Danubius Hotel Rába ***
reviews
Check in
from 15:00
from 15:00
Check out
until 11:00
until 11:00
Hotel rating
4.7
Based on 4300 reviews
Services 4.7
Cleaniness 4.7
Comfort 4.7
Location 4.7
Staff 4.7
Value for money 4.7
Category:
Tobias Durst (Solo traveller)
10 Jun. 2026
5
Sehr zentral gelegen und Györ zu Fuß zu erkunden. Zimmer sauber und gut gepflegt. Matratzen sehr bequem. Wir würden wieder kommen .
Source: Ctrip
julio (Solo traveller)
09 Jun. 2026
5
Good: El desayuno era buenísimo. Creo que fue lo mejor. Bad: Piezas muy oscuras y con alfombras.
Source: Booking.com
Zsolt (Solo traveller)
09 Jun. 2026
5
Good: Nem ott reggeliztünk. Bad: Minden nagyon jó, mindennel meg voltunk elégedve.
Source: Booking.com
Francois oostvogels (Solo traveller)
08 Jun. 2026
5
Good: Ontbijt was goed aar heel druk Bad: Hotel is gedateerd en aan renovatie toe
Source: Booking.com
Dezsö (Solo traveller)
08 Jun. 2026
5
Good: Es war alles super und es waren alle sehr freundlich.
Source: Booking.com
Tamás (Solo traveller)
08 Jun. 2026
5
Bad: Kicsit csalódtam amikor a kért gyümölcstálat megláttam. Egy lapos tányéron egy maréknyi gyümölcs. Szinte elveszett a mennyiség a tányérin. Azért ennél kcsit több többre számítottam két személy részére. Éppen ezért az ár -mennyiség aránya kifogásolható. A reggelinél néhány fiatal felszolgáló hölgy unott fejjel, zombikén rótta a köröket és volt aki kerdezés nélkül el akarta vinni előlem az ételt.
Source: Booking.com
Zsuzsanna (Solo traveller)
07 Jun. 2026
5
Good: A szállás a központban található, séta távolságra a vasút és a belváros. A személyzet figyelmes. a szoba tágas volt, tiszta és kényelmes. Központi elhelyezkedése miatt az utca zaja behallatszik, de csak, ha nyitva tartjuk az ablakot.
Source: Booking.com
Mészáros Márti (Solo traveller)
07 Jun. 2026
5
Good: Abszolut a kpban🤩 Bad: Retro butorzat, lepattant furdoszoba
Source: Booking.com
Zoltán (Solo traveller)
06 Jun. 2026
5
Good: Központiság. Bad: Zuhanyfüggöny.
Source: Booking.com
György (Solo traveller)
06 Jun. 2026
5
Good: A reggeli jó minőségű, választékos. Bad: Az 1-s út felőli szobában ablak nyitáskor zaj, bűz volt.
Source: Booking.com
Maria (Solo traveller)
05 Jun. 2026
5
Good: Geräumiges Zimmer, großartiges Frühstück, gleich beim Bahnhof gelegen
Source: Booking.com
Mizsei (Solo traveller)
05 Jun. 2026
5
Good: Kényelmes volt és tiszta.
Source: Booking.com
Pronto_84 (Solo traveller)
03 Jun. 2026
5
Good: Guter Service vom Personal Bad: Zimmer sind nicht mehr zeitgemäss und bedürften einer Renovation
Source: Booking.com
Király (Solo traveller)
03 Jun. 2026
5
Good: Tökéletes volt minden. Bad: Nem volt ilyen.
Source: Booking.com
Eduardo (Solo traveller)
03 Jun. 2026
5
O café da manhã é maravilhoso e a localização é ótima.
Source: Hotels.com
Horvath (Solo traveller)
03 Jun. 2026
5
Good: Lage des Hotels
Source: Booking.com
Beatrix (Solo traveller)
02 Jun. 2026
5
Good: Jó helyen volt szép tágas volt minden közelben
Source: Booking.com
Edina (Solo traveller)
01 Jun. 2026
5
Good: központi elhelyezkedés Bad: nincs ilyen, pont erre számítottam
Source: Booking.com
Rita (Couple)
30 May. 2026
5
Guter Service, gute Lage, tolles Frühstück. Zimmer sehr einfache Ausstattung. Es wurde eine Flasche Wasser zur Verfügung gestellt. Leider sehr warm und keine Gläser.
Source: Expedia
Rita Schumann (Solo traveller)
30 May. 2026
5
Guter Service, tolle Lage, Parkplätze vorhanden. Frühstück super bis auf den Stau an den beiden Kaffeemaschinen, die auch das heiße Wasser für den Tee liefern müssen, der leider nicht vorhanden war.
Source: Google
Krisztina Kosztik (Solo traveller)
30 May. 2026
5
Átutazóban szálltunk meg a hotelben 2 éjszakára. Fontos szempont volt, hogy közel legyen a vasútállomás. Ennek ellenére a szoba csendes, kényelmes, tiszta. A közelben nagyszerű éttermek, kávézók... a Fő tér is 5-10 perc séta.
Source: Google
Enrique (Solo traveller)
29 May. 2026
5
Good: La habitación muy amplia y con buena cama y la ubicación cerca de la estación de tren y el centro. Además me permitieron hacer el check in 2 horas antes. Bad: Se siente un poco los ruidos de la calle.
Source: Booking.com
Jasmin (Solo traveller)
29 May. 2026
5
Good: Sehr zentral, Zimmer sind in Ordnung. Bad: Das Restaurant ist okay aber würde eher wo anders hingehen.
Source: Booking.com
Dr. Marius Z (Solo traveller)
29 May. 2026
5
Bien , un bon raport qualité prix
Source: Ctrip
Katalin (Solo traveller)
28 May. 2026
5
Good: Szuper jó szoba, jó elhelyezkedés. Bad: Minden jó volt.
Source: Booking.com
Ervin (Solo traveller)
28 May. 2026
5
Good: Sehr gute lage, badezimmer ist renovierung notig Bad: Lage
Source: Booking.com
Jacqueline (Solo traveller)
28 May. 2026
5
Good: Goede locatie. Dichtbij parkeergarage. Lekker ontbijt. Goede bedden.
Source: Booking.com
Mihály (Solo traveller)
27 May. 2026
5
Bad: Az e-töltőt nem lehetett használni mert sima autók parkoltak rajta ! Ezen kívül rendben volt !
Source: Booking.com
Nagy dr (Solo traveller)
26 May. 2026
5
Good: A fürdoʻszoba ekeg kicsi es a csempe elavult, igenyesebb a zuhany, mar csaknem.mindenütt ez van!! A szobaablakból a kilatas - katadztrófa!! Zöld tető? Dézsávan növebyek? A hosszú folyosókon sehol nincs 1-1 kanapé, ami alkalomadtan vagy szükseg eseten kelkene!! Pl.ejjel 11-kor erkeztünk a szállodaba, faradtan. 1 kartyat kaptunk az v. emeleti szobankhoz.A kartya nem.nyitotta:az ajtót, mert nem lett megfelelően beállitva. A ferjemnek vissza kellett menni a földszinti portára, hogy ott korrigalják a kártyánkat, ezutan jött csak vissza az v. Emeletre. Én addig ott voltam kénytelen alldogalni - 64 évesen a zart szobaajtó előtt a csomagjainkjal. A reggeli finom es valasztekos volt, de a gely nagyon szűkős. Az asztalok- székek közt szinte lehetetlen, vagy etellel - kavéval a kezben - kihívas kozlekedni. Reggel- tányerunkkal a kezünkben csak amultunk, hogy nincs hova leülni!!, mert minden asztal foglalt! 2-3 alkalmazott különösebb erdeklődés nelkül szemlélte ezt, egyikük - keresünkre- negígerte, hogy kinyitnak egy ajtót, ami mögött vanbak üres asztalok. Erre vegül megsem került sor. Valaki felállt az asztalától. Az egik kis fiatal hölgy - elvitte a teríteket, de a tányerakatetekről a maszatot, morzsát már nem törölték le, hogy tiszta asztalhoz ülhessünk le. Egyebkent szép tiszta minden. Finom es valasztekos a reggeli. Kedves, udvarias a recepciós Bad: A fentiek kis kellemetlensegek ellenere - mas alkalommal is szívesen igenybe vesszük a szállaslehetőseget es ajanljuk masoknak is!!!
Source: Booking.com
Rebeka (Solo traveller)
25 May. 2026
5
Good: Elhelyezkedésben tökéletes. Belváros,minden közel. Személyzet kedves volt. Bad: Picit régimódi berendezés és fürdő. A szobában rettentően fülledt idő volt mikor beléptünk már akkor is. Egy nagy szellőztetés és aztán a klíma segített rajta valamennyire.
Source: Booking.com
Fanni (Solo traveller)
25 May. 2026
5
Good: Központi helyen volt minden rendben volt. Bad: A fürdőszoba picit lehetne modernebb.
Source: Booking.com
Irena (Solo traveller)
25 May. 2026
5
Good: Čisté a pohodlne izby, kvalitne matrace aj zatemňovanie závesy- výborne som sa vyspala, personál na recepcii- profesionalita a ústretovosť, lokalita, útulné a pohodlnne priestory hotela
Source: Booking.com
Antónia (Solo traveller)
25 May. 2026
5
Good: A szobában az ágyak kényelmesek voltak. Ahhoz képest, hogy központban van és hétvége volt, aránylag csendes volt. Nem zavartak minket. A szobába készítettek be ajándék vizet, ami a kinti meleg miatt jól esett. Lehetett reggelit kérni, ami nagyon választékos svédasztal volt. A személyzet kedves, udvarias.
Source: Booking.com
Andrea (Solo traveller)
24 May. 2026
5
Good: Centrale, ottima colazione, parcheggio economico Bad: Letto scomodo, la pulizia giornaliera non è stata fatta
Source: Booking.com
Veronika (Solo traveller)
22 May. 2026
5
Good: Tisztaság Bad: Hűtőszekrény hiányzott a szoba felszerelésböl.v
Source: Booking.com
Josef (Solo traveller)
22 May. 2026
5
Good: Sehr sauber
Source: Booking.com
FECO31 (Solo traveller)
18 May. 2026
5
Good: miden teecet személyzet kedvesek segitőkész Bad: hat az hogy kevésvolt a tv csatorna lehetme tőb
Source: Booking.com
Eva (Solo traveller)
17 May. 2026
5
Good: Krásný pokoj, pohodlné postele, čisto, výborná snídaně, klid-měli jsme pokoj směrem k historickému centru (opačná strana rušnější), příslušenství na přípravu kávy/čaje, parkování v podzemí cca 150 m od hotelu, hezká historická část města jen pár kroků od hotelu
Source: Booking.com
Zoltan (Solo traveller)
17 May. 2026
5
Good: Klasszikus, múlt rendszerbeli szálloda, viszonylag jó minőségben. Csalódásmentes, kedves személyzet és finom ételek. Bad: Kicsik a szobák.
Source: Booking.com
Andrea (Solo traveller)
17 May. 2026
5
Good: Tökéletesen akadálymentes!A reggeli sokszínű, segítőkész személyzettel. Bad: Az étteremben az ár érték arány fordított volt. Minden finom volt, de az adag az árhoz képest kevés volt.
Source: Booking.com
Mónika (Solo traveller)
17 May. 2026
5
Good: Elhelyezkedés Bad: Kicsit zajos, személyzet nem volt túl kedves. Szobát pontban 3kor adták át 1 perccel előbb sem. De 10kor már ránk nyitott a takarító.....
Source: Booking.com
Cristiane (Solo traveller)
17 May. 2026
5
Good: Tudo. Hotel excelente. Bad: Tudo foi perfeito.
Source: Booking.com
Ingrid Biczò Mihaly (Solo traveller)
17 May. 2026
5
A szálloda elhelyezkedése kiváló, a szállodában mindenki nagyon kedves és segítőkész, nagyon jól éreztük magunkat.A reggeli bőséges és finom (egyedül a káve nem volt finom fura íze volt)viszont az étterembe nagyon finom volt a káve.az étterembe az ételek nagyon finomak voltak a felszolgálók is nagyon aranyosak voltak..☺️
Source: Google
Andicsa (Solo traveller)
16 May. 2026
5
Good: Szemèlyzet kedvessège,ruhalmassàga! Bad: Nem volt ilyen.
Source: Booking.com
Olga (Solo traveller)
16 May. 2026
5
Good: A reggeli kiváló volt. Bad: Nagyon nagy vot a zaj a forgalomtól. Az ablakunk a főútra nézett. Mindkét irányban buszmegálló volt az ablak alatt.
Source: Booking.com
Specziárné BOZSIK (Solo traveller)
16 May. 2026
5
Good: A vasútállomástól csak pár méterre található.Egy-ket éjszakára tökéletes választás Bad: Az általunk foglalt szoba ,fürdőszoba mérete nagyon kicsi volt, de ami még nagyobb probléma volt ,hogy alig volt víznyomás🫣
Source: Booking.com
sándorné hir (Solo traveller)
16 May. 2026
5
Nekem hiányzot a víz forraló és a mini hűtő.
Source: Google
Lena (Solo traveller)
15 May. 2026
5
Good: Gute Lage, ruhig trotz zentraler Lage, gutes Frühstück in schönem Ambiente, Fahrradabstellmöglichkeit Bad: Sehr eng bestuhlt im Frühstücksraum
Source: Booking.com
Klara (Solo traveller)
15 May. 2026
5
Good: Vi hade en fantastisk vistelse! Hotellet överträffade verkligen våra förväntningar. Rummet var fräscht, tyst och väldigt bekvämt, och städningen höll hög nivå under hela vistelsen. Personalen var otroligt vänlig och hjälpsam, och gav oss alltid ett leende när vi passerade. Frukosten var generös med många goda alternativ och en härlig atmosfär. Läget gjorde det enkelt att ta sig runt och utforska området. Vi kommer gärna tillbaka och kan varmt rekommendera hotellet. Bad: Vi saknade skohorn, men det var inte helt nödvändigt.
Source: Booking.com
Attiláné (Solo traveller)
14 May. 2026
5
Good: Kényelmes tágas szoba,jó az ágy.
Source: Booking.com
Attiláné (Solo traveller)
14 May. 2026
5
Good: Ágy kényelmes volt. Bad: Az étterem felszolgálói nem túl barátságosak.
Source: Booking.com
Csohány (Solo traveller)
14 May. 2026
5
Good: Minden rendben volt, a szrmélyzet kedves és plusz információval is szolgált ami rendkívül hasznos volt. Bad: Nem volt olyan
Source: Booking.com
FLAVIA (Solo traveller)
13 May. 2026
5
Good: Locația
Source: Booking.com
Hartmut (Solo traveller)
12 May. 2026
5
Good: Das Hotel befindet sich am Ende der Fussgängerzone. Sehr schöner Spaziergang möglich. Bad: Wir hatten ein Zimmer zur Hauptstrasse. Bei offenem Fenster, etwas laut.
Source: Booking.com
Tom Lossonczy (Solo traveller)
12 May. 2026
5
Mooi oud hotel met behulpzaam personeel, gunstige ligging ten opzichte van bus en treinstations
Source: Google
Danubius Hotel Rába
Dear Tom Lossonczy, Thank you very much for your kind feedback. We are delighted to hear that you enjoyed our helpful staff and convenient location near the bus and train stations. We hope to welcome you back soon for another pleasant stay! Best regards, Tünde Sz. Danubius Hotel Rába
János Matolcsi (Couple)
12 May. 2026
5
Sehr gutes Hotel mit freundlichem Personal und sauberem Zimmer. Die Lage war praktisch und das Frühstück lecker. Wir hatten einen angenehmen Aufenthalt und würden dieses Hotel gerne wieder buchen.
Source: Ctrip
Viktoria (Solo traveller)
11 May. 2026
5
Good: Kutyabarát,rendezett,tiszta,központi elhelyezkedés,kedves és barátságos személyzet
Source: Booking.com
Andy (Solo traveller)
11 May. 2026
5
Good: Snídaně nebyly špatné, ale každý den stejné.
Source: Booking.com
František (Solo traveller)
11 May. 2026
5
Good: Dobré umístění hotelu blízko centru, na konci promenády. Pokoje postarší, ale velmi čisté a uklizení. Snídaně byly dobré. Výběr omezenější, ale vše chutné. Bad: Okno z pokoje bylo směrem k hlavní silnici, kde byl o víkendu hlučný provoz celou noc. Po zavření dvěří vše v pořádku a větrání musela nahradit klimatizace.
Source: Booking.com
Rafael (Solo traveller)
09 May. 2026
5
Good: A szálloda közel a város központja is és a vasút állomás is. Ez nagyon jó. Bad: Egyszer a takarító csapat fejlett el vécépapírt hozni.
Source: Booking.com
Guest User (Family with younger children)
08 May. 2026
5
Biz bratislavaya giderken yol uzerinde diye gyor da konaklamak istedik.Cok merkezi olmasi, otoparki olmasi cok guzeldi.
Source: Ctrip
Maike (Solo traveller)
07 May. 2026
5
Good: 10 Fussminuten vom Bahnhof entfernt, zentral an der Altstadt gelegen. Toller Blick auf das Rathaus. Bei geschlossenem Fenster hörte ich nichts vom Straße nlärm. Bequemes Bett mit guten Kissen. WiFi in Zimmer 23 nicht stabil.
Source: Booking.com
Vladimír (Solo traveller)
07 May. 2026
5
Good: Vícenásobný opakobaný pobyt. Na0r Naprostá spokojenost.
Source: Booking.com
Horvath (Solo traveller)
07 May. 2026
5
Good: A Város nagyon tetszik! A reggeli nagyon finom volt.
Source: Booking.com
Katalin (Solo traveller)
06 May. 2026
5
Good: Nähe Fußgängerzone, Personal freundlich, Frühstück super, sehr bequeme Betten, sauber
Source: Booking.com
Michaela (Solo traveller)
06 May. 2026
5
Good: Perfektní umístění blízko nádraží, do centra kousek, vše v docházkové vzdálenosti. Snídaně byly super, chutné a dalo se vybrat jak ze slaného tak i ze sladkého.
Source: Booking.com
Sandro (Solo traveller)
06 May. 2026
5
Good: Camera spaziosa e tutto perfetto Bad: Nulla
Source: Booking.com
Anton (Solo traveller)
06 May. 2026
5
Good: ausgezeichnete Lage für Bahnreisende (vom Bahnhof Györ in wenigen Minuten zu Fuß erreichbar), sehr freundliches deutschsprachiges Personal an der Rezeption, sehr gutes Frühstücksbuffet bereits ab 6:30 Uhr. Letzteres war der Grund, warum ich schon kurz nach meinem ersten Aufenthalt erneut in diesem Hotel genächtigt habe.
Source: Booking.com
Melinda (Solo traveller)
05 May. 2026
5
Walkable to everything.
Source: Hotels.com
hir (Solo traveller)
05 May. 2026
5
Bad: Nem volt hűtő.
Source: Booking.com
Száki (Solo traveller)
05 May. 2026
5
Good: Bp ről vonattal érkeztünk, a szállás nagyon közel volt vásárlási lehetőség es ami a leg fontosabb volt a Színház amiért mentünk egy kis sétára található! A reggelivel is teljes mértékben elégedettek voltunk! Biztos fogunk még a Szállodába menni és ajánlani fogjuk a családnak barátoknak! A recepciónál dolgozók is kedvesek segítőkészek voltak Bad: Olyan nem volt!
Source: Booking.com
Guest User (Solo traveller)
05 May. 2026
5
Buena situación Buenas instalaciones Buen servicio El desayuno es caro casi 16 euros
Source: Ctrip
Erika (Solo traveller)
04 May. 2026
5
Good: Vonathoz közeli szálláshelyet kerestem , ennél jobbat nem is találhattam volna (kb.300 méter ) . Szép kilátás ,kedves és segítőkész recepciósok !
Source: Booking.com
Mieszko (Solo traveller)
04 May. 2026
5
Good: Lokalizacja obiektu.
Source: Booking.com
Colda (Solo traveller)
04 May. 2026
5
Good: Micul dejun bun,hotel amplasat in centru,recomand!
Source: Booking.com
Seidler (Solo traveller)
04 May. 2026
5
Good: Sehr gute Lage, direkt an der Fußgängerzone. Wir konnten unsere Fahrräder sicher abstellen. Bad: Die Bäder sind etwas in die Jahre gekommen....
Source: Booking.com
Florian (Solo traveller)
04 May. 2026
5
Good: Kolejny pobyt i kolejny powód do zadowolenia Bad: Nie bylo takich rzeczy
Source: Booking.com
Attila Simon (Solo traveller)
04 May. 2026
5
Nagyon kenyelmes volt a szoba. Jo a hotel elhelyezkedese.Csodás a kilátás a szobábol. Van a közelbe egy Olasz vagyis is. Szuper a reggelijük. Nekem a vacsorábol a kacsacomb hiányzott de ez legyen az en bajom. Köszönjük ezt a csodás 3 ejszakát.
Source: Google
Norbert Petőházi (Solo traveller)
04 May. 2026
5
A szálloda a város központjában található, a dolgozók kedvesek és kompetensek, a "Superior plus" szoba új bútorokkal berendezett, a fürdőszoba régebbi stílusú de tökéletesen tiszta. A reggeli finom és a választék is jó, a belga étterem kiváló. Szívesen ajánlom! A fotón a kilátás látható a szobából.
Source: Google
gyori (Solo traveller)
03 May. 2026
5
Good: A hely Bad: A regelinèl kelet várni mert nem voltak tele a meleg tálak, nem volt hely ,amikor ettünk a vendeglo részen akor porszivoztak
Source: Booking.com
Éva (Solo traveller)
03 May. 2026
5
Good: Kenyelmes tiszta. Bad: Reggeli italok( gyumolcslevek)
Source: Booking.com
Tom (Solo traveller)
03 May. 2026
5
Good: Gunstige ligging ten opzichte van trein en busstation. Personeel was heel attent en men sprak goed Egels of Duits. Bad: Geen ventilatie in de badkamer en een hoge instap omdat je over de rand van het bad moet stappen om te douchen.
Source: Booking.com
Eckhard (Solo traveller)
02 May. 2026
5
Good: Freundliches Personal, zentrale Lage, gutes Ambiente
Source: Booking.com
Marek Dočekal (Solo traveller)
02 May. 2026
5
Good: Hotel je veliký ubytuje dostatečné množství lidí v okolí se dá parádně parkovat ideálně příjezd do 18:00 to je všude spousty volných míst v sobotu a v neděli je parkování zadarmo výborná poloha a pohodlná postel
Source: Booking.com
Luigi (Solo traveller)
01 May. 2026
5
Good: Tot !
Source: Booking.com
Emőke (Solo traveller)
30 Apr. 2026
5
Good: A szoba kiváló, gyönyörű kilátás Bad: Kicsit túl erős a beszűrődő zaj
Source: Booking.com
Tibor Hajdu (Solo traveller)
30 Apr. 2026
5
Alapvetően elégedettek voltunk a szállással. Mivel Győr központjában van közel van minden látnivaló. Kellemes sétákat tudtunk tenni az óvárosban.
Source: Google
Danubius Hotel Rába
Kedves Tibor! Köszönjük, hogy megosztotta velünk pozitív véleményét. Örömmel olvastuk, hogy elégedett volt szállodánkkal, és élvezte Győr központi elhelyezkedését, valamint az óvárosban tett kellemes sétákat. Reméljük, hogy hamarosan ismét vendégeink között üdvözölhetjük! Üdvözlettel, B. Tímea Danubius Hotel Rába
Sándor (Solo traveller)
27 Apr. 2026
5
Good: Közvetlen, barátságos személyzet. Bad: -
Source: Booking.com
ALEKSANDAR (Solo traveller)
27 Apr. 2026
5
Good: Чудесно местоположение на хотела, с възможгност за паркиране до хотела или наблизо.
Source: Booking.com
Holánková (Solo traveller)
27 Apr. 2026
5
Good: Chutné snídaně Bad: Měkké postele
Source: Booking.com
Jozsefné (Solo traveller)
27 Apr. 2026
5
Good: Minden jó volt.❤️ Bad: A tv adást talán ki lehetne bővíteni
Source: Booking.com
Mihaela (Solo traveller)
27 Apr. 2026
5
Good: Camera curata, Amplasare Mic dejun Bad: Totul a fost super ok
Source: Booking.com
Stefan (Solo traveller)
27 Apr. 2026
5
Good: Super volt minden
Source: Booking.com
Robert (Solo traveller)
26 Apr. 2026
5
Bad: A főútra néző szobák éjjel-nappal rendkívül zajosak.
Source: Booking.com
Mónika (Solo traveller)
25 Apr. 2026
5
Good: Barátságos személyzet, kényelmes szoba tökéletes kilátással. A reggeli változatos, az ágy kényelmes. És karnyújtásnyira a belváros. Elégedett vagyok, köszönöm! 😊
Source: Booking.com
László (Solo traveller)
24 Apr. 2026
5
Good: Bőséges, minden igényt kielégítő. A környék rendezett, tiszta volt. Bad: Tusolásnál a beállított víz hőfoka hektikusan változott vagy forró volt vagy hírtelen kellemetlenül hideg lett.
Source: Booking.com
Marek (Solo traveller)
23 Apr. 2026
5
Good: Lokalita hotela v centre mesta, raňajky boli fajn; každý si vybral. Rozhodne tento hotel odporúčam a keď pôjdeme zase hrať so synom hokej tak už vieme ktoré ubytovanie si vyberieme
Source: Booking.com
Krisztina (Solo traveller)
23 Apr. 2026
5
Good: Jó elhelyezkedés, és kedves a személyzet!
Source: Booking.com
jjlob1 (Solo traveller)
23 Apr. 2026
5
Good: Hotel bien placé. Chambre spacieuse. Lit confortable. Bad: Rien
Source: Booking.com
luciano (Solo traveller)
23 Apr. 2026
5
Good: Vicinanza, accolienza, gentileza. Grazie a tutto staff💐 Bad: Non pullivano bagnio tutti gg
Source: Booking.com
Still have questions? Get in touch:
- Individual Reservations (up to 9 rooms or 14 persons)
- +36 96 889 444
- raba.reservation@danubiushotels.com
- Group Reservations (from 10 rooms or from 15 persons)
- +36 70 513 6991 - Mon–Fri, 9:00–17:00, excluding public holidays
- clustersales@danubiushotels.com
- Meetings & Events
- +36 70 513 6991 - Mon–Fri, 9:00–17:00, excluding public holidays
- clustersales@danubiushotels.com
General Contact / Reception
- +36-96-889-400
- 34. Árpád út, 9021 Győr, Hungary
