Danubius Hotel Annabella *** Superior

Vélemények, értékelések

Érkezés
15:00 órától
Távozás
10:00 óráig

Hotel értékelése

4.8
6212 értékelés alapján
Szolgáltatások 4.8
Tisztaság 4.8
Comfort 4.7
Elhelyezkedés 4.8
Személyzet 4.8
Ár és minőség aránya 4.8

Vendégvélemények

Kategória:
Rotzer Zsuzsa (Egyéni utazó)
2021. aug. 19.
5
Nagyon jól éreztük magunkat, jövőre is jövünk.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Zsuzsa! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Fulep Viktoria (Egyéni utazó)
2021. aug. 19.
5
Csak ajánlani tudom!
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Viktória! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Bernadett (Egyéni utazó)
2021. aug. 19.
5
Good: Kiszolgálás, tisztaság, ételek
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük a kiemelkedő értékelését! Örömmel halljuk, hogy a személyzetünk munkája, a szállodánk tisztasága, valamint az ételeink is megfeleltek az ön elvárásainak! Sok szeretettel viszontlátjuk legközelebb is! Tisztelettel, Hotel Annabella Management


Nyisztor Attila (Egyéni utazó)
2021. aug. 19.
5
Jól éreztük magunkat!
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Attila! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Anna (Egyéni utazó)
2021. aug. 18.
5
Good: Mindent megtesznek a vendégek elégedettségéért! Bad: Keves a parkoló, de igyekeznek megoldani.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelését! Nagyon örülünk, hogy meg volt elégedve személyzetünk munkájával és reméljük, hogy minden mással is nagyon jó élménye volt! Sok szeretettel viszontlátjuk máskor is! Tisztelettel, Hotel Annabella Management


Nemes Imre (Időskorú pár)
2021. aug. 18.
4.85
Good: Étterem: tiszta, tágas, kinálat: bőséges, üditő és kávé rengeteg, választék szuper, személyzet: segítőkész, kúlturált, udvarias, szoba: tiszta, de kicsit retró, strand: tiszta, rendezett, nincs messze, medence: tiszta, Csak ajánlani tudom, újra mennénk.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves István! Nagy öröm számunkra, hogy ennyire elégedett volt szállodánk szolgáltatásaival! Jövőre is várja vissza Önt a balatonfüredi Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Hálásan köszönjük, hogy a mi csodás Danubius Hotel Annabella hotelunkat választották és ilyen magas pontszámmal értékelt bennünket. nem is lehetnénk boldogabbak olvasva, hogy tisztának és tágasnak találta a szállodánkat, valamint a szuper étel-ital választékunkkal is elégedett volt. Továbbá szeretnénk megköszönni, hogy megemlítette a kedves, udvarias személyzetünket, a saját strandunkat és a nagyszerű medencéinket. Reméljük, hogy legközelebb is minket választanak majd, addig is a legjobbakat kívánjuk! Üdvözlettel, Hotel Management


Szabo Maak Sandor (Egyéni utazó)
2021. aug. 18.
5
Max. elégedett
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Sándor! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Anonim (Időskorú pár)
2021. aug. 17.
4.85
Good: Az ágy nagyon kényelmes volt, a klima tökéletesen működött, az ételek finomak voltak.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagy örömünkre szolgál, mikor vendégeink ennyire elégedettek szállodánk szolgáltatásaival. Köszönjük, hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a kedves szavait. Boldogok vagyunk, hogy ágyainkat kényelmesnek találta. Külön köszönjük, hogy kiemelte finom ételeinket. Reménykedünk benne, hogy hamarosan ismét vendégeink közt üdvözölhetjük Önt! Üdvözlettel: Hotel Management


Dancza Gabor (Egyéni utazó)
2021. aug. 17.
5
Szuper minden és kedves aranyos mindenki !
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Gábor! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Pozsgai Szilvia (Egyéni utazó)
2021. aug. 17.
5
Fantasztikus volt minden
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Gilanyi Gyorgy (Egyéni utazó)
2021. aug. 16.
5
A részünkre kiosztott szoba modern hangulatos volt.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük pozitív visszajelzését! Örölünk, hogy elégedett volt a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk szolgáltatásaival. Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Anonim (Család kis gyermekekkel)
2021. aug. 16.
4.8
Good: Csak pozitìv tapasztalataim voltak.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Szeretnénk megköszönni, hogy minket választottak nyaralásuk során. Örömmel olvassuk, hogy kellemesen teltek a napjaik szállodánkban. Reméljük, hogy hamarosan visszatérnek hozzánk! Üdvözlettel: Hotel Management


Anonim (Időskorú pár)
2021. aug. 16.
4.85
Good: Elégedett voltam mindennel.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy vendégül láthattuk Önt és reméljük, hogy szolgáltatásainkkal és a szálloda kényelmével elnyertük a bizalmát. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket egy újabb csodálatos nyaralásra! Üdvözlettel: Hotel Management


Karolyi Janos (Egyéni utazó)
2021. aug. 16.
5
Tavaly voltunk először az Annabellában. Nem volt kérdés, hogy idén visszatérünk. Ahogy az sem kérdés, hogy jövőre is jövünk (lehet, hogy még idén is). Tökéletes az elhelyezkedése, a parton van, de a legnagyobb zajtól mégis távolabb. A saját strandja gyönyörű, tiszta, gondozott! Nagyon szerettük a saját medencét a szép kerttel és a szaunát is. A reggelik és vacsorák választéka és minősége egészen kiváló!! Csoda finomakat ettünk, mindenki megtalálja az igazán kedvére valót, nagy kreativitással állítják össze a választékot. A személyzet végtelenül profi összeszokott csapat mind az étteremben, mind a szállodában. A profi munkavégzés mellett végig kedves és segítőkész kiszolgálást kaptunk. Külön köszönjük, hogy a foglalásunkkor jelzett igényünket a kért szobára vonatkozóan maximálisan figyelembe vették és teljesítették!
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves János! Leírhatatlan boldogság számunkra, ha vendégeink ilyen szinten elégedettek voltak szállodánk szolgáltatásaival. Várjuk vissza Önöket jövőre is a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkba! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Foki Katalin (Egyéni utazó)
2021. aug. 16.
5
Tisztelt Annabella! Második éve járunk ide,minden nagyon szuper volt,elégedettek voltunk.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Katalin! Köszönjük töretlen bizalmukat és maximális értékelésüket! Valamint, hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Anonim (Időskorú pár)
2021. aug. 16.
5
Good: Kedves , segítőkész a személyzet.Tiszta, kényelmes,klimatizált szoba Az étteremben bőséges és finom ételek.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy értékelte a szállodánkat. Hadd köszönjem meg, hogy kiemelte szállodánk személyzetének kiemelkedő és segítőkész munkáját. Boldogok vagyunk, hogy szobáink tisztasága és bőséges ételeink megfeleltek Önnek. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Hotel Management


Kovács István (Család kis gyermekekkel)
2021. aug. 16.
5
Good: Teljesen meg vagyok elégedve mind a szolgáltatással, mind pedig a személyzettel! A hotel saját strandja is hibátlan! Gyerek barát szálloda!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves István! Nagy öröm számunkra, ha vendégeink ennyire elégedettek a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk szolgáltatásaival. Bízunk benne, hogy hamarosan újra vendégül láthatjuk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Számunkra megtiszteltetés, hogy minket választott. Boldogok vagyunk, hogy kollégáink munkája és strandunk megfelelt Önnek. Hálásak vagyunk pozitív visszajelzéséért, és reméljük, hogy hamarosan újra vendégül láthatjuk Önt. Üdvözlettel: Hotel Management


Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2021. aug. 15.
4.85
Good: Kedves személyzet, jó ételek. Kiváló szállás saját stranddal résszel. Tökéletes hely baráti társaságok, gyermekes családok, párok részére.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük pozitív visszajelzését, és hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük a kedves szavait! Nagyon örülünk, hogy meg volt elégedve a személyzetünk munkájával, az ételeinkkel, valamint a stranddal is! Mindig nagyon jó látni, ha egy vendég elégedetten távozik. Reméljük nagyon jól érezték magukat és legközelebb is minket választanak! Tisztelettel, Hotel Annabella Management


Gyula Oláh (Időskorú pár)
2021. aug. 15.
4.85
Good: Az udvariasság ********** Segítőkészség ***************** Konyha *****************
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Gyula! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagy örömet okoz nekünk azt hallani, hogy ilyen jó élménye volt önnek a személyzetünkkel, valamint, hogy meg volt elégedve éttermünk kínálatával! Reméljük nagyon jól érezte magát és még viszontláthatjuk máskor is! Tisztelettel, Hotel Annabella Management


Fabian Ferenc (Egyéni utazó)
2021. aug. 14.
5
Rendkívül jól éreztük magunkat, a személyzet mindent megtett ennek érdekében. Köszönjük szépen az élményt. A testvérszálloda recepciósai ide jöhetnének továbbképzésre.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Varga Belane (Egyéni utazó)
2021. aug. 14.
5
Nem csalódtunk most sem, profi ellátást és szolgáltatàst tapasztaltunk. Kiemelkedő volt a szobaaszony segítőkészsége és az étkezéseknél a kiszolgálás. Köszönjük!
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagy boldogság számunkra, ha vendégeink ennyire elégedettek szállodánk szolgáltatásaival. Jövőre is várjuk Önöket vissza a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkba. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Ambruzs Tamas (Egyéni utazó)
2021. aug. 14.
5
Nagyon tetszett egy nagyon jó élmény volt kár, hogy csak 4nap 3éjszakát voltunk maradtunk volna még szívesen! Egyáltalán nem akartunk haza menni. Nagyon nagyon jól éreztük magunkat. A reggeli és a vacsora is eszméletlen jó volt.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Tamás! Köszönjük, hogy időt szakított véleménye megosztására! Nagy motiváció számunkra, ha vendégeink ennyire elégedettek a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk szolgáltatásaival. Bízunk benne, hogy hamarosan újra vendégül láthatjuk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Anonim (Időskorú pár)
2021. aug. 14.
5
Good: Tiszta, kedves személyzet, kiváló ételek
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük a szép szavait! Örömmel halljuk, hogy mindennel meg voltak elégedve, beleértve hotelünk tisztaságát, a személyzetünk munkáját és az éttermünk választékát. Reméljük legközelebb is minket választanak! Tisztelettel, Hotel Annabella Management


Donko Lajos (Egyéni utazó)
2021. aug. 14.
5
Nagyon jól éreztük magunkat. Kiváló a szálloda elhelyezkedése, finom és bőséges a reggeli és a vacsora . Udvarias, kedves és mosolygós a személyzet. Tetszettek a zenés estek. A strand is jó.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Lajos! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Korospataki Judit (Egyéni utazó)
2021. aug. 13.
5
Jó ötlet volt az "egyéjszakás kaland" akció. Kimondottan jól esett, hogy egy kis ebéd is volt benne, és hogy érkezés napján már 10 után be lehetett menni az uszodába.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Judit! Örölünk, hogy ennyire elégedett volt a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk szolgáltatásaival. Bízunk benne, hogy hamarosan újból ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2021. aug. 13.
4.55
Good: Az ételek nagyon finomak voltak !
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük a visszajelzését! Nagyon örülünk, hogy kielégítőnek találták éttermünk ajánlatát és reméljük az egész család jól érezte magát ittlétük során. Sok szeretettel várjuk vissza önöket legközelebb is! Tisztelettel, Hotel Annabella Management


Pintérné Cs. I. (Pár)
2021. aug. 12.
4.5
Szolgáltatások 4
Tisztaság 4
Comfort 4
Elhelyezkedés 5
Személyzet 5
Ár és minőség aránya 5
Öt napot töltöttünk a hotelban. Mindennel meg voltunk elégedve. A szálloda elhelyezkedése kiváló, közel a központhoz. Nagyon jó, hogy van saját strandja. Az ételek bőségesek és finomak. A higiéniára nagyon odafigyelnek. A szobák kényelmesek. Csodás kilátás volt a szobánkból. Ár-érték aránya nagyon jó. Szívesen ajánlom mindenkinek!

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Leírhatatlan öröm számunkra, ha vendégeink ennyire elégedettek szállodánk szolgáltatásaival. Várjuk vissza Önöket jövőre is a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkba. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Dorottya Mokosné Oláh (Egyéni utazó)
2021. aug. 12.
5
Visszajáró vendégként ismét jól éreztük magunkat. Udvarias kiszolgálás, gyönyörű kilátás, finom ételek, kellemes strandolás. Köszönjük!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Dorottya! Mi köszönjük, hogy időt szakított szállodánk értékelésére! Örömünkre szolgál, hogy ennyire elégedett volt a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk szolgáltatásaival. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük a visszajelzését, öröm hallani, hogy visszatérő vendégként ismételten ilyen jó élménnyel távoznak, nagyon boldogok vagyunk, hogy meg voltak elégedve az ételeinkkel, a recepciósaink munkájával, valamint a strandunkkal! Reméljük máskor is viszontláthatjuk önöket! Tisztelettel, Hotel Annabella Management


Ágnes Nánási (Egyéni utazó)
2021. aug. 12.
5
Családi nyaralás 2 felnőtt 1 gyerkőc. 5 nap 4 éjjszaka- t töltöttünk az Annabellában. Nagyon jól éreztük magunkat! Kiváló ételek, kedves, segítőkész recepciósok!!! Külön köszönet a gyereknek kért ágycseréért!!!! A fotelágy kicsinek bizonyult, a helyette kért vendégágy szuper meretű lett!!! Szívesen visszatérünk !!!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Ágnes! Nagy boldogság számunkra, hogy ennyire elégedett volt szállodánk szolgáltatásaival. Várjuk vissza Önöket jövőre is a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkba. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Örömmel halljuk, hogy ennyire jól érezték magukat a nálunk töltött idő alatt, valamint örülünk, hogy teljesen meg vannak elégedve az általunk szolgáltatott ételekkel, valamint a recepciósok munkájával is! Sok szeretettel várjuk vissza önöket máskor is! Tisztelettel, Hotel Annabella Management


Nanasi Agnes (Egyéni utazó)
2021. aug. 12.
5
Családi nyaralás 2 felnőtt 1 gyerkőc. 5 nap 4 éjjszaka- t töltöttünk az Annabellában. Nagyon jól éreztük magunkat! Kiváló ételek, kedves, segítőkész recepciósok!!! Külön köszönet a gyereknek kért ágycseréért!!!! A fotelágy kicsinek bizonyult, a helyette kért vendégágy szuper meretű lett!!! Szívesen visszatérünk !!!
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Ágnes! Nagy boldogság számunkra, hogy ennyire elégedett volt szállodánk szolgáltatásaival. Várjuk vissza Önöket jövőre is a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkba. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Kovacsne Feher Ildiko (Egyéni utazó)
2021. aug. 12.
5
Bőséges és nagyon finom az ételválaszték reggelinél l és vacsoránál is.Segítőkész személyzet, kellemes ,tiszta,klímás szoba.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Ildikó! Óriási motiváció számunkra, ha vendégeink ennyire elégedettek a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk szolgáltatásaival. Bízunk benne, hogy hamarosan újra vendégül láthatjuk! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Kotane Henyecz Reka (Egyéni utazó)
2021. aug. 11.
5
Nagyon jól éreztük magunkat. Az étel is kiváló volt, ízlett minden. Köszönjük szépen :)
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Réka! Mi köszönjük, hogy időt szakított hotelünk értékelésére; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Toth Tamas Gabor (Egyéni utazó)
2021. aug. 11.
5
Minden nagyon jó volt.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Gábor! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Andrásné Roósz (Egyéni utazó)
2021. aug. 11.
5
Barátnőmmel 5 éjszakát töltöttünk a szállodában, mindenkinek maximálisan ajánlom. Jártunk már Magyarországon több szállodában, de az Annabella viszi a prímet. Mi már idős, nyugdíjas emberek vagyunk, de fiatal, családos embertársaimnak is maximálisan ajánlom. A mostani koronavírusos helyzetben, maximálisan betartják a fertőtlenítést, higéniát.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Örölünk, hogy maradéktalanul elégedett volt a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk szolgáltatásaival. Bízunk benne, hogy hamarosan újra vendégül láthatjuk Önt és barátnőjét! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük a szép szavait! Nagyon örülünk, hogy hotelünk hangulata, valamint szolgáltatásaink elnyerték tetszését! Mi az Annabella Hotelnél próbáljuk a lehető legjobb élményt biztosítani vendégeink számára, és ebbe beletartozik a higiéniai előríások betartása is. Reméljük máskor is vendégül láthatjuk! Tisztelettel, Hotel Annabella Management


Dudas Tamas (Egyéni utazó)
2021. aug. 11.
5
Valószínűleg a -már több mint 50 évvel ezelőtti- építők nem számítottak arra, hogy ennyire elkényelmesedünk és a fák tövében is autók fognak parkolni, valamint sorba kell állni a 4 db liftre! Azonban az értékelésnél nem tartom szempontnak, mivel ez az épület adottsága, mellesleg nem ártott meg az a kis mozgás, a kislányom pedig kifejezetten élvezte. Türelmükért és segítőkészségükért külön elismerés illeti az étteremben dolgozókat, mivel egy-két vendég összetévesztette Őket saját bejárónőjével, inasával! Munkahelyem révén már korábban is jártam itt és akkor is ez volt a végső benyomásom: gondtalan pihenés, türelmes, készséges személyzet. Köszönjük!
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Tamás! Mi köüszönjük, hogy időt szakított élményei és tapasztalatai megosztására! Óriási motiváció számunkra, ha vendégeink ennyire meg voltak elégedve a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk szolgáltatásaival. Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Ivancsó Péter (Család kis gyermekekkel)
2021. aug. 11.
4.95
Good: A vacsora és a reggeli alatt a személyzet kivételesen jól és nagyon kedvesen végezte a munkáját, rendkívül türelmesek és jó fejek voltak, pedig a kislányunk (15 hónapos), mindent elkövetett, hogy összekenjen és szétdobáljon mindent.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Péter! Köszönjük, hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Szívesen látjuk Önöket jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Engedje meg hogy kifejezzük őszinte hálánkat, hogy megtiszteltek bizalmukkal és minket választottak, valamit, hogy időt szakított a véleménye megosztására is. Reméljük sikerült teljes mértékben kikapcsolódniuk és remek élményeket szerezniük a nálunk töltött nyaralás alatt. Köszönjük szépen, hogy kiemelte szállodánk remek konyháját, valamint családbarát hozzáállásunkat. Alig várjuk, hogy ismét a vendégeink közt köszönthessük Önt és a kedves családját. Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2021. aug. 11.
4.95
Good: Türelmes, készséges személyzet. Bad: A parkolót kinőtte a motorizáció, nehéz helyet találni.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat, hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy a mi csodás Danubius Hotel Annabella szállodánkat választották. Szavakkal el sem mondható mennyire örülünk, hogy szeretett hotelünk nem okozott Önöknek csalódást. Szuper érzés olvasni, hogy türelmesnek és készségesnek találta a szállodánk dolgozóit. Még egyszer köszönjük szépen a remek visszajelzését, alig várjuk, hogy ismét köszönthessük és elszállásolhassuk a hotelünkben. Üdvözlettel, Hotel Management


Anonim (Pár)
2021. aug. 11.
4.85
Good: Magasabb árkategóriáju szobát kaptam, mint amit foglaltam
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Hálásan köszönjük, hogy a mi egyedülálló Danubius Hotel Annabella szállodánkat választották a balatonfüredi kikapcsolódásuk alkalmával. Továbbá mérhetetlenül hálásak vagyunk azért, hogy az idejét nem sajnálva maximális pontszámmal értékelt bennünket. Még egyszer köszönjük, reméljük, a jövőben ismét ránk esik majd a választásuk! Üdvözlettel, Hotel Management


Lajko Katalin (Egyéni utazó)
2021. aug. 10.
5
Mindennel nagyon megvoltunk elégedve. Tiszta, rendezett környezet, szobák, kellemes, jó ételek az étteremben. Kényelmes napozó ágyak a medence mellett, tiszta, rendezett vizű medencék! Kedves, előzékeny személyzet! Köszönjük szépen!
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Mi köszönjük, hogy időt szakított hotelünk értékelésére; és hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Csilla Nagy (Egyéni utazó)
2021. aug. 10.
5
Igazi mesebeli nyaralóhely,szuper élményekkel.A gyerekek is imádják,akár 1 hónapot is ellenénk ott.Unatkozni lehetetlen... ******************************************************************************
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Csilla! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük a csodálatos visszajelzését! Nagyon örülünk, hogy hotelünk ennyire pozitív élménnyel tudott szolgálni mind önöknek és mind a gyerekeiknek! Örömmel halljuk, hogy egy percet sem unatkoztak! Bármikor sok szeretettel várjuk vissza önt és családját! Tisztelettel, Annabella Hotel Management


Katalin Lajkó (Egyéni utazó)
2021. aug. 10.
5
Tiszta, rendezett, kellemes szobák és környezet. Kedves, segítőkész személyzet!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Katalin! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelését! Örömmel halljuk, hogy megfelelőnek találta a szobáinkat, valamint a személyzet által biztosított szolgáltatásokat! Reméljük máskor is viszontláthatjuk! Tisztelettel, Annabella Hotel Management


Atos (Egyéni utazó)
2021. aug. 10.
5
Kellemes hely, segítőkész személyzet, finom ételek, csodás Balaton!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük a visszajelzését! Örülünk, hogy meg volt elégedve mind a személyzettel, mind az ételekkel, valamint általánosságban a hotelünkkel! Máskor is sok szeretettel várjuk vissza önt! Tisztelettel, Annabella Hotel Management


Nagy Csilla (Egyéni utazó)
2021. aug. 10.
5
6 éve járunk a szállodába.Nagyon szeretjük és a gyermekeim is ragaszkodnak a helyhez.Külön köszönet az Animátoroknak:Lauráknak,Gábornak és Patríciának.Sokat foglalkoznak a gyerekekkel.************************** Remélem hamarosan találkozhatunk nem csak nyáron... További szép nyarat!Csilla
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Csilla! Nagy örömünkre szolgál, hogy ennyire elégedettek voltak a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk szolgáltatásaival. Már alig várjuk, hogy újból vendégül láthassuk Önöket! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Karaffa Attila (Egyéni utazó)
2021. aug. 10.
5
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában, amit kértünk (babakád, kiságy) be volt készítve. A személyzet kedves, segítőkész.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Attila! Nagy boldogság számunkra, hogy ennyire meg volt elégedve a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk szolgáltatásaival. Bízunk benne, hogy hamarosan ismét ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Venczel Ferencne (Egyéni utazó)
2021. aug. 09.
5
Ha tehetjük, jövőte visszatérünk.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Anonim (Egyéni utazó)
2021. aug. 09.
5
Good: Az ételek finomak, a személyzet barátságos és segítőkész, a Balaton karnyújtásnyira.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük a visszajelzését és nagy örömmel halljuk, hogy mindennel elégedett volt. Örülünk, hogy ízlettek számára a fogásaink, valamint, hogy a személyzettel is pozitív élménye volt. Sok szeretettel várjuk vissza bármikor máskor is! Tisztelettel, Annabella Hotel Management


Anonim (Pár)
2021. aug. 09.
4.85
Good: Személyzet kedves és udvarias. A reggeli és a vacsora bőséges, választékos volt. A hotelnek külön bejáratú strandja van a Balaton parton.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Nagy öröm azt olvasni, hogy meg volt elégedve a Hotel Marinával és élvezte a nálunk töltött napjait. Reméljük, hogy a nálunk töltött pihenése zavartalan volt, illetve, hogy a jövőben is visszatér hozzánk pozitív tapasztalatai alapján! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Boday Barbara (Egyéni utazó)
2021. aug. 09.
5
Többször nyaraltunk már Önöknél. Minden munkatárs a szállodában rendkívül kedves, udvarias. Nagyon jó ötlet volt, hogy nem takarítanak naponta a szobában. (energiatakarékosság is) Mi mindig vigyázunk a rendre, reméljük mások is. Külön köszönjük, hogy ismét megkaptuk azt a szobát, ahol már voltunk. Az ellátás is nagyon megfelelő! Jól főznek a séfek, szakácsok. Visszajövünk! Üdvözlettel, Boday Barbara
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Barbara! Köszönjük a kedves szavakat! Nagy motiváció számunkra, ha vendégeink ennyire elégedettek a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk szolgáltatásaival. Már alig várjuk, hogy újra vendégül láthassunk Önöket! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Sike Monika (Egyéni utazó)
2021. aug. 09.
5
Mindennel meg voltunk elégedve a szállodában. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Mindig mindenhol tisztaság volt. Az ételek bőségesek és finomak voltak. A kávéautomatánál néha sokat kellett várni, de végülis nyaraltunk, így ez simán belefért :)
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Mónika! Öröm számunkra, hogy ennyire meg volt elégedve szállodánk szolgáltatásaival. Várjuk vissza Önöket jövőre is a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk szolgáltatásaival. Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Anonim (Pár)
2021. aug. 09.
4.55
Good: Jól éreztük magunkat, visszatérünk máskor is. Csendes, nyugodt hely, elégedettek voltunk, közel a strand, étterem, sétány.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük pozitív visszajelzését; és hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük szépen, hogy a Hotel Annabella szállodánkat választotta és megosztotta velünk véleményét. Mindig nagyon hálásak vagyunk a vendégeink pozitív visszajelzéséért. Köszönöm még egyszer a kedves értékelést, és reméljük, hamarosan újra a vendégeink lesznek! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2021. aug. 08.
5
Good: A hotel nagyon jó helyen van. Kedves volt a személyzet, finomak az ételek, tisztaság mindenhol. Saját part, medence, szauna, csocsó, biliárd, játékgépek, bicikli kölcsönzés... szóval minden adott egy jó nyaraláshoz :)
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szánt a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére! Reméljük, hamarosan újra ellátogat hotelünkbe! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük ezt a csodálatos visszajelzését! Mi az Annabella Hotelnél mindent megteszünk, hogy a lehető legjobb élményt nyújtsuk vendégeink számára. Örömmel halljuk, hogy meg voltak elégedve mind a személyzettel, az ételekkel, valamint az általunk nyújtott wellness és szabadidős tevékenységekkel is! Nagyon sok szeretettel várjuk vissza önöket! Tisztelettel, Annabella Hotel Management


Puskas Csaba (Egyéni utazó)
2021. aug. 08.
5
Maximális elégedettség, köszönjük szépen 👍
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Csaba! Mi köszönjük, hogy időt szánt hotelünk értékelésére. Valamint köszönjük a pozitív visszajelzését is, melynek alapján abban bízunk, hogy hamarosan újra vendégül láthatjuk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató.


Nagy Csilla (Család kis gyermekekkel)
2021. aug. 07.
5
Good: Kíváló animátorok ,akik rengeteget foglalkoznak a gyerekekkel.Kedves a személyzet,kizárólag a vendégekre összpontosítanak.Mindenhez közel van ami számít..Gyönyörű a strandja,szuper a medencéje.Az ételek választékosak és nagyon finomak.És a kislányom elveszett aranyfülbevalóját is megtalálták...Tehát ************************************************************************************
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Csilla! Elsősorban köszönjük, hogy időt szánt a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére! Köszönjük a kedves szavakat is, melyekkel kollégáinkat és munkájukat dicsérte! Reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk Nagyon szépen köszönjük, hogy az idejét nem sajnálva megosztotta velünk és az oldal látogatóival a kedves értékelését a mi csodás Danubius Hotel Annabella hotelunkról. Nem is lehetnénk boldogabbak olvasva, hogy kiválónak találták az animátorainkat és kedvesnek a személyzetünk további tagjait is. Köszönettel tartozunk továbbá azért is, hogy megemlítette a nagyszerű privát strandunkat és a szuper medencéinket. Végül hálásak vagyunk, hogy a finom ételeink és a hotel elhelyezkedése is mind az elégedettségükre szolgáltak. Reméljük, pozitív tapasztalataik visszacsalogatják majd Önöket hozzánk és újabb fergetegesebbnél fergetegesebb élményekkel gazdagodnak majd nálunk! Üdvözlettel, Hotel Management


Bendik Istvan (Egyéni utazó)
2021. aug. 07.
5
Tavaly voltunk először a hotelben és idén már fel sem merült, hogy máshová menjünk. A hotel kiváló helyen van, a szoba kényelmes volt, az ellátás fantasztikus. A reggelig bőségesek, a vacsorák változatosak. Sok fogás van, mindenki megtalálhatja azt, ami az ízléséhez közel áll. Füred után 1 hetet töltöttünk Görögországba All-Inclusive-val, de a fasorban nem volt az ottani ellátás a Hotel Annabellához képest. Ajánlom minden családosnak és nyaralónak.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves István! Köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére! Örömmel tölt el bennünket, hogy ennyire elégedettek voltak a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkkal. Reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési vezető


Retfalvi Tamas (Egyéni utazó)
2021. aug. 07.
5
Visszatérő vendégek vagyunk. Jövünk máskor is.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Tamás! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Dudas Anita (Egyéni utazó)
2021. aug. 06.
5
Udvarias, segítőkész személyzet. Tiszta szoba. Bőséges, változatos reggeli és vacsora. Nagyon jól éreztük ott magunkat 🙂
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Anita! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Bisits Monika (Egyéni utazó)
2021. aug. 05.
5
A személyzet fantasztikus. Kedvesek, barátságosak, segítőkészek.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Mónika! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Nemeth Zsolt (Egyéni utazó)
2021. aug. 05.
5
Tökéletes személyzet és kiszolgálás!!!
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Zsolt! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Hegyesi Istvanne (Egyéni utazó)
2021. aug. 05.
5
Gyönyörű kilátás ! Kulturált , biztonságos környezet . Bőséges kinálat étkezéskor ! Egyszóval remeknek értékelem .
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Balázs (Egyéni utazó)
2021. aug. 04.
4.5
Good: Szép kilátás nyílott a Balatonra.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Balázs! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Először is szeretnénk megköszönni, hogy értékelte az Annabella Hotel-t. Büszkék vagyunk, hogy a szállodánkból a kilátást szépnek találta. Szállodánk valóban kiváló elhelyezkedéssel rendelkezik. Büszkék vagyunk, hogy jövőre is minket választ, várjuk vissza. Üdvözlettel, Hotel Management


Peter (Egyéni utazó)
2021. aug. 04.
5
Good: Nagyon szép, kényelmes, klimás!!! Bad: Nem volt ilyen.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Péter! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Micsoda fantasztikus értékelés! Nagyon szépen köszönjük a maximális pontszámot, amellyel az Annabella Hotel szolgáltatásait értékelte. A mi elsődleges célunk a vendégek boldogsága és elégedettsége, köszönjük, hogy megtisztelt minket látogatásukkal. Reméljük, mihamarabb újra vendégeink között köszönthetjük majd. Üdvözlettel, Hotel Management


Nosko Beata (Egyéni utazó)
2021. aug. 03.
5
Maximálisan elégedettek vagyunk!!!
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Beáta! Köszönjük pozitív visszajelzését; s hogy a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Morucz Tamas (Egyéni utazó)
2021. aug. 03.
5
Nagyon jól éreztük magunkat! Az ételek minősége, mennyisége 5*, ha lehetne az ételekre 10 -et adtunk volna. Folyamatosan takarítottak, extra kéréseknek bármikor eleget tettek. A szálloda saját strandja tiszta, sok árnyék van, mindig volt napozóágy. Gyermekes családoknak is szuper hely! A wellness részleg sosem volt zsúfolt, pedig sokan voltak a szállodában.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Tamás! Nagy öröm számunkra, ha vendégeink ennyire elégedettek a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk szolgáltatásaival. Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Ludvig Szeker Orsolya (Egyéni utazó)
2021. aug. 02.
5
Nagyon jól éreztük magunkat az Annabellában! 2 kisgyerekkel érkeztünk, és nagyon jó volt, hogy ennyire gyerekbarát a szálloda, és mindenhol lehet babakocsival közlekedni. Az ételek nagyon finomak voltak.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Orsolya! Leírhatatlan öröm számunkra, ha vendégeink ennyire elégedettek a Hotel Annabella***superior all inclusive szálloda szolgáltatásaival. Bízunk benne, hogy hamarosan újból vendégül láthatjuk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Volenter Zoltan (Egyéni utazó)
2021. aug. 02.
5
Maximálisan elégedettek vagyunk a szálloda hozzáállásával és szolgáltatásával. Korán érkeztünk, a recepción kapott kártyával a szálloda parkolójába be tudtunk állni. Felajánlották, hogy fizethetünk bármikor, elkerülendően a nagy sorban állást távozáskor a teltház miatt. A vacsora, reggeli nagyon finom , ízletes volt. Jól esett a klíma a nagy hőségben. A szállodának saját strandja van a parton, de sajnos a parkon át kell sétálni hozzá. Összességében elégedettek vagyunk, szeretnénk máskor is ellátogatni Füredre és biztos, hogy az Annabellában fogunk megszállni.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Zoltán! Mindig nagy öröm számunkra, ha vendégeink ennyire elégedettek a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk szolgáltatásaival. Már alig várjuk, hogy hamarosan újra vendégül láthassuk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Ágnes (Egyéni utazó)
2021. aug. 02.
4.5
Good: A szálloda retro, de tisztaság van! Svédasztalos reggeli és vacsora sokféle étellel: sós/édes/reform/házias. A személyzet kedves, mosolygós és segítőkész. Minden szobának van erkélye, ez számomra nagy plusz, főleg hogy látható a balaton és a tihanyi apátság is :) Bad: Nincs ilyen
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Ágnes! Köszönjük pozitív visszajelzését, és hogy időt szakított véleménye megosztására. Mindig nagy öröm számunkra, ha vendégeink ennyire elégedettek a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk szolgáltatásaival. Reméljük, hamarosan újra ellátogatnak hozzánk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Nagyon szépen köszönjük, hogy a mi csodás Danubius Hotel Annabella hotelunkat választották Balatonfüreden. Továbbá igazán hálásak vagyunk azért, hogy az idejét nem sajnálva ilyen magas pontszámmal értékelt bennünket. Külön köszönjük, hogy említést tett a szobák tisztaságára és kényelmére, a kedves és segítőkész személyzetünkre, valamint a finom ételeinkre is. Örömmel halljuk, hogy szívesen visszatérnének hozzánk. Még egyszer köszönjük, reméljük, a jövőben ismét ránk esik majd a választásuk! Üdvözlettel, Hotel Management


Horváth József (Család nagykorú gyermekekkel)
2021. aug. 02.
5
Good: Az étel bőséges és finom..saját strand ķözel volt.szoba légkondis és kényelmes.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves József! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Micsoda fantasztikus értékelés! Nagyon szépen köszönjük a maximális pontszámot, amellyel az Annabella Hotel szolgáltatásait értékelte. A mi elsődleges célunk a vendégek boldogsága és elégedettsége, köszönjük, hogy megtisztelt minket látogatásukkal. Jó érzés olvasni, hogy az ételt finomnak és bőségesnek találta. Továbbá, köszönjük, hogy kiemelte a szálloda saját strandját. Reméljük, mihamarabb újra vendégeink között köszönthetjük majd. Üdvözlettel, Hotel Management


Varga Andrea (Egyéni utazó)
2021. aug. 02.
5
Most csak egy hétvégét töltöttünk a hotelban, de legközelebb biztos hogy több napra fogunk menni. Ahhoz képest, hogy retro, minden tökéletes volt! A személyzet (főleg a recepción), a teraszon való étkezés (mindig találtunk üres asztalt, pedig telt ház volt. Az üres tányérokat folyamatosan vitték), a reggeli/vacsora választék nagyon finom (nagyon jó a a szakácsuk és a cukrászuk!) a tiszta szoba/fürdő (folyamatosan fertőtlenítették a liftet, a közös helyiségeket), a hotel strandja, a sétány közelsége, na és a fantasztikus PANORÁMA a közös teraszról!!! Mi az első emeleten voltunk, de innét is pazar volt a kilátás! Visszatérő vendégek leszünk!
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Andrea! Nagy öröm számunkra, ha vendégeink ennyire elégedettek szállodánk szolgáltatásaival. Mi már alig várjuk, hogy újra vendégül láthassuk Önöket a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkban. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Bartfai Geza (Egyéni utazó)
2021. aug. 02.
5
Mindennel elégedettek voltunk.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Géza! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Anonim (Időskorú pár)
2021. aug. 02.
4.85
Good: Bőséges a vacsora és reggeli kínálat. Légkondicionált szobák.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy idejét nem sajnálva értékelte az Annabella Hotel-t. Örülünk, hogy a szállodánkban felszolgált ételeket kiemelte, és hogy bőségesnek találta. Reméljük legközelebb is minket választ, és hogy hamarosan újra vendégeink között köszönthetjük majd. Üdvözlettel, Hotel Management


Tibor (Egyéni utazó)
2021. aug. 01.
4.5
Good: Az étkezés (reggeli, vacsora) kiemelkedően jó volt. Nagyon nagy választék, finom, sok.
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Tibor! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy minket választottak. Boldogok vagyunk, hogy reggeli és vacsora kínálatunk megfelelt az Ön elvárásainak. Reménykedünk benne, hogy hamarosan ismét vendégeink közt üdvözölhetjük Önt! Üdvözlettel: Hotel Management


Anonim (Időskorú pár)
2021. aug. 01.
4.7
Good: A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Az étteremben a svédasztal kiváló, választékos és ízletes, gluténérzékenyként is volt választási lehetőség és a konyháról külön is hoztak ételt, nagyon odafigyeltek. A szobák kissé retro hatásúak és kicsik, de tiszta, van szúnyogháló a teraszajtón és klíma a szobában.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Nagyon hálásak vagyunk a kedves és segítő visszajelzéséért a mi szeretett Danubius Hotel Annabella szállodánkkal kapcsolatban. Nagy öröm számunkra, hogy finomnak találta az ételeinket, valamint segítőkésznek, kedvesnek a személyzetünket. Továbbá köszönjük szépen, hogy kiemelte a tisztaságot és a szállodánk felszereltségét. Még egyszer köszönjük szépen a csodálatos visszajelzést, reméljük, lesz még alkalmunk viszontlátni Önöket! Üdvözlettel, Hotel Management


Kállai Ferencné (Család kis gyermekekkel)
2021. aug. 01.
4.85
Good: Közel volt a Balaton
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Először is szeretnénk megköszönni, hogy idejét nem sajnálva értékelte az Annabella Hotel-t. Nagyon örülünk, hogy ilyen magas pontszámmal értékelte szállodánkat, és hogy szolgáltatásainkkal meg volt elégedve. Továbbá, köszönjük, hogy kiemelte a szállodánk kiváló elhelyezkedését. Reméljük mihamarabb visszatér hozzánk. Üdvözlettel, Hotel Management


Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2021. aug. 01.
5
Good: Nagyon barátságos és kedves volt a személyzet. Még a vega válogatós gyermekem is minden nap talált magának ízletes ételt.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégeink! Köszönjük szépen, hogy értékelte az Annabella Hotel-t. Rendkívüli érzéssel tölt el bennünket, hogy jól érezte magát nálunk. Örömmel olvassuk, hogy a személyzetünket kedvesnek és barátságosnak találta. Valóban megérdemlik az elismerést. Fantasztikus érzés látni, hogy a felszolgált ételekkel is teljes mértékben meg volt elégedve. Szeretettel várjuk vissza! Üdvözlettel, Hotel Management


Anonim (Időskorú pár)
2021. aug. 01.
4.55
Good: A bőséges étel választék!
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük a fantasztikus értékelést, igazán jól eső érzés tudni, hogy kellemesen érezte magát az Annabella Hotel-ben legutóbbi itt tartózkodása alatt. Boldogok vagyunk, hogy az ételeinket választékosnak találta. Reméljük csodálatos élményekkel távozott tőlünk, és hogy hamarosan visszatér hozzánk! Üdvözlettel, Hotel Management


Szekeres Erika Erika (Pár)
2021. aug. 01.
4.6
Négy éjszakát töltöttünk el párommal a hotelben.Remekül éreztük magunkat. Jók voltak a medencék, a szaunák és a saját balatoni strand.
Forrás: Utazzitthon.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Erika! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Éva Szabó (Egyéni utazó)
2021. júl. 31.
5
A szállodát mindenkinek szívből ajánlom, mert nagyon jó a kilátás a szoba ablakából a Balatonra, a vacsora és a reggeli is rendkívül változatos és ízletes. A táncos estéken nagyon jól szórakoztunk. A szálloda belső medencéjének vize nagyon kellemes hőmérsékletű, és még leégni sem lehet, mivel fedett a medence. A külső medence mellett kényelmesen lehet napozni a napozóágyakon. Az esti gyerektáncot a fiam nagyon élvezte az animátor lányokkal. A szálloda közelében nagyon sok jó étterem van, így ha napközben megéhezünk, akkor sok finom étel közül lehet választani. A szállodához közel van a hajóállomás, így nagyon kellemes esténként a vacsora után sétálni egyet a hajóállomásig.
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Éva! Nagy boldogság számunkra, mikor vendégeink ennyire elégedettek a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk szolgáltatásaival. Bízunk benne, hogy hamarosan újra vendégül láthatjuk itt, a gyönyörű Balatonfüreden. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagy öröm azt látni, hogy véleményezte a Hotel Annabellában töltött idejét. Köszönjük, hogy kiemelte remek kilátásunk, ízletes ételeink és estjeink is. Csodálatos, hogy mennyi aspektusát kiemelte szállodánknak és milyen elégedettek voltak vele. Ennek ezúton is nagyon örülünk! Legnagyobb bók számunkra, hogy szeretettel ajánl bennünket bárki számára, köszönjüK! Reméljük a jövőben viszontláthatjuk Önt és családját! Üdvözlettel, Hotel Management


Ferenc Dobos (Egyéni utazó)
2021. júl. 31.
5
Hatalmas, családbarát szálloda a Balatonhoz közel! Tiszta, jó az ellátás, saját strand, úszómedence, masszázs, park, gyermekjátszótér, ingyenes wi-fi, gyermekszolgálat! Könnyen megközelítető a tó, és a város történelmi központja!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Ferenc! Örömünkre szolgál, hogy ennyire meg volt elégedve a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk szolgáltatásaival. Visszajelzése alapján abban reménykedünk, hogy hamarosan újra vendégül láthatjuk. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy értékelte a Hotel Annabellát! Rendkívüli öröm volt látni a magas pontszámot és köszönjük, hogy kiemelte családbarát hozzáállásunk, valamint elhelyezkedésünk és felszereltségünket is. Reméljük a jövőben ismét nálunk száll meg és még egy ennél is kiemelkedőbb itt tartózkodást biztosíthatunk Önnek! Üdvözlettel, Hotel Management


Lengyel Janos (Egyéni utazó)
2021. júl. 31.
5
Mindennel nagyon megvoltunk elégedve, nem hiába voltunk önöknél az elmúlt években már harmadszor!
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves János! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Ohegyi Erika (Egyéni utazó)
2021. júl. 31.
5
Legalább 15 éve visszatérő vendégek vagyunk. Gratulálok a szállodának, a személyzet figyelmes, kedves!
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Erika! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2021. júl. 31.
4.8
Good: A szállodából kilépve szinte azonnal a fákkal körülvett sétány forgatagába érkezünk, ahonnan akár a szálloda ingyenes strandjára mehetünk vagy tovább sétálva a hajó majd a jacht kikötőbe érhetünk percek alatt. A szállodást a kiváló fekvése miatt szerettük meg.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Hálásan köszönjük, hogy az idejét nem sajnálva leírta a kedves véleményét és értékelését a mi csodás Danubius Hotel Annabella szállodánkkal kapcsolatban. Nagy örömünkre szolgál, hogy kiemelte szállodánk csodás környezetét és remek elhelyezkedését. Megtisztelő lenne számunkra, ha ismét vendégül láthatnánk Önöket a közeljövőben! Üdvözlettel, Hotel Management


Anonim (Család kis gyermekekkel)
2021. júl. 31.
5
Good: Ha minden pozitív élményt leírnék, nem volna elég a gyerkőcök 2 órás alvás ideje!!! 🤗 Imádtuk, úgyhogy jövőre újra megyünk!!!! Part közel, nagyon fincsi ételek, tisztaság, medencék, játszóterek... Nagyon jó választás volt
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Nagyon szépen köszönjük, hogy a drága idejét nem sajnálva megosztotta velünk a kedves értékelését és a csodálatos véleményét a mi szeretett Danubius Hotel Annabella szállodánkról. Elsőként szeretnénk, ha tudná, mennyire örülünk, hogy a saját partunk elnyerte az Önök tetszését, valamint, hogy kiemelték a finom ételeket és a szállodánk rendezettségét, tisztaságát. Továbbá, nagyon hálásak vagyunk, amiért kiemelte a nagyszerű medencéinket és játszótereinket. Nem is lehetnénk boldogabbak olvasva, hogy jó választásnak találtak bennünket, és hogy jövőre visszatérnek hozzánk! Alig várjuk a legközelebbi találkozást! Üdvözlettel, Hotel Management


Kovacs Janosne (Egyéni utazó)
2021. júl. 30.
5
Ismet egy csodalatos elmennyel tavoztunk Onoktol kivallo a szolgaltatasuk es kivanok a munkajukhoz tovabbi sikereket es jo egrszseget ha jovore lessz lehetosegunk ismet Onokhoz megyunk de hosszabb idore udv Kovacs Janosne 8200 veszprem
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Örömünkre szolgál, hogy sok pozitív élménnyel gazdagodott a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkban. Reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Kasza Szilvia (Egyéni utazó)
2021. júl. 30.
5
Mi maximàlisan meg voltunk elégedve mindennel. Bőséges volt a félosnziós ellátás, a szoba kényelmes volt, a személyzet nagyon kedves és előzékeny. A 4 éves kislányom minden pillanatát élvezte, részt vett 1-2 animàlt programon, és a két medrncét is maximálisan kiélvezte. Köszönünk szépen mindent!
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Szilvia! Nagy öröm számunkra, hogy ennyi pozitív élménnyel gazdagodtak szállodánkban. Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkba. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Anonim (Időskorú pár)
2021. júl. 30.
5
Good: Kedves, segítőkész személyzet. Bőséges étel választék.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy megosztotta velünk kedves véleményét a Danubius Hotel Bükről! Őszinte öröm számunkra, hogy ételeink, valamint személyzetünk is kedvére valónak bizonyult. Rendkívül pozitív élmény számunkra, hogy ilyen magas pontszámmal értékelt bennünket és reméljük, hogy a jövőben ismét lesz lehetőségünk vendégül látni Önt nálunk! Üdvözlettel, Hotel Management


Szilvi Gyüre (Egyéni utazó)
2021. júl. 29.
5
Tisztelt Szálloda! Nagyon jól éreztük magunkat. Gyönyörű helyen, tiszta és rendezett szobák, kellemes pihenés. Ebben részesültünk. Az ételek finomak voltak, a tálalás igényes. Ajánljuk mindenkinek aki szereti Balatonfüredet. Köszönettel!
Forrás: Google

Danubius Hotel Annabella
Kedves Szilvi! Mi köszönjük, hogy időt szakítottak a Hotel Annabella***superior all inclusive szálloda értékelésére; s hogy pihenésük helyszínéül minket választottak. Várjuk vissza Önöket jövőre is. Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Szeretnénk megköszönni, hogy megosztotta velünk az élményeit és tapasztalatait a Danubius Hotel Annabella szállodánkról. elmondhatatlanul boldogok vagyunk, szállodánk maximálisan megfelelt az elvárásainak és hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idejük. Külön köszönjük, hogy megemlítette a szálloda varázslatos környezetét és tiszta, rendezett szobát. Továbbá hálásak vagyunk, hogy megemlítette a finom ételeket, és hogy ajánl bennünket. Még egyszer köszönjük szépen a visszajelzését, alig várjuk, hogy ismét köszönthessük és elszállásolhassuk a hotelünkben. Üdvözlettel, Hotel Management


Lazar Katalin (Egyéni utazó)
2021. júl. 29.
5
Remek nyaralás, szuper személyzet! Fantasztikus reggeli és vacsora!
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Katalin! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Tigyi Mariann (Egyéni utazó)
2021. júl. 29.
5
Mi is köszönjük hogy Önöknél lehettünk a párommal. Nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Legközelebb is megyünk Önökhöz. Külön köszönet a konyhának, mint vendéglátos írja. Tisztelettel Tigyi Mariann
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Mariann! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Dobos (Egyéni utazó)
2021. júl. 29.
4.5
Good: A tisztaság renben volt, az ellátás szuper! A szálloda fekvése kiváló! Füred nevezetességei, a strand, a kikötő könnyen megközelíthető! Bad: A parkoló nagyon zsúfolt, ráférne egy kis felújítás, ahogy a szobákra is! A fürdőszobában nem működött a szellőztetőrendszer!
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük a visszajelzését szállodánkkal kapcsolatban. Számunkra a megtiszteltetés, hogy minket választott nyaralásához. Boldogok vagyunk, hogy szállodánk elhelyezkedése és szolgáltatásai megfeleltek az Ön elvárásainak. A fürdőszobával kapcsolatban szeretnénk elnézést kérni, karbantartó kollégáink már dolgoznak a hibán. Köszönjük szépen, hogy minket választottak és sok szertetettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Hotel Management


Anonim (Család nagykorú gyermekekkel)
2021. júl. 29.
4.8
Good: A személyzet rendkívül barátságos, segítőkész és figyelmes. Az ennivaló bőséges, sokféle és finom.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Micsoda fantasztikus értékelés! Nagyon szépen köszönjük a maximális pontszámot, amellyel az Annabella Hotel szolgáltatásait értékelte. A mi elsődleges célunk a vendégek boldogsága és elégedettsége, köszönjük, hogy megtisztelt minket látogatásukkal. Reméljük, mihamarabb újra vendégeink között köszönthetjük majd. Üdvözlettel, Hotel Management


Fekszi Miklos Zoltan (Egyéni utazó)
2021. júl. 28.
5
A személyzet rendkívül kedves, figyelmes.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Szelei Ildiko (Egyéni utazó)
2021. júl. 28.
5
Nagyon figyeltek a tisztaságra. A reggeli és a vacsora íze, mennyisége, választéka tökéletes volt. A személyzet a takarítóktól a recepciósokig figyelmesek, kedvesek voltak.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Ildikó! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Móni (Család kis gyermekekkel)
2021. júl. 27.
4.8
Szolgáltatások 5
Tisztaság 5
Comfort 4
Elhelyezkedés 5
Személyzet 5
Ár és minőség aránya 5
Nagyon jól éreztük magunkat mint mindig több éve járunk vissza és remélem fogunk évekig. Tiszta szobák szemelyzet udvarias az étel választék bőséges minden igényt kielégít.Az uszoda a medence és környezete tiszta.Külön köszönet az uszodai dolgozóknak és Andreának a sok türelemért és a mosolyáért.

Danubius Hotel Annabella
Kedves Móni! Nagy örömünkre szolgál, hogy ennyi pozitív élménnyel gazdagodtak a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánkban töltött napjaik alatt. Reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Fejős Sándor (Időskorú pár)
2021. júl. 27.
5
Good: Kedvesek
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Sándor! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Nagyon örülünk, hogy ilyen jól érezte magát nálunk, és boldoggá tesz minket, hogy elégedett volt szolgáltatásainkkal és kedvesnek találta a hotel személyzetét. Számunkra megtiszteltetés, hogy minket választott. Hálásak vagyunk pozitív visszajelzéséért, és reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk Önt a mi szeretett Danubius Hotel Annabella szállodánkban! Üdvözlettel, Hotel Management


Kertesz Andrea (Egyéni utazó)
2021. júl. 27.
5
Másodjára jártunk a Hotelben és ismét nagyon jól éreztük magunkat.Mindennel meg vagyunk elégedve. A konyha szuper!
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Andrea! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Berente Richard (Egyéni utazó)
2021. júl. 27.
5
Kiváló ár/érték arány, jó elhelyezkedés, bőséges változatos ételek kedves segítőkész személyzet külön köszönet Verbán Andreának!
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Richárd! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Magdolna (Egyéni utazó)
2021. júl. 27.
5
Good: Mindenkinek csak ajánlani tudom! Utazásaim során még soha nem találkoztam ilyen kedves, segítőkész Szemèlyzettel! Tisztaság csillagos 5ös!
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Magdolna! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük szépen kedves értékelését a Danubius Hotel Annabella szállodánkkal kapcsolatban! Nagyon boldogok vagyunk, hogy elégedett volt a szálloda szolgáltatásaival. Továbbá köszönettel tartozunk azért, hogy megemlítette a kedves és segítőkész személyzetünket és a tisztaságot. Bízunk benne, hogy kellemesen telt a nálunk töltött idő, és hamarosan ismét vendégünkként köszönthetjük. Üdvözlettel, Hotel Management


Anonim (Időskorú pár)
2021. júl. 27.
5
Good: Éjszakai csend, nyugalom, kiválóan alkalmas a pihenésre.
Forrás: Szallas.hu

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Elsősorban, nagyon hálásak vagyunk Önnek, hogy időt szánt arra, hogy megossza velünk az értékelését és véleményét a Danubius Hotel Annabella szállodánkról. Köszönjük, hogy kiemelte a létesítményünk nyugalmát, remek, hogy kiválóan alkalmasak voltunk a pihenésének biztosítására. Még egyszer köszönjük ezt a csodálatos visszajelzést, reméljük, hogy minél hamarabb visszatér hozzánk. Üdvözlettel, Hotel Management


Kecskes Csilla (Egyéni utazó)
2021. júl. 26.
5
Maximálisan meg vagyok elégedve a szállodával és az ott dolgozó kedves emberekkel. Tavaly is itt nyaraltunk, idén is és jövőre is ide tervezünk utazni.
Forrás: Revinate Surveys

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Már alig várjuk, hogy újra vendégül láthassuk Önöket! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató


Imre (Egyéni utazó)
2021. júl. 26.
5
Good: Kedves segítőkész személyzet. Tiszta szép szobák. A reggeli és a vacsora választéka rendkívüli mindenki megtalálhatja a saját igényeinek megfelelőt. Családoknak ideális. Bad: Nem volt
Forrás: Booking.com

Danubius Hotel Annabella
Kedves Imre! Köszönjük, hogy időt szakított a Hotel Annabella***superior all inclusive szállodánk értékelésére, és hogy hotelünket választotta pihenése helyszínéül! Várjuk vissza jövőre is! Üdvözlettel, Parádi Ádám üzemeltetési igazgató

Danubius Hotel Annabella
Kedves Vendégünk, Köszönjük, hogy minket választott, és hogy úgy döntött megosztja velünk véleményét a Hotel Annabelláról! Különösen hálásak vagyunk, hogy ilyen magas pontszámú értékeléssel illette munkánkat, illetve, hogy kiemelte remek konyhánkat és a szobáink igényességét. Reméljük hamarosan visszalátogat szállodánkba és újra vendégül láthatjuk Önöket! Üdvözlettel, Hotel Annabella Management


1 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 63