is ajánlja hotelünket, igazán hálásak vagyunk ezért. Reméljük, hogy legközelebb is ránk esik választása, ha ebben a körzetben jár!! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Zoltán (Egyéni utazó)
2020. sze. 14.
4.5
Good: Gyönyörű, ízléses és tiszta fürdőszoba. Üres hűtő - praktikusabb, mint a minibár. Klíma és szúnyogháló is. Használható méretű terasz, kis garnitúraval. Több szemetes van. Nagyon kényelmes és méretes franciaágy. A szezonhoz való ágynemű. Bad: Csak fogmosó pohár volt... Egy esti pezsgőzéshez poharak hiányoztak. Köntös esetleg. Éjjeli lámpa elé elosztó (eszközök töltéséhez pl.)
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük, hogy a Danubius Hotel Annabella szállodát választották legutóbbi balatoni tartózkodásuk alkalmával. Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy nálunk tartózkodásuk során jól érezték magukat. Köszönjük szépen, hogy kiemelte a szép és tiszta fürdőszobájukat valamint örülünk, hogy ennyire meg volt elégedve a szobájával. Reméljük, hamarosan újra visszatérnek hozzánk. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Harkai (Egyéni utazó)
2020. sze. 14.
4.5
Good: FP ellátással volt; nagyon jjó reggeli és büfé vacsora. Üdítők automatából. Nagyon ügyelnek a vírussal kapcsolatos intézkedésekre. Bad: Nem volt.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük, hogy a Danubius Hotel Annabella szállodát választották legutóbbi balatoni tartózkodásuk alkalmával. Hálásak vagyunk pozitív visszajelzésükért a szállodánkkal kapcsolatban, nagyon öröm azt olvasni, hogy teljes mértékben meg volt elégedve a szolgálatatásainkkal és sikerült elnyernünk tetszését. Reméljük, kellemesen érezték magukat, és hamarosan újra vendégeink lesznek! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Pár)
2020. sze. 14.
5
Good: Minden nagyon rendben volt. Finom ételek, kedves személyzet. Nagyon szépen köszönünk mindent! :)
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük a kedves és elismerő visszajelzést. Boldogok vagyunk, hogy jól érezték magukat nálunk és elégedettek voltak a szolgáltatásainkkal. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. sze. 14.
5
Good: Tisztaság, kényelem, kedves, figyelmes személyzet. Az étel kifogástalan. Köszönjük szépen! Még visszatértünk!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a fantasztikus értékelését! Számunkra nincs nagyobb öröm, mint amikor ilyen elégedetten távoznak tőlünk a vendégeink. Boldogok vagyunk, hogy jól érezték magukat nálunk. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. sze. 14.
4.8
Good: Nagyon kedves személyzet, a takarítótól a pincérekig mind. Kellemes környezet, megfelelő biztonság, finom, választékos ételkínálat. Bad: Volt egy nagyon morcos pincérnő, kilógott a csapatból, köszönni sem köszönt és mérgesen fertőtlenítette az asztalokat a maga módján.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy szánt időt értékelni szállodánkat online. Örömmel olvassuk, hogy elégedett volt a kollégáink munkájával, tisztasággal és bőséges étel kínálatunkkal. A kellemetlenségek miatt elnézést kérünk. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Nagyné Csepregi Gabriella (Időskorú pár)
2020. sze. 14.
5
Good: Kedves, barátságos, szakképzett személyzet, nagyon finom és ízletes ételek, gyönyörű panoráma.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Hálásak vagyunk, hogy minket választottak a pihenésükhöz. Boldogok vagyunk, hogy elégedettek voltak kollégáinkkal és ételeinkkel. Külön köszönjük, hogy kiemelte a csodálatos panorámát. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2020. sze. 14.
5
Good: Remek elhelyezkedés, kedves személyzet, nagyszerű ételek.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Szeretnénk megköszönni, hogy értékelte szállodánkat. Boldogok vagyunk, hogy elégedett volt az elhelyezkedéssel, kollégáink munkájával és ételeinkkel. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Anonim (Pár)
2020. sze. 14.
4.85
Good: A tisztaságra és a fertőtlenítésre a személyzet maximálisan odafigyelt. A Hotel dolgozói nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. A félpanziós ellátás kiváló volt, mert sokféle étel közül lehetett választani.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük a kedves visszajelzését! Örömmel olvassuk, hogy elégedettek voltak a tisztasággal, kollégáink munkájával és ételeinkkel. Reméljük, hogy hamarosan visszatérnek hozzánk! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Szám János, Pecsova Sándorné (Baráti társaság)
2020. sze. 14.
4.65
Bad: Ágy nagyon magas, párna kicsi. Fürdőkád nagyon magasan van, idősek nem tudnak belelépni, ezért használni sem tudják! Egyik barátunk emiatt nem tudott fürödni. Ez roppant kellemetlen!Igen!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Szeretnénk megköszönni, hogy minket választottak a barátaikkal. Szeretnénk elnézést kérni a kellemetlenségért, mindenképpen továbbítjuk a vezetőségnek az Ön által leírt problémát. Köszönjük szépen meg egyszer a visszajelzését, mi ebből sokat tanulhatunk. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. sze. 14.
5
Good: Mindennel elégedettek voltunk.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a visszajelzést, boldogok vagyunk, hogy kellemesen érezték magukat nálunk és mindennel elégedettek voltak. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Gregerildi (Egyéni utazó)
2020. sze. 13.
4.5
Good: Nagyon jó helyen, nagyon tiszta a hotel és remek a konyhája. Bad: A szoba bútorzata elég kopott és a kinti medencében 22 fokos volt víz.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Nagyon hálásak vagyunk, amiért megosztotta velünk véleményét a Danubius Hotel Annabellaról, itt a Booking.com-on. Örömünkre szolgált azt olvasni, hogy ennyire elégedett volt a hotelünk nyújtotta szolgáltatásokkal. Boldogok vagyunk, hogy szállodánk elhelyezkedésével illetve tisztaságával is teljes mértékben meg volt elégedve. Továbbá, köszönjük, hogy kiemelte remek konyhánkat is. Őszintén reméljük, hogy csodálatos élményekkel gazdagodott a szállodánkban eltöltött ideje alatt. Még egyszer nagyon szépen köszönjük a visszajelzést. Sok szeretettel várjuk vissza Önt a hotelünkbe. Köszönettel,


Anonymous (Egyéni utazó)
2020. sze. 13.
5
Good: A személyzet magyar vviszonylatban nagyon kedves, segítőkész, a recepciótól a takarítókig. Külön köszönet érte. A hotel és a strand kifogastalanul tiszta. A konyha kiváló, mindent végigkóstolva állítom, hogy nagyon ízletesen főznek. A reggeli bőséges, friss zöldségekkel, gyümölcsökkel, minőségi alapanyagokkal. Kiválló elhelyezkedésű saját strand.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Először is szeretnénk kifejezni a köszönetünket, hogy megosztotta az élményeit a Danubius Hotel Annabelláról, nagyon fontos számunkra a vendégeink visszajelzése. Örömmel olvastuk, hogy a személyzetünket segítőkésznek és kedvesnek találta, valóban megérdemlik a dícséretet, hiszen minden egyes nap keményen dolgoznak, hogy a lehető legjobb ellátásban részesítsék kedves vendégeinket. Továbbá, büszkeséggel töltött el az is, hogy megemlítette a kiváló étel választékot, illetőleg a stradnunk jó elhelyezkedését. Reméljük, minél hamarabb meglátogat minket újra, mi már alig várjuk, hogy megint találkozhassunk! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Zoltánné (Egyéni utazó)
2020. sze. 13.
4.5
Bad: A vacsora főtt étel nagyobb választék kellene.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönöm, hogy időt szánt arra, hogy értékelje a szállodánkat, hiszen számunkra a vendégek elégedettsége a legfontosabb, hiszen ezekből visszajelzéséből tudunk fejlődni és még jobbak lenni. Szeretnénk megköszönni Önnek, hogy kiemelte szállodánk elhelyezkedését valamint tisztaságát és a jó ár-érték arányt. Reméljük, hogy a velünk töltött idő alatt sikerült feltöltődnie, kipihennie magát és jól érezte magát a Danubius Hotel Annabella-ban. Reménykedünk benne, hogy hamarosan ismét vendégünkként üdvözölhetjük. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Nav ügyintézés (Egyéni utazó)
2020. sze. 13.
5
Nagyon jó a kaja. A superior szobájuk kiváló.Biztosan találkozunk még.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Először is engedje meg, hogy köszönetet mondjunk azért, amiért idejét nem sajnálva megosztotta velünk és az oldal látogatóival a nagyszerű értékelését. Köszönjük, hogy minket az Annabella Hotel-t választotta. Örülünk, hogy a szállodánk megfelelt az Ön elvárásainak és szívesen látjuk viszont bármikor. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Ildi Szabó (Egyéni utazó)
2020. sze. 12.
5
A szálloda gyönyörű, tisztaság és jó illat mindenhol, a medence patika tiszta, az ételek ízletesek és nagy a választék, a személyzet nagyon kedves, csak ajánlani tudom mindenkinek, mi biztos hogy visszatérünk
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Engedje meg, hogy megköszönjük maximálisan értékelését, nagyon örülünk, hogy csodásan telt az Annabella Hotel-ben töltött kikapcsolódás. Boldogok vagyunk, hogy ételeink elnyerték tetszését, csakúgy, mint személyzetünk, és a remek medence. Köszönjük az ajánlást. Reméljük mihamarabb viszontlátjuk szállodánkban. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. sze. 11.
5
Good: A korona vírus közepette, nagyon vigyáznak a vendégek egészségére. Az asztalokat minden vendég után fertőtlenítették, sok helyen volt kézfertőtlenítő automata. Bad: A szálloda méretéhez képest, kevés és szűkek a parkoló helyek.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük a fantasztikus értékelését! Örömmel olvassuk, hogy elégedett volt a szálloda szolgáltatásaival. Külön köszönjük, hogy kiemelte a higiéniás intézkedéseinket, számunkra nagyon fontos, hogy minden vendégünk biztonságban érezze magát nálunk, mi mindent megteszünk, amit csak tudunk. A parkolóval kapcsolatban elnézést kérünk, ha bármilyen kellemetlenséget okoztunk ezzel Önnek, mindent megteszünk a jövőben, hogy ezen változtassunk. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Anonymous (Egyéni utazó)
2020. sze. 10.
5
Good: Nagyon kellemes , jó hangulatú, kisugárzású a hotel , megőrizte a régi designt, de minden mai igénynek megfelel.Egyszerre családias és otthonos, de megmarad az elegáns szálloda hangulat. A reggeli-vacsora finom, bő választékkal, mindig tele tálcákkal. Bad: Nem volt ilyen.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Engedje meg, hogy megköszönjük az elismerő szavakat, hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy varázslatosan telt a Danubius Hotel Annabellában töltött nyaralás. Nagyon örülünk, hogy hotelünk bájos kisugárzása és kellemes környezete elnyerte tetszését, akárcsak a reggeli és a vacsora során felszolgált ízletes ételek. Nagyszerű érzés azt olvasni, hogy csodásan telt a nálunk töltött pihenés és boldogok vagyunk, hogy munkánkkal hozzá tudtunk járulni zavartalan kikapcsolódásához. Személyzetünk minden tagja nevében hálásak vagyunk az elismerésért, igen jól esik. Reméljük, hamarosan viszontláthatjuk, szeretettel várjuk! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Gergely Radics (Egyéni utazó)
2020. sze. 09.
5
Kicsit retro hatasu, de az etterem minosege, a szemelyzet hozzaallasa es a helyszin, emellett az ar mellett BOVEN karpotol erte. Teljesen tulszarnyalta az igenyeinket, mindig voltak glutenmentes etelek, sot kulon a konyharol keresre kenyeret is tudtak hozni.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy értékelte online a szállodánkat. Örömmel olvassuk, hogy elégedett volt a szolgáltatásainkkal és árainkkal. Boldogok vagyunk, hogy éttermünk megfelelt az Ön igényeinek és elvárásainak. Sok szeretettel várjuk vissza! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


György Biró (Egyéni utazó)
2020. sze. 09.
5
Nagyon jól éreztük magunkat. Minden nap cserélték a törülközőket, tisztaság volt. Kedves személyzet, saját partrész a Balatonon. Reméljük jövőre is eltölthetünk pár napot az Annabellában.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Hálásak vagyunk csodálatos visszajelzéséért. Nagyon szépen köszönjük az elismerő szavakat a szolgáltatással és tisztasággal kapcsolatban. Boldogok vagyunk, hogy kollégáink kedvessége és a privát strand is megfelelt az Ön elvárásainak. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Krisztina (Egyéni utazó)
2020. sze. 09.
5
Good: Színvonalas szállás, jó reggeli, kedves személyzet Nagyon kényelmes ágyak. Bad: A vacsora kínálat.. A szomszéd horkolása igen csak áthallatszott.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy a véleményét megosztotta velünk az Annabella Hotel-ről. Nagyon jó érzés olvasni, hogy a szállást színvonalasnak, a személyzetet pedig kedvesnek találta. Reméljük a probléma ellenére is jól érezte magát nálunk, és hogy legközelebb is minket választ. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Andrea Bierman (Egyéni utazó)
2020. sze. 08.
5
Ár érték arányban tökéletes. Az ágybetét maximálisan kényelmes .A személyzet kedves udvarias minden ragyog a tisztaságtól. Az ételek választéka és minősége nagyon jó. Ha mindenképpen negatívumot keresek akkor az ,hogy a saját strandon fizetni kell a napozó ágyért. Nagyon jól éreztük magunkat .
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük a kedves és elismerő szavait. Boldogok vagyunk, hogy jól érezte magát nálunk és szobáink kényelmessége és tisztasága is megfelelt az Ön elvárásainak. Külön köszönjük, hogy kiemelte éttermünk ajánlatát. Reméljük, hogy hamarosan visszatérnek hozzánk! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2020. sze. 08.
5
Good: Bősêges finom reggeli és vacsora, nagy vâlasztêk. Kedves személyzet. Szuper hely.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy a Danubius Hotel Annabella szállodát választotta legutóbbi balatoni tartózkodása során. Először is, igazán fantasztikus látni, hogy maximálisan elégedett volt a hotelünkben eltöltött idővel. Mindig hatalmas öröm ilyen értékeléseket és visszajelzéseket olvasni. Hálásak vagyunk, hogy kiemelte finom reggeli és vacsorakínálatunkat, valamint kedves személyzetünket is. Reméljük, hogy hamarosan újra vendégül láthatjuk! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Dr. Kós Károly Néprajztudós Alapítvány (Időskorú pár)
2020. sze. 08.
5
Good: Rendkívül kedves és készséges személyzet. Kényelmes, tiszta szobák, kiváló elhelyezkedés, nagyszerű ellátás (reggeli, vacsora). Profi.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Engedje meg, hogy megköszönjük, hogy értékelte a Danubius Hotel Annabellát. Nagyon boldogsággal tölt el minket, hogy elvárásainak maximálisan meg tudtunk felelni. Továbbá, rendkívül hálásak vagyunk, hogy kiemelte szállodánk tisztaságát és kiváló elhelyezkedését. Örömmel olvastuk, hogy kedves személyzetünk is elnyerte tetszését. Alig várjuk, hogy ismét vendégül láthassuk a hotelünkben, reméljük, hogy minél hamarabb visszatér hozzánk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Moncsy0818 (Egyéni utazó)
2020. sze. 07.
4.5
Good: Egy hetet töltöttünk itt párommal. Jól éreztük magunkat. A szobában és a hotelben is tisztaság volt. A reggeli és a vacsora is bőséges és finom volt, nagy a választék. A személyzet kedves, segítőkész. A Balatonra szép a kilátás a hotel több pontjáról (szoba, terasz). Közel a sétány és a kikötő. 😊🤗
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Micsoda fantasztikus értékelés! Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat, nagyon nagy öröm számunkra, hogy ilyen jól érezte magát nálunk az Annabella Hotel-ben. Nagyon büszkék vagyunk, hogy értékelte a makulátlan tisztaságot a szállodánkban. Továbbá, nagyon jó érzés hallani, hogy az ételek választékával maximálisan meg volt elégedve, valamint értékelte a kiváló elhelyezkedésünket. Köszönjük szépen, hogy kiemelte a profi és figyelmes személyzetet. Reméljük, hamarosan visszatér hozzánk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Pár)
2020. sze. 07.
5
Good: Rendkívül kedves és segítőkész személyzet. Megfelelő tisztaság.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Először is szeretnénk megköszönni, hogy idejét nem sajnálva értékelte Danubius Hotel Annabellát. Nagyon örülünk, hogy meg volt elégedve a tisztasággal, valamint a kedves és figyelmes személyzetünket, ők valóban mindent megtesznek azért, hogy biztosítsák a vendégeink jó kedvét és kényelmét. Szeretettel visszavárjuk! Üdvözlettel, Hotel Management


Gán Magdolna (Pár)
2020. sze. 07.
4.55
Good: A személyzet és az udvariasság megfelelő volt.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Először is, köszönjük szépen, hogy a mi szeretett Danubius Hotel Annabellat választották Balatonfüreden. Továbbá nagyon hálásak vagyunk, hogy az idejét nem sajnálva megosztotta velünk az élményeit és tapasztalatait a szállodánkat illetően. Fantasztikus érzés olvasni, hogy a szállodánk személyzetét kiválónak találta. Őszintén reméljük, hogy a jövőben kapunk még egy újabb esélyt Önöktől, addig is minden jót kívánunk! Üdvözlettel, Hotel Management


Csaba (Egyéni utazó)
2020. sze. 06.
5
Good: Nagyon jó volt. Egy francia ágy azért jobb lett volna.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük, hogy a Danubius Hotel Annabellában foglalta szállását, és időt fordított rá, hogy megossza csodálatos gondolatait szállodánkról. Boldogan olvassuk, hogy hotelünk minden tekintetben elnyerte tetszését, és nagyon örülünk, hogy csodás élményekben gazdagodott az itt töltött pihenés során. Hálásak vagyunk továbbá az elismerésért úgy, mint az építő jellegű észrevételért, és nagyon örülünk, hogy munkánkkal hozzá tudtunk járulni zavartalan kikapcsolódásához. Reméljük, hamarosan viszontláthatjuk, mindig szeretettel várjuk! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Orsolya Fink (Egyéni utazó)
2020. sze. 05.
5
Tiszta szálloda, kedves kiszolgálás, saját strand, parkosított környezet, központi fekvés. Gyermekkel utaztunk és nagyszerűen éreztük magunkat. Biztos, hogy visszatérünk.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük a csodálatos és elismerő visszajelzést szallodánkról! Boldogok vagyunk, hogy elégedettek voltak a tisztasággal, kollégáink munkájával és a privát strand és parkkal. Örömmel olvassuk, hogy gyermeke is jól érezte magát nálunk! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Zita (Egyéni utazó)
2020. sze. 04.
4.5
Good: Szuper elhelyezkedés, a nyugati oldalról gyönyörű kilátás a Balatonra, A reggeli és a vacsora nagyon változatos, bőséges és finom volt. A személyzet kedves, segítőkész. Ilyen elhelyezkedéssel, félpanzióval hasonló szobát ebben az árkategóriában Balatonfüred környékén sehol máshol nem találtunk. Bad: Mi mindennel meg voltunk elégedve. Az igaz, hogy a fürdőszoba berendezése már kicsit elavult, de a tisztasággal nem volt semmi gond. Illetve a fényképek és az itt olvasott vélemények alapján erre számítottunk, így nem ért meglepetésként.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Engedje meg, hogy megköszönjük maximálisan pozitív értékelését, nagyon örülünk, hogy csodásan telt a Danubius Hotel Annabellában töltött kikapcsolódás. Nagy öröm számunkra, hogy kihangsúlyozta csodás elhelyezkedésünket, a meseszép kilátást, az ízletes és bőséges vacsorát, valamint figyelmes kollégáinkat. Személyzetünk minden tagja nevében hálásak vagyunk az elismerésért, igen jól esik. Nagyon örülünk, hogy remekül telt a szállodánkban töltött pihenés és boldogok vagyunk, hogy munkánkkal hozzá tudtunk járulni zavartalan kikapcsolódásához. Reméljük, legközelebb is szállodánkra esik majd a választása, szeretettel várjuk vissza! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


gábor németh (Egyéni utazó)
2020. sze. 04.
5
Szuper szálloda, finom ételekkel, kényelmes ággyal, szobával, tisztaság volt, és kedves személyzet. Bármikor visszamennék.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a kedves szavait! Örömmel olvassuk, hogy elegedettek voltak az ételeinkkel, kényelmes szobáinkkal, és a tisztasággal. Külön köszönjük, hogy kiemelte kollégáink kedvességét! Reméljük, hogy hamarosan visszatérnek hozzánk! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


roza berecz (Egyéni utazó)
2020. sze. 03.
5
Maximálisan elégedették voltunk. A személyzet figyelmes,kedves,vendég barát. Az étel bőséges,és kiváló. A szállodához közeli saját strand rész,tiszta és felszerelt.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon hálásak vagyunk, hogy megosztotta velünk pozitív visszajelzését szállodánkkal kapcsolatban. Boldogok vagyunk, hogy elégedett volt kollégáink munkájával, kedves szavait mindenképpen továbbítjuk nekik. Örömmel olvassuk, hogy bőséges étel kínálatunk ls a privát strandunk megfelelt az Ön elvárásainak. Reméljük, hogy hamarosan újra a vendégeink közt köszönthetjük Önt! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


1 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 63