Danubius Hotel Annabella *** Superior

Vélemények, értékelések

Érkezés
15:00 órától
Távozás
10:00 óráig

Hotel értékelése

4.8
6212 értékelés alapján
Szolgáltatások 4.8
Tisztaság 4.8
Comfort 4.7
Elhelyezkedés 4.8
Személyzet 4.8
Ár és minőség aránya 4.8

Vendégvélemények

Kategória:
Tóth Zoltán (Időskorú pár)
2020. sze. 03.
4.85
Good: Hatalmas befogadóképességéhez mérten nagyon barátságos, emberközeli, a személyzet átlagon felüli, a konyhája pazar, finom és bőven van választék, mely változatos. A szálloda saját partszakasza nyugodt pihenést biztosít, ahol szintén tökéletes a szolgáltatások színvonala. Bad: A nagy párna nagyon hiányzott, de kérésre kaptunk még kispárnát.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Engedje meg, hogy megköszönjük csodálatos értékelését. Hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy remekül telt a Danubius Hotel Annabellában töltött nyaralás. Hálásak vagyunk az elismerő szavakért profi személyzetünkről, ízletes ételeinkről, színvonalas szolgáltatásainkról és kellemes strandunkról, sokat jelentenek számunkra. Nagyon fontos számunkra Vendégeink elégedettsége és mindannyian azért dolgozunk, hogy Önök jól érezzék magukat és csodálatos élményekben gazdagodjanak a hotelünkben töltött pihenés során. Boldogok vagyunk, hogy kellemesen telt a nálunk töltött kikapcsolódás és reméljük, legközelebb is alkalmunk lesz az Önökkel való találkozásra. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. sze. 03.
4.95
Good: Kedves, segítőkész személyzet. Kiváló, ízletes ételek, bő választék. Nagyon kellemesen éreztük magunkat.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük az elismerő szavakat, nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a Danubius Hotel Annabellában töltött pihenés. Nagyon fontos számunkra Vendégeink elégedettsége és nap, mint nap azért dolgozunk, hogy szállodánkban mindenki megtalálja a kedvére való kikapcsolódási lehetőséget és programot. Csapatunk minden tagja nevében hálásak vagyunk az elismerő szavakért, amelyekkel illette kollégáinkat és ételeinket, sokat jelent ez számunkra. Boldogok vagyunk, hogy csodásan érezték magukat hotelünkben és reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Ákos Lévai (Egyéni utazó)
2020. sze. 03.
5
Szuper központi hely, jó szálloda, ajánlom másoknak is.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Örömmel olvassuk kedves és elismerő szavait a szállodánkkal kapcsolatban. Boldogok vagyunk, hogy elégedett volt a szálloda központi elhelyezkedésével és szolgáltatásaival. Reméljük, hogy kellemesen teltek a napjai szállodánkban. Sok szeretettel várjuk vissza Önt! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Fekete Dénes (Időskorú pár)
2020. sze. 02.
5
Good: Nagyon finom volt az ételek!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük, hogy a Danubius Hotel Annabellában töltötte pihenését, és időt fordított rá, hogy megossza csodálatos gondolatait szállodánkról. Boldogan olvassuk, hogy ételeink minden tekintetben elnyerték tetszését, hiszen szakácsaink a legjobb minőségű alapanyagokból, nagy odaadással készítenek el minden ízletes fogást. Nagyon örülünk továbbá, hogy remekül telt a szállodánkban töltött pihenés, hiszen mindannyian ezért dolgozunk nap, mint nap. Személyzetünk minden tagja nevében hálásak vagyunk az elismerésért. Reméljük, hamarosan viszontláthatjuk, mindig szívesen látjuk! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Maccaera (Egyéni utazó)
2020. aug. 31.
5
Good: A szálloda szuper helyen van. A Tagore sétány szívében, a kikötő 10 perc sétával elérhető.Az ellátás szuper, nagyon jól főznek. Kedves, barátságos személyzet.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Engedje meg, hogy megköszönjük maximálisan pozitív értékelését, hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy remekül telt a Danubius Hotel Annabellában töltött nyaralás. Örömmel olvassuk a dicséreteket szállodánk remek elhelyezkedéséről, a színvonalas ellátásról, a kiváló konyháról és a figyelmes, profi személyzetről. Nagyon örülünk, hogy kellemes feltöltődésben volt nálunk része és boldogok vagyunk, hogy munkánkkal hozzá tudtunk járulni zavartalan kikapcsolódásához. Személyzetünk minden tagja nevében hálásak vagyunk az elismerésért, igazán jól esik. Reméljük, jövőre is ellátogat szállodánkba, szeretettel várjuk! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Emese Gajdács (Egyéni utazó)
2020. aug. 31.
5
Kiváló ellátás szuper helyen . A tavalyi jó tapasztalatom után is egy hetet töltöttünk itt a főszezonban. A hotel remek helyen, a Tagore sétány mellett található gyönyörűen parkosított környezetben. A saját strand nagy előny, a félpanzió magas minőségű ételeket tartalmaz. A személyzet profi, készséges. Van fedett és szabadtéri medence, erőgépek, berelhető kerékpárok. Összességében remek nyaralást tudhatunk magunk mögött.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Hálásak vagyunk, hogy megosztotta velünk fantasztikus élményét. Örömmel olvassuk, hogy újra minket választottak, számunkra nincs ennél nagyobb öröm. Boldogok vagyunk, hogy elégedett volt a szálloda elhelyezkedésével és környezetével, ételeinkkel és kollégáink munkájával. Külön köszönjük, hogy kiemete a szálloda felszereltségét. Még egyszer köszönjük a csodálatos visszajelzését, sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Fazekas Gàbornè (Időskorú pár)
2020. aug. 31.
5
Good: Segítőkész személyzet,finom ételek,nyugalom.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönöm szépen, hogy megosztotta gondolatait a Hotel Annabellaról! Mindenekelőtt szeretném megköszönni, hogy szállodánkra esett a választása. Szeretnénk, ha tudná, hogy csapatunk mindig elkötelezetten szorgoskodik annak érdekében, hogy kedves Vendégeink a legkiemelkedőbb szolgáltatásokat élvezhessék a legkellemesebb környezetben. Nagy örömmel tölt el, hogy egy csodálatos vakációt töltött el a Hotel Annabellaban, és remélem, a jövőben ismét ellátogat szeretett szállodánkba. Csapatunk mindig szívesen látja, és sok szeretettel várja Önöket! Üdvözlettel, Hotel Management


Bíró Zsolt (Család nagykorú gyermekekkel)
2020. aug. 31.
4.95
Bad: A pótágy kényelmetlen
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Hálásan köszönjük nagyszerű értékelését és igazán pozitív véleményét szállodánkról. Örülünk, hogy elégedett volt szolgáltatásainkkal, reméljük, hogy ismét minket választana. Nagyon sok szeretettel várjuk legközelebb is! Üdvözlettel, Hotel Management


Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2020. aug. 31.
4.8
Bad: Superior szobában voltunk,ami 3 személyre szolt,a 10 éves gyermekem ágyán lehetetlen volt aludni,kipróbáltam,hát azokat korszerűsíteni kéne és a fej vánkosuk az ágyakon lehetne jobb mert az fejhez formálhatatlan.Mással nem volt gond.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük, hogy a Danubius Hotel Annabellára esett a választásuk, örömmel fogadjuk pozitív értékelését és kedves szavait. Nagyon fontos számunkra Vendégeink elégedettsége és mindig azon dolgozunk, hogy a család minden tagja megtalálja nálunk a kedvére való kikapcsolódási lehetőséget és programot. Csapatunk minden tagja nevében hálásak vagyunk az építő jellegű javaslatért, valamint az elismerésért is, igen sokat jelent számunkra. Boldogok vagyunk, hogy remekül telt a nálunk töltött pihenés és bízunk benne, hogy legközelebb is lehetőségünk lesz az Önökkel való találkozásra. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Család kis gyermekekkel)
2020. aug. 31.
5
Good: A személyzet kedves ,udvarias, segítőkész Reggeli - vacsora első osztályú volt. Bad: Igazából csak annyi,hogy a kisebb korosztály számára nincs kialakítva medence.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük, hogy a Hotel Annabellaba foglalta nyaralását, és időt szánt rá, hogy megossza csodás gondolatait szállodánkról. Igazán nagy öröm számunkra, hogy hotelünk elnyerte a tetszését és nagyszerűen telt az itt töltött pihenése. Boldogan olvassuk elismerő szavait a reggeliről és vacsoráról,illetve kedves személyzetünkről. Nagyon örülünk, hogy jól érezte magát szállodánkban és alig várjuk, hogy ismét Vendégünkként üdvözölhessük. Üdvözlettel, Hotel Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. aug. 31.
5
Good: Nagyon jól kezelték a covid okozta helyzetet.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Örülünk, hogy vendégül láthattuk Önt és nagyon köszönjük, hogy időt szánt szolgáltatásaink értékelésére és megosztotta velünk tapasztalatait. Boldogok vagyunk, hogy jól érezte magát nálunk és ennyire elégedett volt szolgáltatásainkkal. Köszönjük, hogy maximális pontszámra értékelte szállodánkat. Sok szeretettel várjuk vissza! Üdvözlettel, Hotel Management


Gabus (Egyéni utazó)
2020. aug. 30.
5
Good: A puha matracot kérésre kicserélték keményre, köszönjük. Verhetetlen finomak a sütemények. Egy jó szálloda jó helyen finom ételekkel, tisztaság.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy a Danubius Hotel Annabellát választotta, valamint idejét nem sajnálva értékelt minket. Örülünk, hogy szállodánk teljes mértékben elnyerte tetszését. Köszönjük, hogy kiemelte finom ételeinket és tisztaságunkat. Bízunk benne, hogy legközelebb is minket választ és hamarosan ismét üdvözölhetjük Önt szállodánkban. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Gabriella (Egyéni utazó)
2020. aug. 30.
4.5
Good: Saját strand, wellness részleg, széleskörű kínálat a büfében, elhelyezkedés Bad: Sajnos nem sikerült olyan szobát kapnunk, amelynek a kilátásával elégedettek lehettünk, külön kérésre sem, pedig visszatérő vendégek vagyunk és eddig mindig elégedettek voltunk.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Szeretnénk megköszönni Önnek, hogy idejét nem sajnálva megosztotta velünk élményeit és a tapasztalatait. Nagyon örülünk, hogy már több alkalommal is a Danubius Hotel Annabellát választották. Köszönjük, hogy kiemelte saját strandunkat, valamint wellness részlegünket is. Az említett kellemetlenségekért, pedig fogadja őszinte bocsánatkérésünket. Reméljük, hamarosan ismét ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Jankovics László (Időskorú pár)
2020. aug. 29.
4.7
Good: Zökkenőmentes, gondos ellátást kaptunk és semmilyen kényelmetlenséget nem éreztünk a biztonsági szempontok alkalmazása mellett sem.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Hálásak vagyunk, hogy minket választottak nyaralásukhoz és köszönjük szépen, hogy megosztottál velünk véleményüket a szállodánkról. Boldogok vagyunk, hogy elégedettek voltak a szolgáltatásainkkal. Számunkra nincs ennél nagyobb öröm. Reméljük, hogy hamarosan visszatérnek hozzánk! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Niki (Egyéni utazó)
2020. aug. 28.
4.5
Good: Az ételek kiválóak voltak,külön jó pont,hogy reggelinél és vacsoránál is voltak felármentes üdítők. A személyzet kedves, a gyermek programok szuperek. A szoba igen "retro" volt, de szépen el lehetett férni így is. Jól éreztük magukat, jó szívvel ajánlom. Bad: A privát strand rész korlátolt lehetőséget tartogat hely, vendéglátás, mosdók tekintetében. Cserébe korlátlanul lehet ki-be járni, így voltaképp ezt sem éltük meg negatívan.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Engedje meg, hogy megköszönjük csodálatos értékelését. Boldogok vagyunk, hogy remekül telt a Danubius Hotel Annabellában töltött nyaralása és nagyon örülünk, hogy munkánkkal hozzá tudtunk járulni zavartalan kikapcsolódásához. Örömmel olvassuk elismerő szavait éttermünkről, személyzetünkről és gyermek programjainkról. Nagyon fontos számunkra, hogy a család minden tagja megtalálja nálunk a kedvére való programokat és feltöltődési lehetőségeket, hiszen minden nap azért dolgozunk, hogy Vendégeink remekül érezzék magukat és csodás élményekben gazdagodjanak. Örömmel látjuk, hogy kellemesen telt a hotelünkben tartózkodás és reméljük, legközelebb is szállodánkra esik a választása. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anett Konzili (Egyéni utazó)
2020. aug. 28.
5
Minden rendben zajlott a foglalástól egészen a távozásig. A recepción mindenki segítőkész volt. A szobánk tiszta volt, a reggeli és a vacsora is finom volt, valamint nagy választékban állt rendelkezésre. Az élőzenés esték kellemes hangulatban teltek. Maximálisan elégedett voltunk mindennel.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük szépen, hogy a Hotel Annabellat választotta, s hogy megosztotta gondolatait szállodánkról! Nagy örömünkre szolgál, hogy az ízletes fogásainkat kiválónak találta. Továbbá, boldogsággal tölt el bennünket, hogy kihangsúlyozta, mennyire elégedett volt kollégáink munkájával, fantasztikus érzés számunkra egy ilyen remek csapattal együttműködni. Reméljük, legközelebb is megajándékoz bennünket bizalmával, és ellátogat a szállodánkba! Üdvözlettel, Hotel Management


Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2020. aug. 28.
4.55
Good: Kedves, figyelmes személyzet, finom ételek.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen fantasztikus értékelését. Számunkra az öröm, hogy elégedettek voltak a kollégáink munkájával és kedvességével. Köszönjük szépen, hogy kiemetle éttermünk ajánlatát. Reméljük, hogy hamarosan visszatérnek hozzánk! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. aug. 27.
5
Good: A személyzet minden tagja rendkívül kedves, udvarias. Az ételek finomak voltak. A szobánkban a hűtő nem működött mikor megérkeztünk, szóltunk és nagyon gyorsan kicserélték. Csak pozitív tapasztalatunk volt😊
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük szépen, hogy szállodánkat választotta és hogy megosztotta velünk őszinte és kedves véleményét. El sem tudja képzelni mekkora boldogsággal töltött el minket hogy az adható maximális pontszámmal értékelte szállodánkat és, hogy ennyire elégedett volt mindennel. Örömmel olvastuk, hogy az ételeinkkel teljes mértékben meg voltak elégedve, jó látni, hogy finomnak találta. Örülünk, hogy a dolgozóinkat is kedvesnek és udvariasnak találta. Reméljük, legközelebb is minket választ egy hasonlóan kellemes kikapcsolódásban lesz része. Várjuk vissza! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


R (Egyéni utazó)
2020. aug. 26.
5
Good: A reggeli és a vacsora szuper volt, nagyon finom ételekkel nagy választékban, és kedves, mosolygós volt a személyzet is.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Szeretnénk megköszönni Önnek, hogy volt olyan kedves, hogy megossza értékelését a Danubius Hotel Annabellaról, igazán sokat jelent számunkra az Ön véleménye. Nagyon örülünk, hogy minket választott szálláshelyéül, és nagyon jó látni, hogy jól érezte magát nálunk. Külön szeretnénk hálámat kifejezni, amiért kiemelte finom reggelinket és vacsoránkat, illetve boldog vagyok, hogy kedvesnek találta a személyzetünket is. Bízunk benne, hogy legközelebb is minket választ és hamarosan ismét üdvözölhetjük Önt szállodánkban. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Visnyei Katalin (Időskorú pár)
2020. aug. 26.
4.7
Bad: Fürdōszoba kádas megoldása règi, ideje múlt! Egy idōsebb nehezen lèpne be mert túl magas!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük, hogy idejét nem sajnálva ilyen magas pontszámmal értékelte a Danubius Hotel Annabella szállodánkat, és véleményét is megosztotta velünk. Továbbá nagyon hálásak vagyunk az észrevételért is. Az egész személyzet nevében mondhatjuk, hogy alig várjuk mielőbbi látogatását! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. aug. 26.
4.55
Good: Egyéni problémák segítése (autó, mobil telefon). Bad: Szobai szekrény ajtaja igen nehezen volt kezelhető, mozgatáskor szorult.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Szeretnénk megköszönni a csodás értékelését és a segítő szavait a Danubius Hotel Annabella hotelről! Igazán hálásak vagyunk, hogy megosztotta velünk az észrevételeit a szobával kapcsolatban, utána fogunk járni az említett dolognak. Reméljük, hogy pozitív tapasztalatai visszavezénylik majd hozzánk a közel jövőben! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonymous (Egyéni utazó)
2020. aug. 25.
4.8
Good: Központ közelében van, saját stranddal. Bőséges és finom a svédasztalos reggeli és vacsora. Udvarias a szálloda személyzete. Csomagmegőrzes biztosított a távozás napján.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük, hogy megosztotta velünk, és az online közösséggel kedves véleményét a Danubius Hotel Annabellaról! Örömünkre szolgál azt olvasni, hogy ilyen kellemes élményekkel gazdagodott szállodánkban, és hogy elégedett volt személyzetünkkel csakúgy, mint pazar reggelinkkel és vacsoránkkal. Nagyon hálás vagyok, a kedves szavaiért az szállodánkkal kapcsolatban! Reméljük, hogy legközelebb is minket választ majd, ha Balatonfüreden jár! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Fehér Sándor Attila (Időskorú pár)
2020. aug. 25.
4.8
Bad: A fűrdőben a kád magassá0ga miatt nehéz volt a be és kiszállás.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Ezúton szeretnénk megköszönni, hogy időt szánt arra, hogy értékelje Danubius Hotel Annabella szállodánkat! Nagy örömömmel halljuk, hogy szállodánk minden részlete elégedettséggel töltötte el Önöket. Nagyon örülünk, hogy jól érezte magát szállodánkban. Reméljük, viszont látjuk Önöket a közeljövőben! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Bánfalvi László (Egyéni utazó)
2020. aug. 24.
5
Üdvözlök Mindenkit! Nem szoktam túl sűrűn véleményt írni, de olvasva több negatív tapasztalatot gondoltam megosztom az én POZITÍV tapasztalatomat. A szállásfoglalásunk rendben zajlott, online a szállás 50%-át előre utalva, a másik felét pedig érkezésünkkor rendeztük. Mindig megfelelően voltunk tájékoztatva a foglalástól a kijeletkezésig. A személyzet az egész szálloda területén segítőkész volt mindenben. Negyedik emeleti szobábkból közvetlen rálátásunk volt a balatonra, tihanyra, illetve a szálloda előtt lévő sétányra, parkra. A szobánk tiszta volt, klimatizált, teraszos, hamar otthon éreztük magunkat. A reggelik és a vacsorák nagyon finomak voltak, bőven volt miből választani, mindig megtaláltuk mit szeretnénk fogyasztani. Közel volt a sétány, a szállodából kilépve 100 méteren belül már a parton voltunk (a szállodának saját strandja volt a parton ami kellemes volt, nem volt zsúfolt), elég központi helyen van, minden megtalálható volt a közvetlen közelben. A szállodának volt külső-belső medencéje is, wellness, fodrász stb., így gyakorlatilag ki sem kell mozdulni a lazításhoz, pihenéshez. Hangulatosan teltek a napjaink, jól éreztük magunkat, köszönjük szépen! Ui.: Friss házaskénk érkezve párom kérésére amiről én nem tudtam volt egy kis meglepetés a szobánkban amit szintén köszönünk hogy teljesítettek. 🌟🌟🌟🌟🌟
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Először is szeretnénk, ha tudná mennyit jelent számunkra, hogy az idejét nem sajnálva leírta a rendkívül pozitív véleményét és értékelését a szeretett Danubius Hotel Annabella szállodánkkal kapcsolatban. Nagyon örülünk, hogy a szállásfoglalás rendben zajlott, és hogy maximálisan elégedett volt a szobával és annak felszereltségével. Továbbá köszönjük szépen a kedves szavakat a személyzetet illetően is. Szuper, hogy kiemelte a finom és bőséges ételválasztékunkat, a szálloda nagyszerű elhelyezkedését és környezetét, valamint a saját strandot is. Reméljük, hogy pozitív emlékeik visszacsalogatják Önöket a szállodánkba, mi mindig szeretettel várjuk! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Gabriella (Egyéni utazó)
2020. aug. 24.
5
Good: Tetszett az uszoda/kültéri medence részlege, az étterme az étel választékkal és a minőséggel valamint, hogy saját stranddal rendelkezik a Balaton parton. A szálloda elhelyezkedése kitűnő és minden szobából kilátás nyílik a tóra. Bad: A fürdőszoba megérdemelne egy felújítást, azonkívül, hogy a kád a magasabban van mint a normál szint.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni, hogy megosztotta csodás gondolatait a Danubius Hotel Annabelláról! Szavakkal el sem mondható, mennyire örülünk, hogy remekül érezte magát szállodánkban. Köszönjük, hogy kiemelte a medence részlegünket, illetve az éttermi ételválasztékunkat. Továbbá, boldogan látjuk, hogy a hotel kiváló elhelyezkedése és a saját strand is elnyerte a tetszésüket. Reméljük, legközelebb is ellátogat szeretett szállodánkba, mi mindig szívesen látjuk! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Tamás (Egyéni utazó)
2020. aug. 24.
4.5
Good: Minden szolgáltatás kitűnően működött. A szálloda kifogástalan, máskor is megyünk. Remélem jövöre a nem európai magyar (hanem az igazmagyar) tömeg elmegy "olaszba". Bad: Ettől az évtől pénzt kértek az ingyenes strandon a leülési lehetőségért. (tavaly még nem volt így). Ami nagyon nem tetszett az nem a szálloda hibája: COVID party az igazi orbániai (nem európai) vendégekkel. (lehet moderálni). Itt a probléma a szabályokat betartani nem kívánó vendégekkel volt. Persze ehhez a kormányzati propaganda is hozzájárult, miszerint a tömeg a Balatonon nem veszélyes, csak külföldön, ahol nem magyar (NER) érdekeltségűek a szolgáltatók (ezt is lehet moderálni).
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Elsőként szeretnénk köszönetet mondani a kedves visszajelzéséért, igazán hálásak vagyunk érte. Továbbá hálával tölt el bennünket, hogy a mi szeretett Danubius Hotel Annabella szállodánkat választották a balatonfüredi kikapcsolódásuk alkalmával. Nem is lehetnénk boldogabbak olvasva, hogy az összes szolgáltatásunkat kitűnőnek találták, és hogy legközelebb is a hotelünket választják majd szálláshelyül. Köszönjük szépen az észrevételt is a szórakozási lehetőséggel kapcsolatban, szeretnénk, ha tudná, hogy szállodánk rendkívüli figyelmet fordít a járványhelyzet által előírt megelőzési intézkedésekre. Alig várjuk a következő látogatását, addig is minden jót kívánunk! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Pár)
2020. aug. 24.
4.65
Good: Könnyen megközelíthető, közel a sétány és a szálloda szabad strandja ami tiszta és nem is volt túlzsúfolt még ha sok vendég tartózkodott is ott! Ételek jók voltak de a reggeli lehetett volna minden nap kicsit változatosabb 3 éjszakát töltöttünk ott mind 3 nap ugyan az volt a választék reggelinél. A vacsorák rendben voltak bőségesek voltak mnden nap más és más volt ez pirospont. A szoba és a szálloda tisztasága teljessen rendben volt. Zavartalan volt a pihenésünk mikor fent voltunk nem volt zaj és egyéb más zavaró tényezők szintén pirospont. A liftek kissé furcsén mentek többször megálltak holott nemhívték őket kinyilt az ajtó de nem várt ott senki, ez kicsit érdekes volt főleg ugy hogy megkapták a 2020as TÜV tanúsítványt, jó ez egyéni vélemény amugy le felvitt ahogy kellett. összességébe ha értékelni kéne a helyet 10/9et adnánk neki mert tényleg nagyon jó helyen van és az összkép nagyon jó volt és pozitív. Bárkinek ajánlom aki kellemes kikapcsolódásra vagyik családoknak, barátainknak egyaránt!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Szeretném megköszönni kedves hozzászólását a Danubius Hotel Annabellaval kapcsolatban! Remek, hogy a szobáink illetve azok tisztasága is elégedettségére szolgáltak, valamint a konyhánkkal és a szálloda elhelyezkedésével is meg volt elégedve. Továbbá, egész csapatunk nevében írhatom, hogy a mi örömünkre szolgálna ismét viszontlátni Önöket! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Pulai Sándor (Család nagykorú gyermekekkel)
2020. aug. 24.
4.95
Good: A szálloda családias a személyzet kedves,vacsoránál az alkoholmentes italért nem kellett fizetni!Pozitívum ,hogy van saját strandja!Közel van a sétány igy vacsora után még nagyokat lehet sétálni!Ajánlom,és vissza fogunk menni!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon hálásak vagyunk, hogy minket választottak a nyaraláshoz. Számunkra nincs nagyobb öröm, mint amikor vendégeink ilyen elégedettek a távozásuk után. Örömmel olvassuk, hogy elégedettek voltak a kollégáink munkájával, az étel és ital ajánlatainkkal. Külön köszönjük, hogy kiemelte a szálloda elhelyezkedését, boldogok vagyunk, hogy élvezték a szálloda saját partját és este pedig a sétát. Nagyon szépen köszönjük még egyszer a kedves és elismerő szavait! Nagyon sok szeretettel várjuk vissza Önt és kedves családját! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Zöllner Gábor (Baráti társaság)
2020. aug. 24.
4.85
Good: A munkatársak jó vezető segítségével a legjobbat hozzák ki magukból.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük elismerő értékelését szállodánkkal kapcsolatban. Hálásak vagyunk, hogy értékelte kollégáink munkáját és figyelmességüket. Reméljük, hogy örömmel és pihenéssel teltek a napjai a Balaton parton. Sok szeretettel várjuk vissza Önt és kedves barátait! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Anonim (Egyéni utazó)
2020. aug. 24.
4.7
Good: Nagyon segítőkészek.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Szeretném megköszönni, hogy kifejezte őszinte véleményét a Danubius Hotel Annabellaval kapcsolatban! Csapatunk mind a visszajelzésekből rengeteget tud tanulni, örülünk, hogy megosztotta a véleményét! Köszönjük, hogy kiemelte a csodás személyzetünket! Remélem, hogy legközelebbi alkalommal is ránk esik majd választása! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Nagy Lajos (Időskorú pár)
2020. aug. 24.
4.65
Good: Kedves szolgalatkész személyzet, jó pihenési lehetőség.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönöm, hogy megosztotta csodás gondolatait szállodánkról! Örömmel olvastam, hogy a kedves személyzetünk megfelelt az igényeinek! Reméljük, hogy csodás időtöltésben volt része, és hogy a jövőben visszatér majd a Danubius Hotel Annabellaba! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. aug. 24.
4.8
Good: Barátságos, kedves személyzet. Bőséges reggeli és vacsora kínálat.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Engedje meg, hogy kifejezzem hálámat, amiért megosztotta velünk elismerő szavait a bőságes reggelinkkel és vacsoránkkal, illetve csodás szeméyzetünkkel kapcsolatban. Csodás, hogy remek időtöltésben volt része a Danubius Hotel Annabellaban! Észrevételeit is szeretném megköszönni, hiszen ezek alapján fejlődhetünk. A legnagyobb örömünkre szolgálna, ha legközelebb is a mi szállodánkat venné igénybe, ha ebben a körzetben tartózkodik! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Hédi (Egyéni utazó)
2020. aug. 23.
5
Good: Wellnes Szauna Tisztaság Meg jegyeznem hogy 3 csillagos szálloda De 4 nek is megfelelne Bad: Tiszta Jó a klíma Nagyon jó a kinti medence kényelmes Nyugágy Tiszta minden Super Nem drága Minden szempontból super Főleg az árak
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Engedje meg, hogy megköszönjük a kedves szavakat, amelyeket hozzánk intézett értékelésében. Köszönjük, hogy kiemelte a Danubius Hotel Annabella kiváló wellness részlegét és a tisztaságát. Külön örömöt jelent számunkra, hogy elégedett volt a hotelünk által szabott árakkal is. Reméljük, visszatér még hozzánk a jövőben, mi bármikor szívesen látjuk Önt! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


József Takács (Egyéni utazó)
2020. aug. 23.
5
Szép hely!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Szeretnénk megköszönni a maximális pontszámú értékelését és a kedves visszajelzését a mi szeretett Danubius Hotel Annabella szállodánkkal kapcsolatban. Elképesztően örülünk, hogy teljes mértékben elégedett volt a szép hotelünkkel és az általunk nyújtott szolgáltatásokkal. Reméljük, hamarosan ismét üdvözölhetjük majd a szállodánkban, addig is minden jót kívánunk. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Gyula Németh (Egyéni utazó)
2020. aug. 23.
5
Kedvdes udvarias személyzet, tisztaság, bőséges és választékos reggeli és vacsora kìnálat. Minden nagyszerű volt.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Szeretnénk megköszönni kedves visszajelzését és nagyszerű értékelését a Danubius Hotel Annabella szállodánkról! Örülünk, hogy a bőséges és választékos ételek valamint a tisztaság megfeleltek elvárásainak, és a kedves és udvarias személyzetünk is elégedettségére szolgáltak. Reméljük, hogy a jövőben is ismét minket fog választani! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Ujszászi István (Időskorú pár)
2020. aug. 23.
4.5
Bad: Fürdőkád magassága és a wc illata volt negatív számunkra
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Engedje meg, hogy megköszönjem kedves visszajelzését a Danubius Hotel Annabellaban töltött idejéről! Csodás, hogy a hotelünk kedvére valónak bizonyult. Építő jellegű kritikáját értékeljük, ez sokat jelent számunkra! Reméljük, hogy legközelebb is ránk esik választása, ha ezen a vidéken jár! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Pete Helga (Család nagykorú gyermekekkel)
2020. aug. 23.
4.85
Good: Közel van a sétányhoz és a két strandhoz. Van saját strandja. Az ételek bőségesek és nagyon finomak. Korlátlan alkoholmentes italfogyasztás az étkezések alkalmával. A két medence és a szanuák is tetszettek.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni, hogy volt olyan kedves, és megosztotta véleményét a legutóbbi tartózkodásáról a Hotel Annabellában. Nagyon örülünk, hogy a mi szállodánkat választotta balatoni tartózkodása során, reméljük sikerült pihennie és kikapcsolódnia. Hihetetlen nagy öröm olvasni, hogy finom és bőséges ételeink megfeleltek az Ön elvárásainak. Továbbá, köszönjük, hogy kiemelte a sétányhoz közeli elhelyezkedésünket is. Alig várjuk, hogy ismét elszállásolhassuk hotelünkben Önt és kedves családját. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Mónika Szakálné Rohányi (Egyéni utazó)
2020. aug. 20.
5
3 napot töltöttünk a férjemmel a Hotel Annabellában kicsit retró de a személyzet kedvessége és segitő készsége kompenzálja azt .a szoba minden nap takaritva volt az ételek finomak és bőségesek a reggelihez RAUCH gyümölcs leveket is lehetett fogyasztani a vacsorához Coca és Rauch termékeket . nagyon szépen köszönjük ezt a 3 napot remélem még tudunk majd menni
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Szeretnénk megköszönni Önnek, hogy megosztotta velünk őszinte véleményét és tapasztalatait. Mindig nagy öröm számunkra, ha ilyen kedves szavakat olvashatunk egy elégedett vendégtől. Először is, elmondhatatlanul boldogok vagyunk, hogy a Hotel Annabellát választotta szálláshelyéül. Hatalmas nagy öröm, hogy meg volt elégedve személyzetünk kedvességével, tiszta szobáinkkal és finom ételeinkkel is. Őszintén reméljük, hogy csodálatos élményekkel gazdagodott a nálunk eltöltött idő alatt. Alig várjuk, hogy a jövőben ismét elszállásolhassuk, reméljük, mihamarabb visszatér hozzánk. Tisztelettel, Hotel Annabella Management


László Sipos (Egyéni utazó)
2020. aug. 20.
5
Összességében nagyon elégedettek voltunk, máskor is visszajövünk!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy megosztotta velünk és az online közösséggel kedves véleményét a Hotel Annabelláról! Örömünkre szolgál azt olvasni, hogy ilyen kellemes élményekkel gazdagodott, és hogy elégedett volt szállodánkkal. Továbbá, jóleső érzés, hogy terveznek visszatérni hozzánk. Alig várjuk, hogy ismét vendégül láthassuk Önöket! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Madelin (Egyéni utazó)
2020. aug. 20.
4.5
Good: Elhelyezkedés, tisztaság. Bad: A vacsora rossz volt.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Nagyon szépen köszönjük, hogy a drága idejét nem sajnálva megosztotta velünk a kedves értékelését és őszinte véleményét a mi szeretett Danubius Hotel Annabella szállodánkról. Köszönjük, hogy kiemelte a hotel kiváló elhelyezkedését, illetve a tisztaságot is. Megtisztelő lenne számunkra, ha ismét vendégül láthatnánk Önöket a közeljövőben! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. aug. 20.
5
Good: Csak pozitív tapasztalat volt.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Hálásak vagyunk elismerő szavaiért. Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk fantasztikus élményét szállodánkkal kapcsolatban. Reméljük, hogy jól érezték magukat nálunk. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket egy újabb felejthetetlen nyaralásra! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Haralyi Tímea (Pár)
2020. aug. 20.
5
Good: Kedves személyzet, tiszta környezet, és finom ételek.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük a dicséretet és a magas értékelést. Számunkra a legnagyobb öröm, hogy kellemesen érezték magukat szállodánkban és meg voltak elégedve a tisztasággal és ételeinkkel. Hálásak vagyunk, amiért kiemelte kollégáink kedvességét. Reméljük, hogy hamarosan visszatérnek hozzánk. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. aug. 19.
4.85
Good: Gyors, figyelmes kiszolgálás. Bad: Kényelmetlenül magasra épített fürdőkád a szobában.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük, hogy a Danubius Hotel Annabellában foglalta szállását, és időt fordított rá, hogy megossza gondolatait hotelünkről. Nagyon örülünk, hogy minden tekintetben elégedett volt az ellátással és boldogok vagyunk, hogy munkánkkal hozzá tudtunk járulni zavartalan kikapcsolódásához. Továbbá hálásak vagyunk építő jellegű észrevételéért, amelyet szem előtt tartva igyekszünk még tovább fejlődni a jövőben. Személyzetünk minden tagja nevében köszönjük a pozitív értékelést, sokat jelent számunkra. Nagyon örülünk, hogy nagyszerűen érezte magát szállodánkban és bízunk benne, hogy hamarosan újra vendégeinkként köszönthetjük Önöket. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Roli (Egyéni utazó)
2020. aug. 18.
5
Good: Az ételválaszték fantasztikus. Bad: A fürdőszoba kicsit a "komcsi" időszakra emlékeztet, de természetesen, maximálisan elfogadható.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Először is szeretnénk, ha tudná, mekkora boldogságot jelent számunkra, hogy a mi szeretett Danubius Hotel Annabella hotelunkat választották és megosztotta velünk kiváló értékelését. Továbbá igazán örülünk, hogy fantasztikusnak találta az ételválasztékunkat, illetve a hotel egésze elnyerte a tetszését. Reméljük, a jövőben is újból ellátogatnak hozzánk, sok szeretettel visszavárjuk! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Pár)
2020. aug. 18.
4.8
Good: Nagyon kedves személyzet, változatos ételek, nagy választékkal. Gyönyörű a kilátás a Balatonra, nagyon jó elhelyezkedés. Ha Balatonfüredre látogatunk, biztos, hogy itt szállunk meg újra. Bad: A fürdőszoba egy kicsit felújításra szorul.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy minket választottak és örömünkre szolgál elégedettségük. Reméljük, hogy rengeteg jó élménnyel gazdagodtak, és mindeközben pihenéssel és örömmel teltek a napjaik szállodánkban. Reménykedünk benne, hogy hamarosan ismét vendégünkként üdvözölhetjük a Danubius Hotel Annabellaban. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Péter (Egyéni utazó)
2020. aug. 18.
5
Good: Saját strand , ár értek arány. Bad: Wellness részleg kicsit kezdetleges. De minden más kárpótolja az embert.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Szeretnénk megköszönni, hogy megosztotta velünk az élményeit a Danubius Hotel Annabella hotelról. Örülünk, hogy megfeleltünk az Önök elvárásainak, illetve hogy kiemelte a szálloda saját strandját, illetve a remek árainkat. Még egyszer köszönjük szépen a visszajelzését, alig várjuk, hogy ismét köszönthessük a hotelünkben. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Jozsef (Egyéni utazó)
2020. aug. 17.
4.5
Good: Kicsit úgy érzem borsos az ár Bad: Retro ellenére nekünk bejött maximálisan
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Elsőként szeretnénk megköszönni, hogy minket, a Danubius Hotel Annabella szállodát választották Balatonfüreden. Nagyon örülünk, hogy összességében jól érezték magukat nálunk, igazán hálásak vagyunk a csodálatos visszajelzésért és az értékelésért! Reméljük, legközelebb is ránk esik majd a választásuk! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Józsefné (Egyéni utazó)
2020. aug. 17.
4.5
Bad: Sokszor nem volt netem! Akadozott a tv műsor!
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Menyhárt Józsefné! Köszönjük szépen, hogy a Hotel Annabellát választotta szálláshelyéül, és hogy észrevételeit megosztotta velünk. Elnézést kérünk a fent említett kellemetlenség miatt, mindenképpen megtesszük a szükséges lépéseket, hogy orvosoljuk a problémát. Reméljük összességében kellemes élményekkel gazdagodott. Igazi öröm lenne, ha ismét vendégül láthatnánk Önt szállodánkban, mindig szívesen látjuk. Tisztelettel, Hotel Annabella Management


Zoltan Tényi (Egyéni utazó)
2020. aug. 17.
5
Kedves felszolgálás jó finom ételek tiszta szoba
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Zoltan Tényi, Először is, szeretnénk kifejezni hálánkat azért, hogy a mi hotelünket választotta szálláshelyéül a balatoni kirándulása során, illetőleg azt is, hogy megosztotta nagyon kedves véleményét és értékelését rólunk! Nagy boldogsággal olvastuk, hogy teljes mértékben meg voltak elégedve a Danubius Hotel Annabella-val, reméljük, hogy rengeteg csodálatos élménnyel gazdagodtak a hotelünkben eltöltött idejük alatt. Szeretnénk megköszönni azt is, hogy külön kiemelte a kedves felszolgálásunkat, személyzetünk mindent megtesz, hogy vendégeink a lehető legjobb ellátásban részesüljenek. Mégegyszer köszönjük szépen a remek visszajelzését, alig várjuk hogy jövőre újra találkozhassunk Önökkel! Szívélyes üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. aug. 17.
5
Good: A MAGYAR SZINVONALAT FELÜLMÚLTÁK.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Először is engedje meg, hogy kifejezzük hálánkat azért, hogy a Danubius Hotel Annabellat választották. Köszönjük, hogy az idejét nem sajnálva őszinte véleményt és értékelést adott rólunk. Nagy örömünkre szolgál, hogy a szállodánkat teljes mértékben kedvére valónak találta. Reméljük lesz még alkalmunk a jövőben újból vendégül látni Önöket, addig is minden jót kívánunk! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Pár)
2020. aug. 16.
4.5
Good: Finom reggelik. Bad: Nagyon kényelmetlen párnák.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Farkas Réka, Köszönjük, hogy a Danubius Hotel Annabellában töltötte kikapcsolódását, és megosztotta gondolatait szállodánkról. Boldogok vagyunk, hogy kedvére való volt az ízletes reggeli, séfjeink a legjobb minőségű alapanyagokból készítették a felszolgált finomságokat. Hálásak vagyunk továbbá építő jellegű észrevételéért, amelyet szem előtt tartva igyekszünk még jobbá válni a jövőben. Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodása és munkánkkal hozzá tudtunk járulni a zavartalan pihenéshez. Reméljük, hamarosan ismét lehetőségünk lesz találkozni Önökkel. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Család kis gyermekekkel)
2020. aug. 16.
4.95
Good: Az élő zene nagyon feldobta az esti hangulatot. Szó nélkül cseréltek bármilyen ágyneműt, törülközőt.Akkor takarítottak, amikor mi kértük, végtelenül kedvesek voltak a személyzet tagjai mindenhol. Bad: Keddtől péntekig nagyon elsóztak minden főtt ételt, sajnos. Péntektől már más szakács lehetett, mert minden főtt étel finomabb volt. Kár, hogy a gyerekeknek nincs egy kis pancsoló a szállodánál, de a nagyok tiszta, jó hőmérsékletű medecékben élvezhették a jó időt.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Lehner Ella, Engedje meg, hogy megköszönjük csodás értékelését. Nagyon örülünk, hogy remekül telt a Danubius Hotel Annabellában töltött kikapcsolódás. Hálásak vagyunk, hogy kihangsúlyozta kollégáink remek munkáját és a kellemes zenés estéket. Számunkra nagyon fontos Vendégeink elégedettsége, és mindent megteszünk, hogy a család minden tagja megtalálja a kedvére való programot és kikapcsolódási lehetőséget. Köszönjük továbbá építő jellegű észrevételeit, amelyeket figyelembe véve igyekezni fogunk még tovább fejlődni. Boldogok vagyunk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és bízunk benne, hogy hamarosan ismét lehetőségünk lesz az Önökkel való találkozásra. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Bánfalviné Kelle Zsuzsanna (Időskorú pár)
2020. aug. 16.
5
Good: Nagyon szép felújított szalloda, nagyon finom ételek, kedves hozzáértő személyzet és az elhelyezkedése a szállodának tökéletes 👌 még visszajövünk 😀
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Bánfalviné Kelle Zsuzsanna, Engedje meg, hogy megköszönjük maximálisan pozitív értékelését és elismerő szavait. Boldogsággal tölt el bennünket, hogy varázslatosan telt a Danubius Hotel Annabellában töltött nyaralása. Nagyon örülünk, hogy felújított szobája elnyerte a tetszését, akárcsak a finom ételek és a nagyszerű elhelyezkedés. Külön köszönettel tartozunk személyzetünkkel kapcsolatos elismerő szavaiért, igazán jól esik a dicséret. Nagyon örülünk, hogy kiválóan érezték magukat hotelünkben és alig várjuk, hogy újra vendégeinkként köszönthessük Önöket. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. aug. 16.
4.7
Bad: A tavaly még ingyenes napozóágy most 1200,-Ft-ba került, amit mindenki túlzottnak gondolt.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves HernáthnéMarosfalvi Ágnes, Köszönjük, hogy ismét a Danubius Hotel Annabellában töltötte kikapcsolódását és időt fordított rá, hogy megossza gondolatait. Nagy öröm számunkra, hogy idén is remekül telt nálunk a pihenés. Számunkra Vendégeink elégedettsége a legfontosabb és nap, mint nap azon dolgozunk, hogy a lehető legszínvonalasabb ellátást biztosítsuk a COVID időszakában is. A rendelkezések betartása miatt azonban lehetséges, hogy némely szolgáltatásunk üzemelése átmenetileg módosul. Hálásak vagyunk építő jellegű észrevételéért, amelyet szem előtt tartva igyekszünk még tovább fejlődni a jövőben. Mindent egybevetve nagyon örülünk, hogy remekül érezték magukat hotelünkben és alig várjuk, hogy újra találkozzunk Önökkel. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Zsuzsanna (Egyéni utazó)
2020. aug. 15.
4.5
Bad: nincs a fürdőszobában kozmetikai tükör és zsebkendő Nincs széf
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Zsuzsanna! Köszönjük szépen, hogy értékelte szállodánkat. Értékelése alapján a szobák tisztasága és reggeli kínálatunk megfelelt az Ön elvárásainak. Boldogok vagyunk, hogy jól érezte magát nálunk, reméljük sikerült kipihennie magát. Külön köszönjük visszajelzését a fürdőszoba felszereltségével kapcsolatban, mindent megteszünk, hogy javítsunk a jövőben ezeken. Reméljük, hogy hamarosan visszatér hozzánk, mi sok szeretettel várjuk vissza! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2020. aug. 15.
4.95
Good: Kedves személyzet, kiváló ételek, Balaton közelsége, tiszta kényelmes szoba!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Éva Porkoláb, Köszönjük, hogy a Danubius Hotel Annabellát választotta kikapcsolódásához, és megtisztelt bennünket pozitív értékelésével. Igazán örülünk, hogy maximálisan elégedett volt szállodánkkal és szolgáltatásainkkal. Személyzetünk minden tagja nevében szeretnénk köszönetet mondani bizalmáért és pozitív értékeléséért. Mindannyian boldogok vagyunk, hogy nagyszerű élményekben gazdagodott szállodánkban és reméljük, hamarosan újra lehetőségünk lesz Vendégünkként köszönteni Önt. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Kárai Roland (Pár)
2020. aug. 15.
4.55
Good: A legpozitívabb számunkra a konyha volt, emiatt is ajánlanám mindenkinek!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Kárai Roland, Köszönjük, hogy a Danubius Hotel Annabellát választották, és időt szánt rá, hogy értékelje szállodánkat. Igazán örülünk, hogy kellemesen telt a hotelünkben töltött tartózkodása, és sok csodás élményben gazdagodott nálunk. Külön köszönettel tartozunk, amiért kiemelte kiváló konyhánkat, séfjeink a legkiválóbb alapanyagokból készítenek minden finom fogást hotelünkben. Megtisztelő volt számunkra vendégül látni Önöket és reméljük, legközelebb is alkalmunk lesz találkozni Önökkel. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Körösladányi Zita (Egyéni utazó)
2020. aug. 14.
5
Ajánlom Mindenkinek!!!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Körösladányi Zita, Köszönjük, hogy feltöltődéséhez szállodánkat választotta, és megtisztelt bennünket azzal, hogy megosztotta kedves értékelését és véleményét itt, a Google-on. Csapatunk minden tagja nevében mondhatjuk, hogy rendkívül hálásak vagyunk azért, hogy másoknak is ajánlja a Danubius Hotel Annabella-t. Teljes szívünkből reméljük, hogy csodálatos élményekkel gazdagodott szállodánkban, és hamarosan visszatérő vendégünkként láthatjuk viszont. Üdvözlettel: Danubius Hotel Annabella Management


Tibor (Egyéni utazó)
2020. aug. 14.
5
ajánlom
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Tibor, Engedje meg, hogy kifejezzük hálánkat, amiért megosztotta maximális pontszámú értékelését az Annabella Hotelről! Örülünk, hogy elégedett volt velünk, valamint az ajánlását is nagyra értékeljük. Alig várjuk, hogy visszatérjen hozzánk a jövőben! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Család kis gyermekekkel)
2020. aug. 14.
4.55
Good: Nagyon jó konyha, jó elhelyezkedés , klassz saját strand. Kisgyerekkel is ideális. A korábban olvasott értékelésekkel szemben nálunk a fürdőszoba is felújított , az ággyal sem volt baj ráadásul jó széles. Bad: Gyerek evőeszköz nincs (még kis villát sem tudtak adni) . Jól elvoltak a gyerekek a nagy homokos parton de azért hiányzott a fokozatosan mélyülő partszakasz.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Katona Ágnes, Szeretnénk megköszönni Önnek, hogy megosztotta velünk őszinte véleményét és tapasztalatait. Mindig nagy öröm számunkra, ha ilyen kedves szavakat olvashatunk egy elégedett vendégtől. Először is, elmondhatatlanul boldogok vagyunk, hogy a Hotel Annabella szállodánkat választották szálláshelyül. Nagy örömmel olvassuk, hogy teljesen elégedett volt hotelünk konyhájával és elhelyezkedésével, és külön köszönjük, hogy kiemelte saját strandunkat. Észrevételét szintén nagyra értékeljük. Reméljük, hamarosan újra vendégeink lesznek! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Réka (Egyéni utazó)
2020. aug. 13.
4.5
Good: Korrekt, azt kaptuk amire számítottunk, elégedettek vagyunk Bad: a szoba külső nyílászáró talán már megérett a cserére, de nyár lévén igazán nem volt probléma
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Réka! Köszönjük, hogy minket választott és örömünkre szolgál elégedettsége. Reméljük, hogy rengeteg jó élménnyel gazdagodott, és mindeközben pihenéssel és örömmel teltek a napjai szállodánkban. A nyílászárókkal kapcsolatos észrevételét és köszönjük szépen, továbbítottuk az illetékes kollégáknak, ők mindenképpen orvosolni fogják a problémát. Még egyszer köszönjük, hogy minket választottak és az értékelésüket. Reméljük, még lesz lehetőségünk újra vendégül látni Önöket a szállodánkban! Üdvözlettel: Hotel Annabella Management


Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2020. aug. 13.
4.85
Good: A vírus elleni védekezésre minden eszközt biztosítottak, csak a vendégen múlt mennyire veszi ezeket igénybe. Összességében nagyon meg voltunk elégedve a szállodával, a szolgáltatásokkal és a stranddal is.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Fülöp Viktória! Engedje meg, hogy a teljes személyzet nevében megköszönjem a kedves szavakat. Örömmel olvassuk, hogy minden tekintetben meg volt elégedve szállodánk szolgáltatásaival és a stranddal is egyaránt. Szeretettel visszavárjuk az Annabella Hotel-ban. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Család kis gyermekekkel)
2020. aug. 13.
4.95
Good: Minden a legnagyobb rendben volt
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Attila Varga, Először is, köszönjük, hogy időt szánt a Hotel Annabella értékelésére. Örömmel látjuk, hogy sikerült megfelelnünk elvárásainak. Reméljük, a jövőben ismét ránk esik majd a választása! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. aug. 12.
4.85
Good: Bőséges, finom ételek. Udvarias, figyelmes személyzet. Tiszta, kényelmes szoba. Pozitívum még a saját strand. Mindennel elégedettek voltunk.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Lázárné Koncz Timea! Először is szeretnénk megköszönni, hogy idejét nem sajnálva értékelte az Annabella Hotel-t. Rendkívüli érzésekkel tölt el bennünket, hogy ételeinket bőségesnek és finomnak találta, valamint, hogy a személyzetünkkel maximálisan meg volt elégedve. Reméljük, hamarosan újra vendégeink között köszönthetjük. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Fehér Gábor (Pár)
2020. aug. 12.
5
Good: A személyzet kedvessége kifogástalan!NEM azerőltetett mosoly,és a bájoskodás vélhető felfedezni rajtuk. A konyha maximális elégedettségi rátát ér el.Széles választék,ízes,finom ételek. A szobák tiszták,kényelmesek,és a 6.emeleti kilátás gyönyörű!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Fehér Gábor! Nagyon szépen köszönjük a fantasztikus értékelést és kedves szavakat. Büszkék vagyunk, hogy a figyelmes és kedves személyzetünkkel teljes mértékben meg volt elégedve. Továbbá, köszönjük, hogy megemlítette az ételeink finom izét és választékát. Szeretettel visszavárjuk az Annabella Hotel. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Baráti társaság)
2020. aug. 12.
4.85
Good: Odafigyelés a vendégre. Tisztaság. Praktikusság. Szúnyogháló, törölköző szaritó az erkélyen. Super klima. Bad: Fürdőkád. Nagyon magasra kell belépni. Bocsi.😥
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Kovacs Ilona! Köszönjük szépen, hogy értékelte az Annabella Hotel-t. Fantasztikus érzés hallani, hogy elégedett volt szolgáltatásainkkal, és hogy értékelte a makulátlan tisztaságot a szállodánkban. Reméljük, hogy ki tudott kapcsolódni nálunk. Köszönjük az építő jellegű kritikát. Javaslatait mindenképpen átgondoljuk. Reméljük, hamarosan viszontlátjuk! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Erzsébet (Egyéni utazó)
2020. aug. 11.
4.5
Good: Nagyon tetszett a kilátás az erkélyről, finom az étel, komfortos, légkondicionált szobák, barátságos személyzet. Bad: A strand nem túl nagy, kevés az árnyékos rész, ezért elég nagy a tömeg.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Erzsébet, Engedje meg, hogy megköszönjük pozitív értékelését. Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a Danubius Hotel Annabellában töltött nyaralása. Nagyon örülünk, hogy szállodánk jó benyomást keltett Önben és külön köszönettel tartozunk elismerő szavaiért a kilátással, az ételekkel, a szobákkal, valamint kollégáinkkal kapcsolatban. Hálásak vagyunk továbbá strandunkkal kapcsolatos építő jellegű észrevételéért, amelyet szem előtt tartva igyekszünk a jövőben még tovább fejlődni. Nagy öröm számunkra, hogy remekül telt nálunk a kikapcsolódása és reméljük, hogy legközelebb is hotelünkre esik a választása. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


kati bodnar (Egyéni utazó)
2020. aug. 11.
5
Nagyon jó helyen, saját stranddal rendelkező szálloda. Nagyon jó a félpanziós ellátás, kedves, udvarias személyzet.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Bodnár Kati! Köszönjük, hogy kikapcsolódásához a Hotel Annabellát választotta és idejét nem sajnálta tapasztalatainak megosztására. Örömmel olvastuk maradéktalan elégedettségét személyzetünk, valamint félpanziós szolgáltatásunk kapcsán. Bízunk benne, hogy csodás élményekkel lett gazdagabb nálunk, és hamarosan újra szállodánk falain belül köszönthetjük. Üdvözlettel: Vezetőség


tunde ignatz (Egyéni utazó)
2020. aug. 11.
5
Nekem nagyon tetszett a szálloda ,a szobánk a 6 odikon volt szép kilátás a balatonra ,amit én változtatnék rajta a reggeli, hogy ne mindennap ugyanaz legyen összességében jó volt minden.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Ignácz Tünde! Hálásak vagyunk, hogy kikapcsolódása helyszínéül a Hotel Annabellát választotta és megírta számunkra tapasztalatait. Örömmel láttuk, hogy pozitív élményekkel gazdagodott nálunk. Köszönettel vettük építő jellegű észrevételét, melyet szem előtt tartva igyekszünk még tovább fejleszteni szolgáltatásaink minőségét a jövőben. Reméljük, nagyszerűen telt ittléte, és mihamarabb újra vendégül láthatjuk. Üdvözlettel: Vezetőség


Anonim (Időskorú pár)
2020. aug. 10.
5
Good: Személyzet nagyon kedves, szobák, étterem tiszta. Ételek finomak, választékos.Rendszeresen fertőtlenítettek.Nagyon jól éreztük magunkat.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Schulcz Ildikó! Köszönjük, hogy feltöltődéséhez a Hotel Annabellát választotta és időt szánt tapasztalatainak leírására. Örömmel olvastuk, hogy személyzetünkkel, valamint éttermünkkel kapcsolatban maradéktalanul elégedett volt. Reméljük, hogy nagyszerű élményekre tett szert tartózkodása során, és mihamarabb újra látjuk Önt. Üdvözlettel: Vezetőség


Anonim (Időskorú pár)
2020. aug. 09.
4.85
Good: A mostani nehéz idők ellenére biztonságban éreztük magunkat
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Krommer Éva! Köszönjük, hogy a Hotel Annabellát választotta pihenéséhez, és megosztotta velünk tapasztalatait. Örömmel olvastuk, hogy maximálisan elégedett volt szállodánkkal és szolgáltatásainkkal. Boldogan olvastuk, hogy biztonságban érezte magát nálunk, hiszen számunkra valóban a legfontosabb prioritás vendégeink biztonsága és kényelme. Reméljük, kellemesen telt a nálunk töltött idő és mihamarabb visszatérő vendégünkként köszönthetjük Önt. Üdvözlettel: Vezetőség


eva kosztolanyi (Egyéni utazó)
2020. aug. 09.
5
A szálloda eddig az egyik legjobb azok közül, ahol megfordultunk. A félpanziós ellátás nagyon változatos és rendkívül finom, az ételekben van szív és lélek. A személyzet kivétel nélkül figyelmes, kedves és segítőkész, figyelemre méltó, ahogy működtetik a szállodát. Az ágy nagyon kényelmes volt, a szoba tiszta. Jó pont, hogy nem fizetettnek a vacsoránál az üdítőért, hanem csak az alkoholos italokért. Apróságokra is odafigyelnek, ami egyszerre ekkora létszámú étkeztetésnél nem feltétlenül van így máshol. Munkahelyen is ajánlani fogom a szállodát a céges programokhoz.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves eva kosztolanyi, Köszönjük, hogy a Danubius Hotel Annabellában töltötték kikapcsolódásukat, és időt szánt tapasztalatainak megosztására. Nagyon örülünk, hogy remekül telt a nálunk töltött vakációjuk. Boldogok vagyunk továbbá, hogy ellátásunk, ételeink, személyzetünk és szobáink maximálisan elnyerte elégedettségüket. Csapatunk minden tagja nevében hálásak vagyunk elismerő szavaiért és örömmel halljuk, hogy jó szívvel fog ajánlani bennünket másoknak is. Igazán örülünk, hogy nagyszerű élményekben gazdagodtak és reméljük, hogy mihamarabb újra találkozunk. Kérjük, értékelje szállodánkat a TripAdvisor-on is. Köszönjük. https://www.tripadvisor.co.hu/UserReviewEdit-g274884-d279437-Danubius_Hotel_Annabella-Balatonfured_Veszprem_County_Central_Transdanubia.html Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Gerencsérné Tüh Ildikó (Időskorú pár)
2020. aug. 09.
4.55
Good: Személyzet nagyon udvarias. Az étteremben az ételek finomak és változatosak. Bad: Fürdő tiszta volt,DE a felújítás már bőven ráfér.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Gerencsérné Tüh Ildikó! Köszönjük megtisztelő foglalását és visszajelzésének megosztását. Nagy örömmel láttuk maximális elégedettségét éttermünk és személyzetünk kapcsán. Hálásak vagyunk építő jellegű észrevételéért is, melyet továbbítottunk az illetékesek felé. Reméljük, hogy kellemesen telt az itt tartózkodása. Visszavárjuk Önt! Üdvözlettel: Vezetőség


Anonim (Időskorú pár)
2020. aug. 09.
5
Good: Kedves személyzet, bőséges étel választék. Nem regmált minket senki az étteremben sem előtte.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Laribiné Bertók Erika! Köszönjük, hogy kikapcsolódásához a Hotel Annabellát választotta és idejét nem sajnálta tapasztalatainak megosztására. Örömmel olvastuk maradéktalan elégedettségét személyzetünk, valamint éttermünk kapcsán. Bízunk benne, hogy csodás élményekkel lett gazdagabb nálunk, és hamarosan újra találkozunk. Üdvözlettel: Vezetőség


Márta Dubicz (Egyéni utazó)
2020. aug. 08.
5
Fantasztikus hetet töltöttünk itt.Patyolat tisztaság mindenütt! Ha nincs kedved strandolni,ott a medence.Az étterem kíváló séffel rendelkezik! Gluténmentes gyerekkel sem volt probléma, nagyon profin megoldanak bármit.A pincérek zöme elképesztően kedves,udvarias .A COVID ellenére, nincs zsúfoltság, káosz.Ami még kiemelkedőaz a cukrász hölgy munkája!Külön köszönet a gasztrónomiai élményekért!!Mi biztosan visszatérünk!!😉
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Márta Dubicz, Köszönjük, hogy a Danubius Hotel Annabellában foglalta nyaralását, és megosztotta csodás gondolatait szállodánkról. Boldogok vagyunk, hogy csodás hetet töltöttek hotelünkben és csakis szép emlékekben gazdagodtak az itt tartózkodásuk alatt. Nagyon örülünk, hogy szállodánk maximálisan elnyerte tetszésüket. Személyzetünk minden tagja nevében hálásak vagyunk elismerő szavaiért a tisztasággal, az ízletes ételekkel és desszertekkel, illetve kollégáinkkal kapcsolatban. Nagyon fontos számunkra Vendégeink elégedettsége és igyekszünk mindent megtenni azért, hogy mindenki jól érezze magát és a legfinomabb ételeket élvezhesse. Fantasztikus érzés azt olvasni, hogy nagyszerűen telt a nálunk töltött nyaralásuk. Alig várjuk, hogy újra találkozzunk! Kérjük, értékelje szállodánkat a TripAdvisor-on is. Köszönjük. https://www.tripadvisor.co.hu/UserReviewEdit-g274884-d279437-Danubius_Hotel_Annabella-Balatonfured_Veszprem_County_Central_Transdanubia.html Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. aug. 08.
4.65
Bad: Fizetni kellett a napozóágyakért. Elég sok pénzt kifizetünk, hogy ingyenesek legyenek.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Szalai Attila! Köszönjük, hogy a Hotel Annabellát választotta és elküldte megtisztelő értékelését. Boldogan láttuk pontszámán, hogy túlnyomóan elégedett volt szállodánkkal és szolgáltatásainkkal. Feláras szolgáltatásainkról tájékoztatást olvashatnak leendő látogatóink foglaláskor, a weboldalon. Azzal, hogy napozóágyaink csak külön díjazás ellenében vehetők igénybe szeretnénk biztosítani, hogy vendégeink kellemesen pihenhessenek privát strandunk területén, túlzsúfoltság nélkül. Reméljük, hogy ennek ellenére is csodálatos élményekkel gazdagodott nyaralása során és mihamarabb ismét vendégünkként köszönthetjük. Üdvözlettel: Vezetőség


Gábor (Egyéni utazó)
2020. aug. 07.
5
Bad: A fürdőkád magassága balesetveszélyes , ki-belépéskor! Magassága miatt csak sportos fiatalok tudják használni!
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Gábor Loppert, Köszönjük, hogy a Danubius Hotel Annabellában töltötte kikapcsolódását, és időt fordított véleményének megosztására. Örömmel látjuk, hogy a kiváló értékelése alapján minden tekintetben megfeleltünk elvárásainak. Fontos számunkra Vendégeink elégedettsége és nap, mint nap azon dolgozunk, hogy a család minden tagja megtalálja a kedvére való programokat és kikapcsolódási lehetőségeket. Hálásak vagyunk továbbá építő jellegű javaslatáért, amelyet szem előtt tartva igyekszünk még magasabb szinte emelni ellátásunk színvonalát. Mindent egybevetve nagyon örülünk, hogy nagyszerűen érezte magát szállodánkban és bízunk benne, hogy hamarosan újra lehetőségünk lesz vendégül látni Önt. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Szalai Viktória (Család kis gyermekekkel)
2020. aug. 07.
4.85
Good: Az ételek,finomak voltak,bárki megtalálhatta magának az ízlésének megfelelő fogásokat.Szoba tiszta,személyzet kedves,csak ajánlani tudom. :-)
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Szalai Viktória, Engedje meg, hogy megköszönjük fantasztikus értékelését, nagyon örülünk, hogy nagyszerűen érezték magukat a Danubius Hotel Annabella-ban! Nagyon örülünk, hogy maximálisan elnyertük tetszésüket és boldogok vagyunk, hogy elégedettek voltak ételeinkkel, kollégáinkkal, valamint szobájukkal. Nagyon fontos számunkra, hogy Vendégeink jól érezzék magukat hotelünkben és a család minden tagja megtalálja a kedvére való programokat és kikapcsolódási lehetőségeket. Személyzetünk minden tagja nevében hálásak vagyunk dicsérő szavaiért és reméljük, hamarosan ismét lehetőségünk lesz az Önökkel való találkozásra. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Baráti társaság)
2020. aug. 07.
4.95
Good: tisztaság, barátságos személyzet, jó vendéglátás
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Dr.Sebök Zsuzsanna, Köszönjük, hogy a Danubius Hotel Annabella-ban foglalták szállásukat, és időt fordított tapasztalatainak megosztására. Mindig örömmel értesülünk Vendégeink elégedettségéről. Boldogok vagyunk, hogy hotelünk tiszta, rendezett környezete, illetve figyelmes kollégáink vendégszeretete elnyerte a tetszésüket és örömmel halljuk, hogy nagyszerű élményekben gazdagodtak. Megtisztelő volt számunkra vendégül látni Önöket és reméljük, legközelebb is lehetőségünk adódik az Önökkel való találkozásra. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Klaudia Mandity (Egyéni utazó)
2020. aug. 07.
5
Jo helyen, gyönyörü kilátàs
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Klaudia Mandity, Engedje meg, hogy megköszönjük fantasztikus értékelését. Nagyon örülünk, hogy remekül telt a Danubius Hotel Annabellában töltött kikapcsolódása. Boldogsággal tölt el bennünket, hogy tetszett Önnek szállodánk elhelyezkedése, valamint a csodálatos kilátás. Igazán örülünk, hogy kellemesen telt a hotelünkben töltött nyaralása és bízunk benne, hogy hamarosan lehetőségünk lesz újra vendégül látni Önt. Kérjük, értékelje szállodánkat a TripAdvisor-on is. Köszönjük. https://www.tripadvisor.co.hu/UserReviewEdit-g274884-d279437-Danubius_Hotel_Annabella-Balatonfured_Veszprem_County_Central_Transdanubia.html Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Gajdánné Szatmári Mária (Család kis gyermekekkel)
2020. aug. 07.
4.7
Good: Rendkívül figyelmesek a tisztaságra, udvarias, kedves a személyzet minden tagja. Bad: Minden szuper volt, kivéve a belső medence vízének hőmérségletét. Az lehetne egy-két fokkal melegebb is.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Gajdánné Szatmári Mária! Köszönjük, hogy minket választott pihenéséhez és tapasztalatait leírta számunkra. Örömmel olvastuk, hogy személyzetünk maximálisan elnyerte elégedettségét. Hálásak vagyunk úgyszintén építő jellegű észrevételéért is, melynek nyomán a jövőben igyekszünk még tovább fejleszteni szolgáltatásaink minőségét. Reméljük, hamarosan lehetőségünk nyílik Önt ismét vendégünkként köszönteni. Üdvözlettel: Vezetőség


Tibor (Egyéni utazó)
2020. aug. 06.
5
Bad: A Booking nem tűntette fel a kilátást (pl-Tihanyra néző) A strandon az ellátás szegényes volt.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Tibor! Engedje meg, hogy megköszönjük csodálatos értékelését. Boldogok vagyunk, hogy vendégül láthattuk Önöket és örülünk, hogy maximálisan jól érezték magukat szállodánkban és hozzájárulhattunk gondtalan nyaralásukhoz. Bízunk benne, hogy legközelebb is szállodánkat választják majd! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2020. aug. 06.
4.65
Good: Jó helyen lévő szálloda, kora ellenére megfelelően felújított. Személyzet készséges, rugalmas. Összességében pozitív benyomás.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Bodnárné Veres Ildikó, Engedje meg, hogy megköszönjük bizalmát, hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy remekül érezték magukat szállodánkban! Köszönjük továbbá, hogy kihangsúlyozta hotelünk remek elhelyezkedését, felújított környezetét, valamint fantasztikus személyzetünket. Csapatunk minden tagja nevében hálásak vagyunk dicsérő szavaiért. Boldogok vagyunk, hogy kellemesen telt nyaralásuk és reméljük, hamarosan ismét Vendégeinkként köszönthetjük Önöket! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Család kis gyermekekkel)
2020. aug. 05.
4.8
Good: A személyzet nagyon kedves és segítőkész, az ételek finomak. Nagyon kellemes nyaralásunk volt itt. Bad: Nem is negatív tapasztalat. Inkább javaslat, hogy még jobb legyen. 1. Reggel nagyon világos van a szobában, a sötétítő függönyön keresztül is átjut a fény. 2. A matrac nekem túl puha. Bár ezen nem tudom, hogy lehetne javítani, mert valaki meg azt szereti.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Kalmár Mónika, Köszönjük, hogy nálunk töltötték nyaralásukat, és idejét nem sajnálva megosztotta velünk tapasztalatait. Boldogan olvastuk, hogy maximálisan elégedettek voltak személyzetünkkel és ételeinkkel. Hálásak vagyunk továbbá javaslataiért, melyeket figyelembe véve igyekszünk majd még tovább fejlődni a jövőben. Nagyon örülünk, hogy kellemes kikapcsolódásban részesültek nálunk és bízunk benne, hogy legközelebb is a Danubius Hotel Annabella-ra esik a választásuk. Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Krisztián Balázs (Egyéni utazó)
2020. aug. 04.
5
Teljes mértékben elégedettek voltunk a szolgáltatással és a személyzettel is. Tisztaság még az ágy alatt is! Pazar! köszönjük HK! Mindneki kedves, segítőkész. Utolsó pillanatban foglaltunk szállást, szerencsénk volt. Másik szállásról mentünk el, mert az koszos volt és nem akartunk ott maradni. Tehát SOS foglalás volt, tárgynapra. Két éjszaka, kékszalag idején. MÁzli. :) Viszont megérte, abszolút mértékben elégedettek voltunk. Reggeli, vacsora fenséges és bőséges! Gyümölcsök, nagy választék. Visszatérünk..ez tuti! :) Parkolás picit kaotikus, viszont ez a hely adottsága sajnos. Füvön parkoltunk, de ez az élményből nem ront le! Sajnos sok az autó, kevés a hely... Köszönjük az élményt!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Balázs Krisztián! Köszönjük, hogy a Hotel Annabellát választotta kikapcsolódásához, és idejét nem sajnálva, részletesen megosztotta velünk tapasztalatait. Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy szolgáltatásainkkal, személyzetünkkel, és éttermünkkel egyaránt meg volt elégedve. Szívből reméljük, hogy csodálatos élményekkel gazdagodott szállodánkban, és hamarosan visszatérő vendégünkként láthatjuk viszont. Üdvözlettel: Vezetőség


Cecília (Egyéni utazó)
2020. aug. 04.
4.5
Good: Az igényeinknek tökéletesen megfelelt. Az elhelyezkedése kiváló. A reggeli és vacsora is minden tekintetben jó volt. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, ezért külön piros pontot érdemel a hely. :) Bad: Az ágy nekünk kicsit puha volt, illetve a párna mérete is kisebb volt a megszokottnàl.
Forrás: Booking.com

Anonim (Időskorú pár)
2020. aug. 04.
4.95
Good: Kellemes környezetben található, kiszolgálás, étterem kiváló, nevezetességek könnyen megközelíthetőek. Bad: Fürdőszoba kissé nehézkes használata zuhanyzó terén.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Németh Ernőné, Ezúton szeretnénk köszönetet nyilvánítani, amiért a Danubius Hotel Annabella-t választották, örömmel fogadjuk kedves szavait és pozitív értékelését! Hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy szállodánk elnyerte tetszésüket, s külön köszönettel tartozunk, amiért kihangsúlyozta szállodánk remek elhelyezkedését és exkluzív környezetét, valamint a kiváló kiszolgálást és az ízletes ételeket. Szavakkal el sem mondható, mennyire örülünk, hogy remekül érezték magukat hotelünkben, és megannyi varázslatos élményben gazdagodtak az itt töltött vakációjuk során. Megtisztelő volt számunkra vendégül látni Önöket és reméljük, a jövőben ismét alkalmunk adódik az Önökkel való találkozásra! Szívélyes üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Szilasi Erika (Egyéni utazó)
2020. aug. 04.
4.7
Good: Az ételek nagyon finomak voltak
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Szilasi Erika! Köszönjük, hogy a Hotel Annabellát választotta, és időt szánt az értékelésre. Boldogan láttuk, hogy szolgáltatásaink, kiváltképp éttermünk színvonala elnyerte tetszését. Reméljük, kellemesen telt a nálunk töltött idő, és mihamarabb ismét szállodánkban köszönthetjük. Üdvözlettel: Vezetőség


György Horváth (Egyéni utazó)
2020. aug. 04.
5
Szinvonalas kiszolgálás és ellátás,udvarias segítőkész személyzet,tiszta kényelmes szobák.Összességében egy vendégbarát hely,ahol kellemesen pihenhet az ember!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves György Horváth, Köszönjük szépen pozitív értékelését és kedves szavait, szavakkal el sem mondható, mennyire örülünk, hogy csodásan érezték magukat a Danubius Hotel Annabella-ban! Boldogsággal tölt el bennünket, hogy maximálisan elégedett volt színvonalas szolgáltatásainkkal, briliáns kollégáinkkal, illetve tiszta, rendezett szobáinkkal. Mindig nagy örömmel tölt el bennünket, amikor kedves Vendégeink elégedett értékeléseit olvashatjuk, hiszen ez pozitív visszajelzésként szolgál számunkra. Nagyon örülünk, hogy vakációja minden pillanatát élvezte, s megannyi varázslatos élményben gazdagodott itt, a Danubius Hotel Annabella-ban. Reméljük, jövőre ismét megajándékoz bennünket bizalmával, és ellátogat szállodánkba. Sok szeretettel, és megannyi varázslatos élménnyel várjuk legközelebb is! Kérjük, értékelje szállodánkat a TripAdvisor-on is, köszönjük! https://www.tripadvisor.co.hu/UserReviewEdit-g274884-d279437-Danubius_Hotel_Annabella-Balatonfured_Veszprem_County_Central_Transdanubia.html Szívélyes üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Dr Simon Vilmos (Időskorú pár)
2020. aug. 04.
4.85
Bad: Az idén a strandon fizetni kell az ágyakért.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Dr Simon Vilmos, Köszönjük szépen, hogy ismét a Danubius Hotel Annabella-t választották, pozitív értékelése igazán sokat jelent csapatunk számára! Hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy idén is csodásan érezték magukat, és megannyi varázslatos élményben gazdagodtak szállodánkban. Csapatunk mindent megtesz annak érdekében, hogy szállodánkat naprakészen tartsa, s hogy a legszínvonalasabb szolgáltatásokat nyújtsa kedves Vendégeink számára. Nagyon örülünk, hogy sikerrel jártunk, és a hotelünkben töltött minden perc csodás élményekkel szolgált az Önök számára. Reméljük, legközelebb is megajándékoznak bennünket bizalmukkal, mindig szívesen látjuk, és sok szeretettel várjuk Önöket! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Juhász Erika (Család nagykorú gyermekekkel)
2020. aug. 03.
4
Szolgáltatások 4
Tisztaság 4
Comfort 4
Elhelyezkedés 4
Személyzet 4
Ár és minőség aránya 4
Kedves Parádi Igazgató úr! Több éve nyaralunk Önöknél, megdöbbentett, h. már nem ingyenes a napozóágy a strandon, nem volt elegàns döntés, inkább kicsinyesnek mondhatnàm, rossz szájízt hagy maga után. 😒 Üdvözlet Juhàsz Erika

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy hűséges vendégeinkként családi pihenésüket idén nyáron is az Annabella szállodában töltötték, és köszönjük, hogy megosztották véleményüket. Nagyon sajnáljuk, hogy a járványügyi helyzetre vonatkozó megelőzési intézkedések, - kiemelten, a társasági távolságtartási előírások kötelező betartása miatt - az idei szezonban sajnos nem tudjuk ingyenesen biztosítani a nyugágyakat a vízparti strandunkon. Mindent megteszünk annak érdekében, hogy vendégeink egészségére vigyázni tudjunk a pihenésük ideje alatt, ezért az óvó intézkedések további megtartását továbbra is indokoltnak érezzük. Bocsánatot kérünk a kellemetlenségért és bízunk benne, hogy a jövő szezonban nem kényszerülünk hasonló intézkedés bevezetésére. Szíves megértésüket köszönjük, és szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Parádi Ádám Üzemeltetési Igazgató


piroska bakonyi (Egyéni utazó)
2020. aug. 03.
5
Egy csodálatos hetet töltöttünk az Annabella hotelben. Csodálatos és bőséges ételek reggelire és vacsorára. A medencék isteniek, tiszták, élmény volt úszkálni a beltériben. Az egész hotel tiszta, makulátlan. A szoba megfelelő és mindennap rendbe tette a szobaasszony. Személyzet kedves és figyelmes, külön dicséret az éttermi személyzetnek, gyors és pontos munkájukkal zökkenőmentesen vezényelték le a reggeliket és vacsorákat.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Bakonyi Piroska! Köszönjük szépen, hogy pihenésüket az Annabella szállodában töltötték, és köszönjük részletes visszajelzésüket. Örömmel értesültünk róla, hogy valamennyi szolgáltatásunkkal elégedettek voltak, különösen a finom ételekkel, személyzetünk szakértelmével, a finom ételekkel. További szép nyarat kívánunk és reméljük, hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket! Üdvözlettel: Parádi Ádám Üzemeltetési Igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves piroska bakonyi, Köszönjük szépen kedves szavait, nagyon örülünk, hogy csodásan érezték magukat a Danubius Hotel Annabella-ban! Hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy szállodánk minden szegmense elégedettséggel töltötte el Önöket, s külön köszönettel tartozunk, amiért kihangsúlyozta szállodánk tisztaságát és rendezettségét, valamint ízletes ételeinket, kellemes medencéinket és csodálatos kollégáinkat. Szavakkal el sem mondható, mennyire örülünk, hogy csakis varázslatos emlékekben gazdagodtak az itt töltött vakációjuk során. Reméljük, e megannyi szép emlék visszarepíti Önt és Szeretteit szállodánkba – sok szeretettel várjuk Önöket legközelebb is! Kérjük, értékelje szállodánkat a TripAdvisor-on is, köszönjük! https://www.tripadvisor.co.hu/UserReviewEdit-g274884-d279437-Danubius_Hotel_Annabella-Balatonfured_Veszprem_County_Central_Transdanubia.html Szívélyes üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. aug. 03.
4.65
Good: Tisztaság; udvarias kiszolgálás; ízletes ételek. Bad: A szoba meglehetősen kopottas volt; a fürdőszoba a '80-as éveket idézte.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Keresztesi László, Köszönjük szépen, hogy a Danubius Hotel Annabella-t választotta, és időt szánt rá, hogy értékelje szállodánkat, valamint megossza velünk csodás gondolatait! Hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy maximálisan elégedett volt szállodánk tisztaságával, illetve figyelmes személyzetünkkel és finom, választékos ételeinkkel. Tovább köszönettel tartozunk, amiért megosztotta velünk észrevételeit, hiszen segítségünkre válnak a jövőbeni fejlődésben. Végül, de nem utolsó sorban, megtiszteltetés volt számunkra vendégül látni Önöket és bízunk benne, hogy a jövőben újra alkalmunk adódik az Önökkel való találkozásra! Szívélyes üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. aug. 03.
5
Good: Kedves, udvarias személyzet, finom ételek, tisztaság.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Heiszki László, Nagyon köszönjük kedves szavait, igazán örülünk, hogy remekül érezte magát a Danubius Hotel Annabella-ban! Külön köszönettel tartozunk, amiért kihangsúlyozta, mennyire elégedett volt figyelmes kollégáinkkal, ízletes ételeinkkel, valamint szállodánk tisztaságával. Személyzetünk minden tagja szorgosan dolgozik azért, hogy minden kedves Vendégünk arcára elégedett mosolyt csaljunk, s nagy örömmel látjuk, hogy sikerrel jártunk, és csodásan érezték magukat szállodánkban! Reméljük, legközelebb is a Danubius Hotel Annabella-ra esik a választásuk, mi mindig sok szeretettel, és megannyi varázslatos élménnyel várjuk Önöket! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Anonim (Időskorú pár)
2020. aug. 03.
4.85
Good: Figyelmes személyzet,maximális kiszolgálás
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Zércziné Takács Anett, Nagyon köszönjük kedves szavait, nagyon örülünk, hogy csodásan érezték magukat a Danubius Hotel Annabella-ban! Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni, hogy hotelünkre esett a választásuk, hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy kellemes élményekben részesültek. Külön köszönettel tartozunk, amiért kihangsúlyozta elégedettségét elhivatott kollégáinkkal, valamint a színvonalas kiszolgálással kapcsolatban. Szeretnénk, ha tudná, hogy mindig szorgosan dolgozunk kedves Vendégeinkért, hiszen számunkra a legfontosabb az, hogy Önök jól szórakozzanak, feltöltődjenek, és maximálisan elégedettek legyenek. Boldogan látjuk, hogy sikerrel jártunk, és megannyi varázslatos élményben gazdagodtak szállodánkban. Reméljük, jövőre ismét minket választanak – várjuk Önöket sok szeretettel! Szívélyes üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Csomós Rita (Család nagykorú gyermekekkel)
2020. aug. 03.
4.5
Bad: Idén sajnálattal vettük, hogy a saját partján fizetni kell a napozó ágyak ért. Évekig benne volt a szolgáltatásban. A reggeli-vacsoránál csúcs időben, nincs rendesen töltve a pult /mustár, pékáru, tej állandóan elfogyott/Sajnos a személyzet is kevés, az asztalok nincsenek, le szedve.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Csomós Rita, Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni, hogy ismét megajándékoztak bennünket bizalmukkal, és ellátogattak a Danubius Hotel Annabella-ba! Fantasztikus érzés számunkra, hogy idén is remekül érezték magukat szállodánkban. Sajnálattal halljuk azonban, hogy ezúttal néhány kellemetlenséget tapasztaltak. Szeretnénk, ha tudná, hogy a világjárvány időszakában szigorú intézkedések bevezetése, illetve megtartása vált számunkra szükségessé, amelyek magukban foglalnak egyes szolgáltatásainkkal kapcsolatos változásokat. Mindezt leszámítva, boldogok vagyunk, hogy idén is jól szórakoztak, és kellemesen kikapcsolódtak hotelünkben. Reméljük, legközelebb is szállodánkra esik a választásuk – sok szeretettel, és megannyi varázslatos élménnyel várjuk Önt és Szeretteit! Szívélyes üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Farkasné Sipos Zsuzsanna (Baráti társaság)
2020. aug. 03.
4.95
Good: Kedves, szolgálatkész személyzet. Higiénia betartása. Szobák tisztasága. Finom, elegendő ételek.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni, hogy bizalmat szavaztak a Danubius Hotel Annabella-nak, és ellátogattak szállodánkba! Örömmel olvastuk csodás értékelését, hiszen pozitív visszajelzést ad munkánkkal kapcsolatban. Fantasztikus érzés számunkra azt olvasni, mennyire elégedettek voltak figyelmes kollégáinkkal, szállodánk tisztaságával, valamint ízletes ételeinkkel. Hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy mindnyájan csodásan érezték magukat szállodánkban és vakációjuk minden percét élvezték. Reméljük, a jövőben újra kedves Vendégeinkként üdvözölhetjük Önöket – sok szeretettel várjuk Önöket legközelebb is! Szívélyes üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


Lajos Szajko (Egyéni utazó)
2020. aug. 02.
5
Jó elhelyezkedéssel, ételekkeel kellemes napokat töltöttünk el az unokánkkal.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Lajos Szajko, Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni csodás értékelését, hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy pompásan érezték magukat a Danubius Hotel Annabella szállodában! Igazán fantasztikus, hogy kihangsúlyozta szállodánk remek elhelyezkedését, valamint ízletes ételeinket, köszönjük. Továbbá boldogsággal tölt el bennünket, hogy csodálatos napokat töltöttek szállodánkban unokájuk társaságában, s nagyon örülünk, hogy megannyi kellemes élményben gazdagodtak vakációjuk során. Reméljük, legközelebb is szállodánkra esik a választásuk – sok szeretettel, és megannyi varázslatos élménnyel várjuk Önöket legközelebb is! Kérjük, értékelje szállodánkat a TripAdvisor-on is, köszönjük! https://www.tripadvisor.co.hu/UserReviewEdit-g274884-d279437-Danubius_Hotel_Annabella-Balatonfured_Veszprem_County_Central_Transdanubia.html Szívélyes üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


János (Egyéni utazó)
2020. aug. 02.
4.5
Good: Az ételek izlettek, a hotel fürdő vize, szép tiszta volt! Bad: A tányérok és evőeszközök nem voltak kellő tiszták, ezen javítani kellene a szálloda vezetésének, hiába az asztalok fertőtlenítése, ha nem kellő tiszta a tányér és evőeszköz.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves János! Köszönjük foglalását, valamint, hogy megtisztelt minket tapasztalatainak részletes megosztásával. Örömmel olvastuk, hogy szállodánk konyhája és strandja elnyerte tetszését. Köszönjük építő jellegű megjegyzését, melyet kivizsgálunk, és a jövőben igyekszünk még nagyobb hangsúlyt fektetni szolgáltatásaink minőségére. Bízunk benne, hogy hamarosan lehetőségünk nyílik Önt ismét vendégünkként köszönteni, ha lehet, még magasabb szintű ellátással. Üdvözlettel: Vezetőség


Bálint Attila (Időskorú pár)
2020. aug. 02.
4.85
Good: Ecar töltési lehetőség
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Bálint Attila, Nagyon köszönjük pozitív értékelését, fantasztikus érzés számunkra, hogy remekül érezték magukat a Danubius Hotel Annabella-ban! Örömmel értesülünk elégedettségéről, és boldogok vagyunk, hogy hotelünk elnyerte tetszésüket. Szeretnénk, ha tudná, hogy csapatunk nap, mint nap azért dolgozik oly szorgosan és elhivatottan, hogy minden kedves Vendégünk arcára elégedett mosolyt csaljunk. Örömmel látjuk, hogy sikerrel jártunk, és csodás élményekben gazdagodtak szállodánkban. Reméljük, legközelebb is megajándékoznak bennünket bizalmukkal, és ismét minket választanak –sok szeretettel, és megannyi kellemes élménnyel várjuk Önöket! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management


1 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 63